Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NHL 22 - Xbox One - některé funkce nefungují


Zabral68

Recommended Posts

Zdravím všechny na fóru!

Každým rokem si kupuji originální krabicovou verzi (DVD) "NHL" na Xbox One. Nejinak tomu bylo i v tomto roce a opět jsem zakoupil NHL a to 23.
Vždy hraji v módu "Sezóna" a už při prvním mači V NHL 23 jsem si všiml, že při každém vhazování nejdou vidět mé formace, jen soupeřovi. Moje soupisky naskočí, když potvrdím kurzorem nahoru, radu trenéra v systému hry, ale to většinou naskočí až ve třetí třetině.
A druhý poznatek. Proč nejde nastavit "plný přenos zápasu". Minulé NHL to mělo v nastavení grafiky a tady jsou jen tři volby, ale plný přenos nejde nastavit.

Poradíte mi někdo, kde je problém, když to v předchozích verzích fungovalo bez problémů?
Mám hru reklamovat? Hru jsem objednával u společnosti "Originálky.cz".


Předem děkuji za každou radu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám odehraných pár zápasů na ps5 a s těma formacema stejný problém. Takže se jedná buď o bug, který snad vyřeší nějaký budoucí update nebo o nějakou novinku ze strany vývojářů. A tím plným přenosem zápasu nevím co myslíš.

Takže rozhodně nereklamovat, protože obchod s tímto nemá co do činění, toto jsou chyby hry/novinky ze strany vývojářů.

 

EDIT:

Ona je ta hra až nezvykle prolezlá bugy, před chvilkou mi komplet vypadl obraz hráčů i ledu, viditelné byly pouze časomíra a ukazatel skore. Takže jsem chvilku zkoušel hrát jakoby poslepu ale nebylo to ono... Musíme zkrátka počkat na update

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu