Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

No asi budeme muset pockat. az to nekdo opravdu vyzkousi. Ja zase ted nasel toto:

Hi RemyX-1988,

All updates (up to Patch 2.07) are on the disc (including the data for the DLCs, of course.)

This means that with this edition you don’t have to go through the entire download process again, you just pop the disc in and decide how much you want to install: it’s all in there! icon_wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A taky jsem se docetl, ze nektera DLC neni mozne koupit pro zakladni verzi, ze jsou jen pro AE.

Vice na blogu zde

http://blog.eu.playstation.com/2012/07/25/gran-turismo-5-academy-edition-coming-soon/

Blbost, všechna DLC které vyšla mám koupené k základní verzi hry, vč posledního dnešního DLC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já uvidím, ale asi ji dneska objednám. Podle mě to bude na disku páč vydávat něco znovu s něčím co by se muselo stahovat je blbost.

Takže EDIT: Tato edice obsahuje 2 vouchery in v obale hry -jeden pro bonusovy obsah a druhy pro GT Academy Challenge Competition

To teda znamená, že veškerý obsah je stahovatelný a není na disku což je pro mě teda alespoň veliké minus, škoda :( tudíž pro mě tohle nemá cenu i když je to za tak pěknou částku. Něco už jsem do GT nakoupil na PSN...

[/font][/color]

No asi budeme muset pockat. az to nekdo opravdu vyzkousi. Ja zase ted nasel toto:

Hi RemyX-1988,

All updates (up to Patch 2.07) are on the disc (including the data for the DLCs, of course.)

This means that with this edition you don’t have to go through the entire download process again, you just pop the disc in and decide how much you want to install: it’s all in there! icon_wink.gif

Data DLC jsou na disku, ale musí se aktivovat přes PSN (voucher).

U původní verze hry, se stáhl update hry, který obsahoval již i DLC, které pak po zakoupení na PSN bylo aktivováno pouze 100kb souborem ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

zdar rajdrs...čtu si vaše příspěvky a rozhod sem se, že si tu AE verzi objednám..takže jenom shrnovačka..když tam fouknu to nový cédo, vyježděn sejf tam normálně opravdu bude? jinak mám to vymyšleny tak, že za 3kila střelim kámošoj tu svoji standart verzi a ta nová je kolem 6ti stovek...takže tři kila investice...to ty DLCéčka vyjdou drážš,ne? já to totiž chci koupit, protože sem počítačový vemeno a neumim si to vopatřit tou stahovací cestou...nebo kdyby mi tu náká dobrá duše hodila nákej link, kde je vysvětlený(pokud možno česky) jak se to s těma DLCčkama dělá byl bych vděčnej...předem dík za moudra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Urgentní:::

Dobrý den. Vzpomněl jsem si, že mám ještě doma platné kódy na Stealth cars gt5 a Chrome line s tématem. Neměl by někdo zájem? Platnost je do dnešní půlnoci, pak kód vyprší

http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-signature-edition-collectors-edition-announced-for-international-release/ - zde nabídka automobilů

granturismo5sg.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Moderators

Ty co jsou tam uvedené musí fungovat. Ty ostatní je trošku sázka na jistotu možná i štěstí zda budou fungovat. Nicméně tento vypadá, že fungovat nebude jelikož se mi nepodařilo nic dohledat na internetu co by potvrzovalo funkčnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke kompletnímu dokončení hry mi chybí absolvovat vytrvalostní závody 24h, ale dost mě odrazuje to, že hru, pokud se nepletu,nelze v průběhu závodu průběžně ukládat,takže se klidně může stát,že se mi konzole např. v 23 hodině kousne,nebo dojde k výpadku proudu. Jel jste někdo tyto Endurance 24H závody?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu