Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS5 Ovladač - driftování


GsPiDeR

Recommended Posts

Ahoj, měl jste někdo čest s výše uvedenou závadou? Já asi po 6h hraní. Levý joystick je náchylnější (citlivější) a sem tam dochází k samovolnému pohybu v menu směrem nahoru. Obvyklé resety a doporučované rádoby "finty" nefungují. Řešil jste někdo se servisem v CZ?

Děkuji. @m 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

koupený v Alze jako druhý----zatímco starý O.K(zatím🤣 /tak nový začal driftovat po několika - asi třech měsících-postavička se samovolně otáčela kolem osy-kříž na zbrani samovolně lezl pod zem....takže záručák a reklamoval v Alze-asi po 14 dnech-servis a Alza- vyměněn za nový kus😀-sice to píši jak se říká-s křížkem po funuse-ale třeba to někomu pomůže...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Čau chlapi. Chci se zeptat, jak vam dlouho vydrží nabity Dualsense.

Hrál jsem zatím jen pár her v nastavení vše stahle na minimum a hraju cca 4-5 hodin a ovladač je kaput

Mám koupený nově druhy kousek, včera jsem ho nabil do plna, dnes jsem vůbec nehrál jen jsem stahoval cca 3h Ps5 free update do Far Cry 6 a kouknu na ovladač na něm jen jedna carka. 

Je zajímavé že tento stejný problém mám i u prvního ovladace. Trochu náhoda myslím...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Zákeží od hry. Kde je hodně haptiky a triger jede pořád tak kolem 4? když je to hra s minimalni podporou tak kolem 7? Nastav vypnutí ovladače při nečinnosti. Jinak bych řekl, že u ps5 jsou 2 ovladače nutností, efekty žerou baterku, ale rozhodně stojí zato. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

U nového určitě reklamace. Pokud je po záruce, pak může pomoct si s tím trochu pohrát. U mého to sice nebylo driftování, spíš levý joystick už moc nechtěl rozpoznat extrémní pohyb nahoru (tedy ve hrách šlo špatně běhat apod.), ale pomohlo to rozebrat, trochu "narovnat" ty kontakty, vyčistit to ipou a prostříkat kontaktolem. Teď reaguje rozhodně líp. Jen bacha na ten film s kontakty nebo jak se tomu nadává, musel jsem to pak znovu 2x rozebrat, protože nefungovaly L2 nebo R2, deska evidentně špatně doléhala na ten film.

EDIT: Eh, beru zpět, mluvil jsem o PS4 ovladači, překoukl jsem že jsem v PS5 sekci 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu