Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Doufejme ze ne myslim si ze je to v dnesni dobe velmi neaktualni a ze spis leti clean style nova barva a jiny kola mohli by vylepdit ten tuning co tam je to by uplne stacilo vic elektron a udelat to prehlednejsi a bylo by

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators

Tak podsvícený kola fakt ne :) ať se vym*dají na to kolik aut to bude obsahovat ( prostě mi to tak přijde, že se snaží o to mít jich tam co nejvíc ) a zaměří se na pořád dokola omýlaný zvuky, který jim dělá doma nějakej nepovedenej zvukař mi tak přijde páč každý 1. auto v tý hře má +- stejnej zvuk.

Tímhle začínám ale čím dál tím víc přemýšlet i o pořízení Xboxu, nemyslet nad nějakým super giga simulátorem a jezdit Forzu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Mě nejde o to jaký auta tam budou. Celkově mám závodni tituly mezi nejoblibenějšíma takže je mi to fuk, ale jde mi o to, že se vývojáři snažili o reálný poslech zvuků aut a že tam sou všechny auta premium. Jo GT to je sice jiná, ale co sem jí minule po cca měsíci zapnul se mi znechutilo a šlo z domu... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera sem byl v Olmiku v Tescu a meli tam GT5 platinum verzi za 399,- takze luxus :) a o par kroku dal v JRC bylo to stejny za 750,- :D

Jinak


Academy Edition obsahuje navíc: balíček do hry Complete Pack (Red Bull X2011 Prototype, 11 aut a 3 motokáry z balíčku Racing Car Pack, okrum v SPA Francorchamps a 1 trať pro motokáry z Course Pack, řada známých helm a závodních oblečení z balíčku Racing Gear Pack a 100 barev z balíčku Special Paint Pack). Dále balíček do hry Car Pack 2 (WV Golf VI R 2010, WV Scirocco R 2010, Mini Cooper S 2011 a Nissan R35 GT-R 2012) nebo balíček do hry Car Pack 3 (Aston Martin V12 Vantage, Jaguar XJR-9 LM racecar, Lamborghini Aventador, Volkswagen 1200 a Mini Cooper S, the Nissan Leaf) a v neposlední řadě bonusové auto do hry (upravený Nissan GT-R N24 Schulze Motorsports).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V XL je Racing Car Pack, Car Pack 2, Course Pack, Racing Gear Pack a Paint Pack a v Academy je ještě k tomu Car Pack 3, speed test pack, nissan z GT academy a další závod kde můžeš vyhrát návštěvu 24h le mans v cervenci 2013. Takže to neni zbytečná verze je to lepší a výhodnější než XL. Jo a ještě kupón na 25% slevu v GT obchodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No já uvidím, ale asi ji dneska objednám. Podle mě to bude na disku páč vydávat něco znovu s něčím co by se muselo stahovat je blbost.

Takže EDIT: Tato edice obsahuje 2 vouchery in v obale hry -jeden pro bonusovy obsah a druhy pro GT Academy Challenge Competition

1) GT Academy Challenge Competition vouchery jsou platne od 01/01/2013 kdy soutez zacina az do 31/01/2013 when kdy soutez konci. Na voucheru není nijak zmineno, ze bude platny v budoucnosti, takze zakaznik obdrzi eror zpravu, jakmile se pokusi uplatnit voucher.Pokud se na Vas zakaznik obrati s dotazem, poradte mu, ze voucher muze uplatnit az od 01/01/2013

2) Bonus Downloadable Content vouchery obsahuji nasledujici:

Complete Pack (service entitlements)

Course Pack: (SPA-Francorchamps circuit and Kart Space I and II layouts) Unlimited

Racing Car Pack: Red Bull X2011 Prototype, 11 cars and three karts (1 Uses)

Racing Gear Pack: A range of helmets and race suits, including those of famous drivers (1 Uses)

Special Paint Pack: 100 new special paint colours (1 Uses)

Car Pack 2

• 2012 Nissan R35 GT-R.

• 2011 MINI COOPER S.

• 2010 Volkswagen Golf VI R.

• 2010 Volkswagen Scirocco R.

Car Pack 3

• Lamborghini Aventador.

• Jaguar XJR-9 LM Racecar.

• Aston Martin V12 Vantage.

• ’66 Volkswagen 1200.

• Mini Cooper S Countryman.

• Nissan Leaf.

Course Pack 2

• Speed Test Pack - Special Stage Route X Test Track with Performance Measurement Mode.

Added Bonus

• Nissan GT-R driven at the Nurburgring 24h race by Kazunori Yamauchi, creator of Gran Turismo®. ***TO GET THIS CAR THE CUSTOMERS WILL HAVE TO FOLLOW THIS PROCEDURE:

1. Download Patch 2.08 upon release (the patch will be released 25/09 - although you may note that the game is not being released until 26/09)

2. Redeem the voucher code included in the GT5: AE box and download the GT-R #123 package file

3. Going in-game, [Main Menu] > [Downloadable Content] > [Nissan GT-R] > Confirm the car

4. Going in-game, [GT Mode] > [Car Exchange] > Redeem the in-game Gift Ticket

To teda znamená, že veškerý obsah je stahovatelný a není na disku což je pro mě teda alespoň veliké minus, škoda :( tudíž pro mě tohle nemá cenu i když je to za tak pěknou částku. Něco už jsem do GT nakoupil na PSN...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já uvidím, ale asi ji dneska objednám. Podle mě to bude na disku páč vydávat něco znovu s něčím co by se muselo stahovat je blbost.

Takže EDIT: Tato edice obsahuje 2 vouchery in v obale hry -jeden pro bonusovy obsah a druhy pro GT Academy Challenge Competition

1) GT Academy Challenge Competition vouchery jsou platne od 01/01/2013 kdy soutez zacina az do 31/01/2013 when kdy soutez konci. Na voucheru není nijak zmineno, ze bude platny v budoucnosti, takze zakaznik obdrzi eror zpravu, jakmile se pokusi uplatnit voucher.Pokud se na Vas zakaznik obrati s dotazem, poradte mu, ze voucher muze uplatnit az od 01/01/2013

2) Bonus Downloadable Content vouchery obsahuji nasledujici:

Complete Pack (service entitlements)

Course Pack: (SPA-Francorchamps circuit and Kart Space I and II layouts) Unlimited

Racing Car Pack: Red Bull X2011 Prototype, 11 cars and three karts (1 Uses)

Racing Gear Pack: A range of helmets and race suits, including those of famous drivers (1 Uses)

Special Paint Pack: 100 new special paint colours (1 Uses)

Car Pack 2

• 2012 Nissan R35 GT-R.

• 2011 MINI COOPER S.

• 2010 Volkswagen Golf VI R.

• 2010 Volkswagen Scirocco R.

Car Pack 3

• Lamborghini Aventador.

• Jaguar XJR-9 LM Racecar.

• Aston Martin V12 Vantage.

• ’66 Volkswagen 1200.

• Mini Cooper S Countryman.

• Nissan Leaf.

Course Pack 2

• Speed Test Pack - Special Stage Route X Test Track with Performance Measurement Mode.

Added Bonus

• Nissan GT-R driven at the Nurburgring 24h race by Kazunori Yamauchi, creator of Gran Turismo®. ***TO GET THIS CAR THE CUSTOMERS WILL HAVE TO FOLLOW THIS PROCEDURE:

1. Download Patch 2.08 upon release (the patch will be released 25/09 - although you may note that the game is not being released until 26/09)

2. Redeem the voucher code included in the GT5: AE box and download the GT-R #123 package file

3. Going in-game, [Main Menu] > [Downloadable Content] > [Nissan GT-R] > Confirm the car

4. Going in-game, [GT Mode] > [Car Exchange] > Redeem the in-game Gift Ticket

To teda znamená, že veškerý obsah je stahovatelný a není na disku což je pro mě teda alespoň veliké minus, škoda :( tudíž pro mě tohle nemá cenu i když je to za tak pěknou částku. Něco už jsem do GT nakoupil na PSN...

Takze novou krabicku kupovat nemusim :) usetrim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu