Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fungující / nefungující RT na gamepadu po RGH


Agentwc40

Recommended Posts

Ahoj,

provedl jsem si na svém X360 (4 GB Corona verze) úpravu RGH (glitch čip ACEV3).  Vše funguje normálně, a jede naprosto v pohodě - až na jednu věc. 

V některých hrách mi nefunguje správně Pravý Trigger (RT), a celé chování je nesmírně podivné. Třeba v NHL  - v menu hry RT nefunguje, ve hře v obraně RT NEPŘEPNU hráče, ale v útoku normálně RT funguje jako přihrávka. To samé např. v Battlefieldu 3 - v úvodní sekvenci ve vlaku pomocí LT / RT normálně mířím / střílím. Pokud ale najede skriptovaná sekvence ve které se má zmáčknout RT, tak prostě hra nereaguje. Pomůže držet RT a vypojit / zapojit ovladač, na tu chvilku hra zareaguje že je RT stisknutý..

Patche do her nepomohly .. v Dashboardu (Aurora) a v  menu jede vše perfektně ..

V J-Runneru jsem Dashboard (V 17559) buildoval a NAND přehrával 2x !! Nicméně chyba se zvláštním chováním stále  přetrvává.. myslel jsem si, že problém bude ve hře jako takové, nicméně zkoušel jsem i originál NHL, a tam RT taky nejede (ale před RGH s dashboardem 17511 to jelo vše OK) ..  

Nesetkal se někdo s podobným problémem? Je chyba někde v nastavení něčeho, nebo špatně nahraný NAND ? (ale to jsem vážně buildoval a nahrával 2x znovu a výsledek stejný) .. Moc díky za případné podněty. 

Upraveno uživatelem Agentwc40
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem po 2 dnech zjišťování konečně přišel kde je problém. Nainstaloval jsem si aplikaci Gamepad https://www.mediafire.com/file/bdfmxhr9b3wfyzg/GAMEPAD.rar/file ve které jsem zjistil, že

 

RT neukazuje hodnotu 0 ale hodnotu 7 = což zmanemá, že pro systém je RT pořád stlačený. 

Gamepad jsem rozebral, vyčistil, a "narovnal" plasty v gamepadu u pravého táhla tak aby výchozí hodnota byla 0.

Povedlo se, RT naprosto funkční i ve všech hrách.

obrázek_2022-01-17_150508.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu