Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora's Battery (univerzální unbricker&flasher) => ověřeno!!!new DCv8


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hele kdyz uz je tady rec o te pandore,videli jste uz to video kde typek zkousel pandoru na slimku a nefungovalo mu to? jsem zvedavej jak dlouho bude trvat nez i tuhle ochranu nejak "obserou"

ano viděl a je mi to upřímě jedno, jestli to "obserou" - slim u mě není psp, takže mi to je volný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele kdyz uz je tady rec o te pandore,videli jste uz to video kde typek zkousel pandoru na slimku a nefungovalo mu to? jsem zvedavej jak dlouho bude trvat nez i tuhle ochranu nejak "obserou"

Určitě to obserou ;) A jest né takle, tak něčim jinym... hackeři si vždycky najdou cestu a když bude nejhůř, Sony jim nějak pomůže (např že pošle s reklamovaným PSP nový unbricker :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jinak jak ctu ze se tady bude kupovat novy karta a tak tak nevim proc to jednodusse neudelate tak jak to delam ja... ze to udelam stejne jak mne a mne to fungovalo (proste stejne pravo jak u downgraderu) a pokud se moc bojis tak do toho proste nechodit a ne tady nejake voloviny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jinak jak ctu ze se tady bude kupovat novy karta a tak tak nevim proc to jednodusse neudelate tak jak to delam ja... ze to udelam stejne jak mne a mne to fungovalo (proste stejne pravo jak u downgraderu) a pokud se moc bojis tak do toho proste nechodit a ne tady nejake voloviny :D

..ja jsem tu psal o tom, ze se mi podelala karta.. ale jedno ti poradim, nez zacnes rejpat - VSE SI PORADNE DOCTI!, dozvedel by ses totiz co a jak.. navic ty tve zvasty o tom ze se do toho nemam poustet kdyz to neumim muzes spustit z palice, jednou jsem to delal a OK, ze se to pak pri formatu podelalo, za to fakt nemohu.. nevim jak chces ovlivnit chod aplikace mspformat ..

..jinak mam uz za sebou 2 uspesne DOWNy pomoci pandory

..jestli s tema tvejma botama ze Zlina neumis cist, tak ti poradim - dopadlo to vse OK, jen se vse muselo provest pres dd - kopie 1:1 v linuxu a prepsani bitu na 0 ... zajimalo by mne, jestli by te to samotneho napadlo kdyz delas machra.. - navic nediv se mi ze jsem myslel ze je karta kaput, ani jedno PSP ji nenacetlo a pritom ve widlich jsem ji formatoval nekolikrat a v linuxu jsem zkousel i menit boot sektor a DOS kompatibilitu rezim, menit partition apod.. takze nejsem zadnej hlupak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..ja jsem tu psal o tom, ze se mi podelala karta.. ale jedno ti poradim, nez zacnes rejpat - VSE SI PORADNE DOCTI!, dozvedel by ses totiz co a jak.. navic ty tve zvasty o tom ze se do toho nemam poustet kdyz to neumim muzes spustit z palice, jednou jsem to delal a OK, ze se to pak pri formatu podelalo, za to fakt nemohu.. nevim jak chces ovlivnit chod aplikace mspformat ..

..jinak mam uz za sebou 2 uspesne DOWNy pomoci pandory

..jestli s tema tvejma botama ze Zlina neumis cist, tak ti poradim - dopadlo to vse OK, jen se vse muselo provest pres dd - kopie 1:1 v linuxu a prepsani bitu na 0 ... zajimalo by mne, jestli by te to samotneho napadlo kdyz delas machra.. - navic nediv se mi ze jsem myslel ze je karta kaput, ani jedno PSP ji nenacetlo a pritom ve widlich jsem ji formatoval nekolikrat a v linuxu jsem zkousel i menit boot sektor a DOS kompatibilitu rezim, menit partition apod.. takze nejsem zadnej hlupak ;)

jeee mame tu po dlouhe dobe flame :D tak zacnu

1. ja umim cist vse jsem pochopil (jsem to ale sikula) ale ty asi ne protoze ti rikam proc mu davas novou kartu? to byl princip moji otazky

takze za 2. asi ty neumis cist kdyz cosi tady hnetes z cesty aniz by to bylo to na co jsem se ptal :D

a jinak to nebylo rejpnuti do tebe ale chtel jsem pomoct ostatnim aby nedelali takove blbosti jako ty:roll:

PS: zadam o close nebo o uzavreni flamu... jen sem se chtel hajit pred panem jsem chytry a rozbijim karty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeee mame tu po dlouhe dobe flame :D tak zacnu

1. ja umim cist vse jsem pochopil (jsem to ale sikula) ale ty asi ne protoze ti rikam proc mu davas novou kartu? to byl princip moji otazky

takze za 2. asi ty neumis cist kdyz cosi tady hnetes z cesty aniz by to bylo to na co jsem se ptal :D

a jinak to nebylo rejpnuti do tebe ale chtel jsem pomoct ostatnim aby nedelali takove blbosti jako ty:roll:

PS: zadam o close nebo o uzavreni flamu... jen sem se chtel hajit pred panem jsem chytry a rozbijim karty :)

umis cist? tak kde jsi vzal ze mu davam novou kartu ? :P nic jsem mu nedal, navic ja nevim jak ty, ale k lidem co mi sehnali brigadu se jaksi chovam jinak a nebudu jim rikat: "Si nas*r s kartou.."

..blbosti jako ja? rekni mi prosim jak se tomu vyvarovat, kde jsem udelal chybu kdyz jsem napsal mspformat I ? .. kde byla jen ta chyba ? :P a proc mi mspformat rekl ze je vse v pohode? ehm.. pane chytry.. rekni prosim jak se tomuhle vyvarovat, a jak mel tvuj bezcenny prispevek - narazejici na mne - pomoci lidem aby se jim nepodelala karta..

..BTW jak uz jsem rikal, rekni mi ci jsem udelal blbe ok? co se da udelat blbe v jednom radku .. a prisel by jsi na to jak to opravit? ne? tak do mne nehusti..

PS: ok uzavreme to.. chytrej jsem dost, na to ze vim co je partition a prikaz dd, kartu jsem nerozbil a kdyz ti nejakej programek proste podela boot sektor, tak by mne zajimalo co s tim mohu delat.. myslim ze kdyby se to stalo TOBE, tak ty by jsi kupoval new kartu.. s tema tvejma widlema co pouzivas, by jsis na dd ani nesahl.. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridam se k tobe, anonymous me na foru taky pekne ser.. Nevim kde chodi na to, ze si nechavam za down neco platit, ale ano, pokud nekdo dobrovolne, opakuji dobeovolne neco da, vezmu si to, ale vzdycky rikam, ze je to dobrovolny, dalsi vec, jestli rucim za down, tak ano, rucim a klidne se tu priznam pred celym forem, ze sem jeden brick udelal a na toho cloveka sem se nevysra.. jak si pan chytrak mysli, ale sehnal sem mu novou desku, kterou sem mu do psp namontoval, takze si pro priste nech anonyme svoje kecy na nekoho jinyho.

ehm.. rikam z toho co jsem videl - chtel jsi tenkrat za DOWN pres pandoru 64MB kartu.. screen nemam, nemohu dokazat, narazel jsem jen na tohle.. ze si nechavas platit? To vidim taky zde z reakci.. zajdi za jirimem, stalo me to 300 nebo 150 apod.. jasne kdyby to bylo stylem beru kolik date, nebo vzal si kolik jsem mu dal tak OK.. navic, na tebe jsem narazel jen jednou a VZDY jen kvuli te karte kterou jsi chtel za DOWN - a to jsem mel pravdu..

...navic tohle co jsi sem napsal bylo trochu OT, nezda se to? My se zde bavime o karte a ty si do me jdes rejpnout protoze jsem odhalil krutou realitu?! Nedivim se ti ze mas na me vztek ze jsem ti malem zrusil kseft..

...s tou kartou se to nesnaz vyvracet, bylo to tak, cetl jsem si to pro jistotu nekolikrat, jestli se mi to od tak slusneho cloveka jako ses ty, jen nezda.. nezdalo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridam se k tobe, anonymous me na foru taky pekne ser.. Nevim kde chodi na to, ze si nechavam za down neco platit, ale ano, pokud nekdo dobrovolne, opakuji dobeovolne neco da, vezmu si to, ale vzdycky rikam, ze je to dobrovolny, dalsi vec, jestli rucim za down, tak ano, rucim a klidne se tu priznam pred celym forem, ze sem jeden brick udelal a na toho cloveka sem se nevysra.. jak si pan chytrak mysli, ale sehnal sem mu novou desku, kterou sem mu do psp namontoval, takze si pro priste nech anonyme svoje kecy na nekoho jinyho.

Sice budu spamovat no a co...

koukam ze kdzy nekdo obvini nekoho a dotycny (anonym) mu to vyvrati tak se najednou pridavaji dalsi looseri :roll: ...zastavam se anonymouse

Verim ze JIRIM BY DAL DOWNGRADE TAJNOU KOMBINACI 3* VYP KOLECKO KRIZEK ZAP! :roll: ...

Pandora ma budoucnost :)

EDIT: Vsadim se ze jirim ziskal tolik prispevku v topicu nekonecny pribeh...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze majiteli PSP, kteremu jsem ho DOWNoval, koupim novou kartu - pro dobrotu na zebrotu.. takze me je celkem jedno co se s tou kartou stalo, proste pro me to znamena zbytecna utrata navic diky Pandore...

z tadyma jsem sehnal ze mu kupujes kartu:) sice jsem zblbnul po prazkach ale cist jeste umim:)

PS. prvni jsem te chtel hajit protoze je zbytecnost rucit za vec za kterou ani nedostanes penize kdyz se povede a to ze ji delas kamosovi tak ten musel vedet ze tam nejake to procento je ze se to nepovede takze musel do toho jit s tim rizikem on ne ty...

ale potom co se z tebe vyklubalo tak sem do tebe zacal rejpat:) sorac:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..,

PS. prvni jsem te chtel hajit protoze je zbytecnost rucit za vec za kterou ani nedostanes penize kdyz se povede a to ze ji delas kamosovi tak ten musel vedet ze tam nejake to procento je ze se to nepovede takze musel do toho jit s tim rizikem on ne ty...

ale potom co se z tebe vyklubalo tak sem do tebe zacal rejpat:) sorac:?

v poho ;) hlavne ze jsme si to vyrikali a ze je vse ok,nakonec jsem ji tedy nekoupil, povedlo se mi ji opravit

;)

EDIT: Jen me strasne nastvalo jak jsi rikal neco ve smyslu: "Kdyz to neumis, tak to nedelej.." a pak jeste ze "nicim karty.." .. to bylo precejen moc odvazne tvrzeni :) ale ok uz to nechame byt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu