Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak rozeznat flashnutý Xbox360 a případný update her


bncr90

Otázka

Ahoj všem,

omlouvám se pokud je dotaz naprosto stupidní a zbytečný, ale nejsem půdovem Xboxář a mám v tom trochu zmatek. Dostal jsem od kamaráda jako dárek Xbox 360, který je údajně flashnutý a jdou na něm hrát vypalované hry. Já však na pálení her moc nejsem, naopak raději kupuji a sbírám originálky. Jenže teď jsem si pořídil pár her, které mají nějaké mouchy a potřeboval bych k nim stáhnout update (V jedné hře se dokonce neotevřou dveře a nemůžu jít dál).

Takže moje dotazy jsou následující:

1. Jak poznám že je doopravdy Xbox flashnutý?

  • Když dám system info, vidím jen že mám Dashboard "2.0.17489.0" a není zde žádná nápověda o tom, že by byl v konzoli nějaký mod/hack/flash nebo cokoliv.

2. Mohu nějakým způsobem aktualizovat hry?

  • Potřebuji stáhnout do hry update. Avšak slyšel jsem, že ve chvíli kdy konzoli připojím k Xbox live tak po odhalení dojde k zablokování konzole. Což samozřejmě nechci. (Když jsem zařízení pořipojil k internetu, nabízí mi to nějaký "firmware update".

3. Dá se nějak zbavit tohoto flashe?

  • Jelikož na ty "pálenky" doopravdy moc nejsem a spíše sbírám originálky, asi by mi ani nevadilo kdybych musel tento "flash/hack" odstranit jen proto, abych mohl mít aktuální verze legálně koupených her. (Samozřejmě, pokud je ve možnost tento flash zachovat a přesto se nějak dostat k update mých her, byl bych raději.) 

Ještě dodám, že pokud se nepletu, (soudě podle vzhledu mého Xboxu) to vypadá že se jedná o typ nazývaný "Stingray".

PS. Od kamaráda si vypálenou hru půjčit na odzkoušení nemůžu. Bydlí 700km daleko, vidím ho jednou za tři roky a nikoho jiného s X360 neznám.

Předem díky všem za odpovědi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu