Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak nastavit primární účet u Series S?


lape

Recommended Posts

Dobrý den

Pořídil jsem Xbox Series S a potřeboval bych poradit,jak prohodit účty tak,aby byl primární ten který si určím a tedy byl k dispozici hned po startu konzole a nemusel jsem ručně přepínat.Teď je to tak,že primární je účet,který byl přidán jako první a nikde v Nastavení jsem nenašel možnost prohození s druhým účtem.Pokud to tedy vůbec jde,ale myslím,že taková základní věc by jít snad měla,i když u MS člověknikdy neví,ale doufám,že jen tu volbu prostě nemůžu najít.

 

edit: Tak už jsem to našel.Pokud by to někdo potřeboval tak je to Nastavení - účet - přihlášení,zabezpečení a klíč - okamžité přihlášení 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Pokud používáš pořád stejný ovladač tak si ho můžeš nastavit na svůj profil, tudíž po zapnutí Xboxu a ovladače se automaticky prihlasis svým profilem 😉

Pokud vás hraje více a máš více ovladačů, můžeš každému ovladači přiřadit profil a odpadá přihlašování po zapnutí daného ovladače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to jsem tam viděl tuto možnost,ale mě šlo o to,že jen na jednom účtu je Gamepass a po zapnutí se konzole automaticky přihlásila k účtu,který do ní byl zadán jako první,což je účet bez Gamepassu.Ale díky za tip.Šlo by to vlastně i přes ten ovladač,ale radši jsem nastavil natvrdo účet s Gamepassem,aby jel po zapnutí konzole.Já na tom hrávat nebudu,nebo minimálně,protože hraní na gamepadu jsem nikdy nepřišel na chuť Jediné správné hraní je jen na PC -klávesnice ,myš 😆😆  Na tom budou pařit synovci a neteře,tak to musí být nastaveno co nejjednodušeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tak ono stačí nastavit ten účet kde je zaplacený Gamepass jako Xbox Home a je po starostech, a nemusí být ani přihlášený a účet můžeš klidně i z konzole smazat (dělá se to u sdílení účtů)

Pak mohou všechny účty na konzoli využívat výhody

Je to totéž jako sdílení účtu 😉

Nastavení (Settings), kde v části Obecné vyber možnost Přizpůsobení (Personalisation) a následně zvol Můj domácí Xbox (My Home Xbox) a potvrdit Určit jako domácí Xbox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu