Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora's Battery (univerzální unbricker&flasher) => ověřeno!!!new DCv8


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to je nějaký divný, karta se nedá softwarově zničit, stačí znova nějakej tvrdej formát co tu kartu uplně přepíše a pude to, nevím jeslty to dělá ten co je ve win, a pokud to nejde ani tak, je to hadrware problém.

Jednou se mě stalo, při předělávání karty z foťáku do čtečky to začalo blbnout, a karta začala být nečitelná, ani ve foťáku, ani ve čtečce, prostě selhala.

j praveze vim ze nejde SW znicit, jenze ten soft hrabe nekam kam nema, nekam do boot sektoru a predelava kartu ze ma partition uz od sektoru 0 namisto obvykleho 1 - teda me to udelal.. a protoze jsem neveril ze se softem udela HW chyba, tak jsem to nahodil do linuxu a pomoci fdisk jsem si s tim hral, az jsem byl zoufalej, menil jsem DOS kompatibilitu, menil jsem umisteni sektoru, hral jsem si s partition, menil jsem format od EXT3 pres MAC format k FATum a to stale dokola dokolecka, pak jsem menil pozice partition (1-4), pak jeste boot sektor... vsechno vsechno, stale dokola dokolecka a karta se chova stejne, v recovery pres toogle USB se k PC pripoji, ale jakmile zacne startovat XMB, karta se stale nacita a blika a stale stejne, at jsem udelal jakekoliv zmeny, samozrejme jsem taky stale dokolecka formatoval pres mspformat.. vsechno jsem to ruzne kombinoval.. kdyby existoval soft, kterej by vsechny tranzistory (nebo pojistky nebo co tam je) v karte dokazal vybit, tak by to bylo cool, ale jelikoz jsem nic takoveho nenasel, tak zustavam u toho ze je to HW chyba a ze karta uz neni pouzitelna v PSP, jinak je ovsem OK.. takze majiteli PSP, kteremu jsem ho DOWNoval, koupim novou kartu - pro dobrotu na zebrotu.. takze me je celkem jedno co se s tou kartou stalo, proste pro me to znamena zbytecna utrata navic diky Pandore...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j praveze vim ze nejde SW znicit, jenze ten soft hrabe nekam kam nema, nekam do boot sektoru a predelava kartu ze ma partition uz od sektoru 0 namisto obvykleho 1 - teda me to udelal.. a protoze jsem neveril ze se softem udela HW chyba, tak jsem to nahodil do linuxu a pomoci fdisk jsem si s tim hral, az jsem byl zoufalej, menil jsem DOS kompatibilitu, menil jsem umisteni sektoru, hral jsem si s partition, menil jsem format od EXT3 pres MAC format k FATum a to stale dokola dokolecka, pak jsem menil pozice partition (1-4), pak jeste boot sektor... vsechno vsechno, stale dokola dokolecka a karta se chova stejne, v recovery pres toogle USB se k PC pripoji, ale jakmile zacne startovat XMB, karta se stale nacita a blika a stale stejne, at jsem udelal jakekoliv zmeny, samozrejme jsem taky stale dokolecka formatoval pres mspformat.. vsechno jsem to ruzne kombinoval.. kdyby existoval soft, kterej by vsechny tranzistory (nebo pojistky nebo co tam je) v karte dokazal vybit, tak by to bylo cool, ale jelikoz jsem nic takoveho nenasel, tak zustavam u toho ze je to HW chyba a ze karta uz neni pouzitelna v PSP, jinak je ovsem OK.. takze majiteli PSP, kteremu jsem ho DOWNoval, koupim novou kartu - pro dobrotu na zebrotu.. takze me je celkem jedno co se s tou kartou stalo, proste pro me to znamena zbytecna utrata navic diky Pandore...

jen tak dal, hlavne to delej zdarma!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen tak dal, hlavne to delej zdarma!!

...zrovna ty tohle rikej, ty to delas za prachy a taky nikdy nic nezarucis..

Lepsi nez ty, ty by jsis tu kartu rovnou vzal ;) navic to nebyl nikdo po internetu, byl to znamej, dalsi vec, ze mspformat naformatoval spatne.. za to ja nemohu.. to se muze stat kazdemu omfg :roll: co se muze podelat na tom ze napises mspformat I, na tom nikdo nic posrat nemuze :roll: navic uz jsem to delal podruhe, takze vim jak se to dela.. takze nemej zbytecne kecy... ok? navic majiteli kartu koupim jak jsem jiz rikal.. lepsi nez u tebe, tam by byla ztracena ihned.. :blink:

to xzibit: normalne se nic neznici, tohle bylo spatnou kartou uz od zacatku, nedalo se to ovlivnit, byla to karta SONY (BTW), nezalezi z jakeho FW delas DOWN.. stejne se eepromka naformatuje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak.. zde se flash stejne formatuje, takze to vyresi jak brick, tak down.. takze se zde lidi neptejte esli pri tom hrozi brick :) nehorozi, je to zaroven unbricker, dalo by se rici ze nyni jiz realny brick neni.. snad az na fce nanderaseallblock() bo jak to je ;) a jeste na smazani flash3, kde si myslim ze by take nastal problem ;)

Ja mam ale od prirody strach ze neco zmrsim a ze to nebudu mit jak oddelat. Vcera sem kuprikladu objednaval Airsfot gun pro kamose a ani nevim jestli sem odklikl to co chtel :D . PSP mam od vanoc a stejne trcim na 2.71 ikdyz mi rikali lidi ze DG je temer bezpecnej, ted je to v suchu. )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím odpovezte zničí se ta baterka kdyš udelam dg a ta karta prosím prosím :-(

omg neznici se ti nic, kdyz udelas zalohu a budes cist, ale u tebe to cteni nehrozi, takze bych i rekl ze znici...

..normalnim lidem se nenici, karta se znicila jen mne (resp. majiteli) - nic se za normalnich okolnosti neznici a pokud znici, neovlivnil by jsi to, ze by se ti znicila treba sama - jako ta karta na ktere jsem to delal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous_ ( pozdní reakce :P )

Tranzistor se nenabíjí :P, princip flash paměti se dá najít na netu, to je jedno zatím ...

Co myslíš že dělá formátování? Přepisuje všechny bity na kartě.

To "vyýjení" jak říkáš se dá udělat jednoduše, pokud máš nějakej program pro nahrávání image, tak si vytvoř soubor o velikosti karty (celé, to znamená aji boot sektor) a celej ho vyplň bajtama 0 (ne znak 0 ale \0), když ten "img" pak nahraješ na kartu, bude všude každej bit 0 :P

Bude to nějakej HW problém když to nejde, v kolika PSP si to skoušel taky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu