Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora's Battery (univerzální unbricker&flasher) => ověřeno!!!new DCv8


tekken90

Recommended Posts

takže návod byl aktualizovám a už sem prověřil i funkčtnost ( 1. v ČR :?: :D)

zatím sem neověřil jestli de "opravit" brick a jestli de udělat DG z 3.51 vejš....dobrovolníci na test hlašte se tady nebo u mě na PM ;):D:D:D:D:D

hlavně chci poděkovat uživateli exist (bez něj bych to nezvlád :? ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Co je potřeba???

1 ) PSP s podporou Homebrew aplikací ( PSP s CFW OE / M33 / LE, nebo s fw.1.5 ) nebo upravenou baterii (jigkick)

2 ) memory kartu ( mělo by stačit i 32MB Memory Stick Pro DUO)

3 ) Bricklý PSP nebo PSP s oficiálním FW4 ) Tento "Magický" archiv

nechapu proc je v 1. upraveny fw nebo 1.50

a v 4. je napsane ... PSP s oficialnim FW

*-*-*-*-*-*-*-*

2 otazka

Takze musim si pote koupit novou baterku ?

1) No protoze potrebujes PSP na kterym spustis ten soft ktery ti udela servisni baterii... taky jsem v tom mel trochu nejasno a divil jsem se ze by sli unbricknout pouze PSP s Cf nebo 1.50 :)

3)jasny s offiko, kdyz chces DOWN :)

---

j baterie jde obnovit, normalne zase prehrajes EEPROM pamet na baterii, souborem ze zalohy..

BTW nevite nekdo esli jsou vsechny zalohy stejny? Nechtel by jsi sem tekken hodit tu zalohu baterie jeste? Stejne nekdo drive nebo pozdeji bude zadat o tu zalohu, prtze si ji urco nekdo smazne... :P

Nice Navod!!

Akorat me stve ta podpora MS.. zrovna mam 32MB memorystick DUO z value packu :/ a pak az 4GB SanDisk..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějakou dobu si nečtu novinky, a co se to děje ...

Aby se neřeklo, otestoval sem to, natvrdo sem naformátoval flash0 na 1.90 GB (ten bug ve win), pak sem tam nacpal tu kartu, a po zastrčení baterky se pustilo recovery z karty (PSP je vyplý, vpojený ze síťe, po zasunutí baterky [upravené] se PSP samo zapne, a spustí se recovery z karty), v pohodě sem tam naflashoval 1.50, po restartu normálně načetlo, akorád BSOD jako vždy, jinak žádnej problém.

Takže bricklý PSP jede z fw 1.50 ....

ještě info, ten eeprom.bin co tady nabízí tekken je vám na nic, protože to je záloha baterky (aby šla použít normálně) a dělá se jen kvůli sériovýmu číslu baterky, no a tím pádem když použijete jeho eeprom, budete mít jeho sériový číslo, což je vám na nic, když pandora's batery creator dokáže baterku zpravit z fake seriovým číslem 0x12345678 (samozdřejmě bez zálohy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějakou dobu si nečtu novinky, a co se to děje ...

Aby se neřeklo, otestoval sem to, natvrdo sem naformátoval flash0 na 1.90 GB (ten bug ve win), pak sem tam nacpal tu kartu, a po zastrčení baterky se pustilo recovery z karty (PSP je vyplý, vpojený ze síťe, po zasunutí baterky [upravené] se PSP samo zapne, a spustí se recovery z karty), v pohodě sem tam naflashoval 1.50, po restartu normálně načetlo, akorád BSOD jako vždy, jinak žádnej problém.

Takže bricklý PSP jede z fw 1.50 ....

ještě info, ten eeprom.bin co tady nabízí tekken je vám na nic, protože to je záloha baterky (aby šla použít normálně) a dělá se jen kvůli sériovýmu číslu baterky, no a tím pádem když použijete jeho eeprom, budete mít jeho sériový číslo, což je vám na nic, když pandora's batery creator dokáže baterku zpravit z fake seriovým číslem 0x12345678 (samozdřejmě bez zálohy).

já sem řikal že ta záloha bude k ničemu :D....

a jak je to s tím idstorage??? já zatím žádný problémy nemám no tak snad ani nebudou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže to je na ho*no když to nejde s 32mb duo:( mi tu leží zbytečně:( nebo jo?

asi je to tak... musis mit MS duo pro ale myslim si ze 32mb by melo stacit... hlavne at to je MS duo pro, ne jen MS Duo... mrkni tady na forum, urco najdes nejakou levnou kartu na prodej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to vypda ze uz se vlastne neni ceho bat a ve flash PSP se ted muzete hrabat jak chcete..vzdycky to pude vratit coz je fakt pohoda..:) to se mi libi..a kdyz kgsws psal ze to slo i s brickem tak je to este lepsi..ted jen aby to este nekdo skusil downgradenout s oficialnim FW..kdo se hlasi.? :D

Ja keby som brickol tak uz by som to asi neunbrickol... na mna je to zlozite...
k tomu se taky pridavam..:D :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to vypda ze uz se vlastne neni ceho bat a ve flash PSP se ted muzete hrabat jak chcete..vzdycky to pude vratit coz je fakt pohoda..:) to se mi libi..a kdyz kgsws psal ze to slo i s brickem tak je to este lepsi..ted jen aby to este nekdo skusil downgradenout s oficialnim FW..kdo se hlasi.? :D

k tomu se taky pridavam..:D :D

a to ja kdybych tomu rozumel bych to klidne zkusil..........jinak sem to kupoval s FW 2.71 a ted tam mam 3.52 a zakl desku TA-082(ta s tema debilnima cislickama vzadu:bash: ale je to na me moc slozity:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze psp vlastnim asi 10 hodin...mam FW 3.50 a byl sem zoufalej :roll: tohleto prislo v naprosto spravnou chvili!!!:) uz mam jen dotaz, nevim jestli uz ste to resili, chci se ujistit: da se ta upravena baterka (jigkick?) vratit do puvodniho stavu??? nechci hned kupovat novou.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze psp vlastnim asi 10 hodin...mam FW 3.50 a byl sem zoufalej :roll: tohleto prislo v naprosto spravnou chvili!!!:) uz mam jen dotaz, nevim jestli uz ste to resili, chci se ujistit: da se ta upravena baterka (jigkick?) vratit do puvodniho stavu??? nechci hned kupovat novou.........

Jenom by me zajimalo, jak tu baterku pripravis na oficialnim firmwaru pochybuju, ze mas doma druhy psp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi! Tak jsem prave DOWNUL z offic FW! z 2,81 :) pomoci tohoto, diky tekkenovi za podporu po ICQ! Je to celkem jednoduche neda si nikde moc co zkazit dle tohoto navodu!

1) Tekken - prvni tester zde na foru (asi i v CR), z CF

2) kgsws - druhy tester z bricku

3) Anonymous_ - na jistotu z offic. FW :) tak myslim ze uz je to jasny, mame tu CF, Offic, brick.. takze se neni ceho bat, pokud nezformatujete flash3 = total brick, tak jste ok..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu