Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Digitální klíče hry (VPN)


Bedla

Otázka

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Řešíš morální aspekt nebo praktickej? ja takto zakoupil 3 roky goldu a upgradoval na gejpass ultimate v ceně cca 1800kč. Funguje. Zda se někdy MS rozhodne lidi vytrestat a da jim BaN? to nikdo neví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak se na to příjde  tak dostaneš max 5 let za 2,5 roku jseš venku a možná budeš v kvalitní společnosti jako doktor Rath. 😀 Zbytečně to hrotíš hru jsi si koupil legálně at už v Indii, Brazilii nebo v Argentíně co když jsi tam byl na dovolené a pak doma to přes VPN aktivoval mě to jako podvod nepříjde... Maj co dělat z pirátěním a ne ták řešit ještě tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

To by MS musel zabanovat tak polovinu uživatelů, jelikož neznám nikoho, kdo by aspoň něco nekoupil a neaktivoval přes VPN 😂

Osobně jsem koupil pár her a jako kolega @mirai_trunks mám GamePass Ultimate přes Gold koupený v Brazílii, tři roční Goldy a povýšeno GamePass Ultimate na měsíc v akci přes český MS store 😉

A za nějakých +- 10 let, ne-li více, co jsem u MS, žádný Ban 🤷

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu