Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ach ta grafika ..


Peetie

Recommended Posts

Zdravím, takže se podělím o mé ,,zkušenosti,, koupil jsem ps3 za 9k 320gb spolecne s gt5 .. Cekal jsem od toho špičkovou grafiku a buh vi co, ale jaksi jsem se nedočkal .. prostě mi příjde, že oproti pc je ta grafika hooodně ale opravdu hoodně pozadu .. Když si na pc zahraju tocu 3, tak má srovnatelnou grafiku s tim gt5 .. prostě to ps mi přijde za ty prachy vykonově slabé .. četl jsem, že ani nemužou udělat lepší hru, rpotože už by to grafika nezvládala .. pište co si o tom myslíte vi .. dle meho aby to konkurovalo pc hram, by mela vyjit ps4 s daleko nadupanejsi grafikou .. kupoval jsem pred tydnem a jsem rad, ze sem se toho za 7,5k střepal .. raději si pořídím pc, na kterém je ta hra opravdu požitek .. a to jsem na tom ps hrával na plazme 107cm FULLHD hdmi sem samozdrejmne zapojene mel .. proste dle meho na dnesni dobu je blbost kupovat ps3 .. uz je dle meho za zenitem a vic se z konzole neda vytlacit .. + to přehřívání je strašné .. kolem sebe z každé strany metr prostoru .. nechtěl bych videt teplotu uvnitř konzole .. už se nedivím, že to po roku odchází .. je mi jasné, že mě hraci oddani sony budou chtít ,,ukamenovat,, ale prostě asi nepoznali pořádnou grafiku her na pc.. + gamepad nemám slov .. to je to samy, jak na ps1 ( a ještě není ani z tak kvalitního materialu ..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím, takže se podělím o mé ,,zkušenosti,, koupil jsem ps3 za 9k 320gb spolecne s gt5 .. Cekal jsem od toho špičkovou grafiku a buh vi co, ale jaksi jsem se nedočkal .. prostě mi příjde, že oproti pc je ta grafika hooodně ale opravdu hoodně pozadu .. Když si na pc zahraju tocu 3, tak má srovnatelnou grafiku s tim gt5 .. prostě to ps mi přijde za ty prachy vykonově slabé .. četl jsem, že ani nemužou udělat lepší hru, rpotože už by to grafika nezvládala .. pište co si o tom myslíte vi .. dle meho aby to konkurovalo pc hram, by mela vyjit ps4 s daleko nadupanejsi grafikou .. kupoval jsem pred tydnem a jsem rad, ze sem se toho za 7,5k střepal .. raději si pořídím pc, na kterém je ta hra opravdu požitek .. a to jsem na tom ps hrával na plazme 107cm FULLHD hdmi sem samozdrejmne zapojene mel .. proste dle meho na dnesni dobu je blbost kupovat ps3 .. uz je dle meho za zenitem a vic se z konzole neda vytlacit .. + to přehřívání je strašné .. kolem sebe z každé strany metr prostoru .. nechtěl bych videt teplotu uvnitř konzole .. už se nedivím, že to po roku odchází .. je mi jasné, že mě hraci oddani sony budou chtít ,,ukamenovat,, ale prostě asi nepoznali pořádnou grafiku her na pc.. + gamepad nemám slov .. to je to samy, jak na ps1 ( a ještě není ani z tak kvalitního materialu ..)

Hrani neni jen o grafice, pro me je grafika konzoli dostatujuci a hratelnostne je to pro me na vyssi urovni nez PC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych pravdu rek tak se mi zda ze ti prodali snad úplne jinou konzoli :D nevim jak je to s Gt5 ale u jiných her mi to přijde o dost lepší možna si měl vyzkoušet více her ...a s přehříváním jsem ja osobně nemel a ani ted nemám problémy a ovladac mi přijde kvalitni ale asi to je věc nazoru ;-) odesláno z iPhonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na pc používám gamepad XBOX controller for pc a daleko lépe se s ním hraje, než s tím dualshitem .. hlavně se pohodlněji drží je kvalitnější .. jako asi zarytí konzolisti budete mít názor, jak je to skvělá konzole už z toho důvodu že ji vlastníte .. ovšem jsou i soudní lide, co vidí chybu v tom co mají .. hratelnost je jak u kerých her .. třeba FPS hry mi přijdou na gamepadu hrůza ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na pc používám gamepad XBOX controller for pc a daleko lépe se s ním hraje, než s tím dualshitem .. hlavně se pohodlněji drží je kvalitnější .. jako asi zarytí konzolisti budete mít názor, jak je to skvělá konzole už z toho důvodu že ji vlastníte .. ovšem jsou i soudní lide, co vidí chybu v tom co mají .. hratelnost je jak u kerých her .. třeba FPS hry mi přijdou na gamepadu hrůza ..

Vec nazoru, to ze ti vix vyhovuje PC ti nikdo.

Jinak taky mi osobne vyrazneji vyhovuje Xbox controller...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem více her .. Mafia2, fifa11 atp.. ale oproti pc každá hra ztrácela .. aspon' dle mého .. To přehřívání je jasny, že to bude mít dost stupnu, ale ten plast byl na sracky horkej, když jsem hrál 2hodky .. a ta grafika např v gt5 šlo videt, že někde museli ubrat na detailech, jinak už by hra nebyla plně plynulá, hlavně, když jel člověk za tmy a oproti němu osvětlení to byl požitek .. prostě podle mě to má na dnešní dobu už slabej hw a sony už by měli začít makat na ps4 .. zanedlouho ma být udajně xko720 a to by měla být teprve konzole .. uvidíme ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem více her .. Mafia2, fifa11 atp.. ale oproti pc každá hra ztrácela .. aspon' dle mého .. To přehřívání je jasny, že to bude mít dost stupnu, ale ten plast byl na sracky horkej, když jsem hrál 2hodky .. a ta grafika např v gt5 šlo videt, že někde museli ubrat na detailech, jinak už by hra nebyla plně plynulá, hlavně, když jel člověk za tmy a oproti němu osvětlení to byl požitek .. prostě podle mě to má na dnešní dobu už slabej hw a sony už by měli začít makat na ps4 .. zanedlouho ma být udajně xko720 a to by měla být teprve konzole .. uvidíme ..

Na druhou stranu co bys cekal jsou to skoro pet let stary konzole, Pc se neustale posouva, tohle zelezo je porad stejny. Nevim kde si zaslechl zvesti o novem xboxu nebo co pro tebe znamena zanedlouho ale nove generace konzoli se dockame tak v roce 2015...

No zrovna fifa11 myslím ze oproti pc nestrada jak v grafice tak v hratelnosti ale je to věc nazoru je jasné ze x lidi bude souhlasit a x nesouhlasit ;-) odesláno z iPhonu

Minimalne po strance hratelnosti konzole trumfne pc s prehledem

To netvrdím .. kdyby mit vyhovoval pc, tak bych kupoval konzoli ?? vyrostl jsem na ps1 a čekal jsem velkej pokrok od ps3 a až zas takovej to opravdu nebyl .. jen říkám, že oproti pc to hodně ztrácí ..

Asi bys mluvil jinak, kdybys ji koupil pri launchi a ne tak 4 roky po tom :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom xku sem to četl že někdy 2012 .. myslím si, že za 5 let je blbost .. za 2 roky max budou xko i ps3 mrtvá platforma a nějaky kinect psmove a jiny šaškárny s kteryma budu skákat u televize to nezachráněj ..

Kinect ma prodlouzit zivotnost xboxu o dalsich pet let, tod prohlaseni samotneho microsoftu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ale opravdu si myslíte, že bude gameboyum at uz xka nebo ps3 stacit 5 let furt tohle? kdyz uvidi jake hry budou napr za 2 roky na kompech a podivaji se na sve konzole ? podle me 5 let neni realnych .. až vyjde psp2 do konce letosniho roku aspon co jsem cetl, tak dle meho nebude mit daleko od grafiky od ps3 a to mi reknete, ze sony nebude chtit se posunout zas nekam dal s ps kdyz handheld bude o te same grafice .. uvidime, ale podle me 5 led od uz od jak xka tak ps3 je blbost .. do konce 2012 spatri svetlo sveta ps4 nebo x720 .. treba ne, ale je to muj osobni nazor .. protoze pokud to udelaj, tak budou obravsky zisky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4roky starej HW ... xbox dokonce 5 tak prosimtě nedělej ze sebe debila a použij mozek

jinak mě grafika přijde pořád dostačující stále dokáže překvapit (AC)

ale u kozolí jde hlavně o hratelnost, výdrž jednoho HW na několik let, bezstarostné hraní a u xka užasná online podpora

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ale opravdu si myslíte, že bude gameboyum at uz xka nebo ps3 stacit 5 let furt tohle? kdyz uvidi jake hry budou napr za 2 roky na kompech a podivaji se na sve konzole ? podle me 5 let neni realnych .. až vyjde psp2 do konce letosniho roku aspon co jsem cetl, tak dle meho nebude mit daleko od grafiky od ps3 a to mi reknete, ze sony nebude chtit se posunout zas nekam dal s ps kdyz handheld bude o te same grafice .. uvidime, ale podle me 5 led od uz od jak xka tak ps3 je blbost .. do konce 2012 spatri svetlo sveta ps4 nebo x720 .. treba ne, ale je to muj osobni nazor .. protoze pokud to udelaj, tak budou obravsky zisky..

Obrovsky zisky maj uz ted, a nejak extra neklesaj, takze motivaci k tomu nemaji, krom toho si vem jak drahy je vyzkum. Nejsem si jist, ale mam pocit ze jeste ani jedna strana na nove generaci nepracuje. Tak jako tak je rok 2012 naprosto nerealny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš takové zisky, jako byly u startu PS3?

Možná to bude pro tebe překvapení, ale obvykle nevyhraje konzole, která je nejsilnější a má nejlepší grafiku, ale taková, která buď nabídne něco, co tu ještě nebylo, nebo má obroskou zásobu kvalitních her (ale ne graficky kvalitních her). Grafika rozhoduje překvapivě u malého procenta všech hráčů, je zde obrovská skupina lidí, co na ní nekoukají. Hodně pochybuju, že si Sony bude chtít projet jejich debakl ještě jednou v nějaké dohledné době. Ano, nové konzole přijdou, ale ne zase tak rychle. A rozhodně nejsou jisté zisky. Hi-tech konzole se obvykle prodává na počátku cyklu se ztrátou (takže žádné peníze pro Sony) a nová generace vždy přináší zvýšené náklady při tvorbě her, právě kvůli vyššímu technickému standardu. Ale počet zákazníků se zase tak moc nezvyšuje, už teď má poměrně dost firem problémy udržet se v černých číslech.

High-end PC bude vždy mít lepší grafiku, než konzole, to se nezmění, ani když vyjde nová generace. HW konzolí bude maximálně (ale spíš o něco horší) stejný, než budou mít PC v té době a za rok, dva budeš přesně tam, kde jsi dnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme .. nechme se překvapit .. každopádně pokud by vyšlo ps4 v peckové grafice, ovládání prostě luxus na tu dobu co vyjde, tak do něj rozhodně půjdu .. akorát si myslím, že koupě ps3 v dnešní době je dle mého blbost, kterou jsem taky udělal .D .ale střepal jsem se toho za 7,5 tratnej sem byl litr, což neni tak hrozny ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nanaki > Zajímavej názor ;-) .. samoždřejmně se najdou hráči, co jim stačí buh ví jaká grafika .. např. nintendo wii, ale dle mího pokud mám pořádnou televizi s podporou fullhd, tak od té hry žádám trochu grafiky .. samozdřejmně 100 lidí, sto chutí. Já si prostě myslím, že pro mě byl ps3 krok vedle, jelikož za 9k ta konzole sice nabídne BR, prehravani vseho moznyho, ale jde mi hlavně o grafiku, kazdej je jinej, ale já si rád vychutnávám detaily her a ps3 je moc nenabídne viz co sem četl spousty recenzí tak strácí sílou grafického čipu hodně i na xko a proto už nemůže vyjít žádná pecková hra s uchvátivou grafikou .. někomu stačí dobrý hratelnost, ale někdo si na té grafice holt potrpí ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nanaki > Zajímavej názor ;-) .. samoždřejmně se najdou hráči, co jim stačí buh ví jaká grafika .. např. nintendo wii, ale dle mího pokud mám pořádnou televizi s podporou fullhd, tak od té hry žádám trochu grafiky .. samozdřejmně 100 lidí, sto chutí. Já si prostě myslím, že pro mě byl ps3 krok vedle, jelikož za 9k ta konzole sice nabídne BR, prehravani vseho moznyho, ale jde mi hlavně o grafiku, kazdej je jinej, ale já si rád vychutnávám detaily her a ps3 je moc nenabídne viz co sem četl spousty recenzí tak strácí sílou grafického čipu hodně i na xko a proto už nemůže vyjít žádná pecková hra s uchvátivou grafikou .. někomu stačí dobrý hratelnost, ale někdo si na té grafice holt potrpí ..

Nektere exkluzivky jako treba uncharted 2 ci metal gear solid vypadaji uzasne, ale jsem spokojen i jinymi tituli a to bohate a myslim si ze i dnes se vyplati za 7 tisic koupi konzoli ne za dvacet komp, kterej budu muset co rok upgradovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GT5 je taktéž exkluzivka, ale nějak mě nezaujala ( a to jsem fanda zavodních her ). Komp se vším všudy bedna monitor se dá koupit za nějakých 20k(samozdřejmně si složit herní ,,dělo,, né nákup v tescu :D), kterej vydrží 5 6 let do pohody stíhat nejnovější hry .. samozdřejmně po hru za 4 roky asi jen tak nerozjedu na full detaily, ale něco málo o pc narozdíl od konzolí vím. Ale to, že co rok upgradovat je blbost, nebo spíš jen pro ty co koupí někde v hypernově s tím, že je marketingově napsáno 1GB grafická karta to je vše .. potom zjistí, že na tom neroztahá na full rozlišení ani mafii2 .. Ta konzole je určitě věc skvělá, ale kdyby byla graficky truchu víc popředu , tak je furt u mně doma. velké + konzolí je samozdřejmně to, že příjdu vložím cd a hraju o víc se nestarám, ale na pc zase člověk neomezeně stahuje hry které v 95 procentech i tak jdou hrát plnohodnotně po netu .. když si člověk veme, co stojí hra na ps je to hrůza např v porovnání, co stojí někde v japonsku, kde to výjde v přepočtu na 200 .. potom tam není zapotřebí ani žádné pirátství už z principu tu hru za pár korun koupí.. ale pánové nezlobte se na mě 1500 za hru je zlodějina ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale na pc zase člověk neomezeně stahuje hry které v 95 procentech i tak jdou hrát plnohodnotně po netu .. když si člověk veme, co stojí hra na ps je to hrůza např v porovnání, co stojí někde v japonsku, kde to výjde v přepočtu na 200 .. potom tam není zapotřebí ani žádné pirátství .. ale pánové nezlobte se na mě 1500 za hru je zlodějina ..

No to je fakt výhoda. Nepsal tady někdo před chvílí o velkých ziscích? Nějak se nám ty zisky rozplývají, co?

Btw: zrovna v Japonsku stojí hry na začátku, aspoň ty lepší často víc, než u nás. Cena i kolem sta dolarů (v přepočtu samozřejmě) tam není až tak neobvyklá. Ale je fakt, že pak padá docela rychle dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu