Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Zdravím.Můžete mi někdo poradit s nastavením Camara? Když jedu na maxla tak mi na 5. stupni začně přidávat a ubírat výkon. Chtěl jsem tam hodit 6-tistupňovou převodovku ale nejde to(prý pro tohle auto). Co má vytunit aby to frčelo rychlejc? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

takhle nasrán jsem nebyl dlouho,po cca po pul roce jsem si koupil GT5 kvuly online znovu(předtím jsem jí prodal) a ještě se tady seru s netem proč to nejde a ted čtu že ukončily online je to možnééé???:o

Upraveno uživatelem mickey007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 years later...
V 15. 6. 2013 at 9:15, Manoust napsal:

ne to jsou endurace zavody mas tam zavody na 4h a 24h a jeste treba na 200 kol indy atd., jedina vyhoda je ze kdykoli v prubehu zavodu si to muzes savnout a dojet to jindy cili muzes kazdy den odjet treba 3hodiny

Je to trochu pozdě, ale mám prosím dotaz, jakým způsobem "savnout". Mám všechny dráhy hotové, jen ty 24-tky ne, děkuji.

PS: Už jsem to patrně zjistil, toulal jsem se zde v tématu a našel jsem, že to dá "savnout" při návštěvě depa. Zkusím to.  

 

Upraveno uživatelem Tony eM
Doplnění zprávy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 3. 2021 at 19:29, Tony eM napsal:

Je to trochu pozdě, ale mám prosím dotaz, jakým způsobem "savnout". Mám všechny dráhy hotové, jen ty 24-tky ne, děkuji.

PS: Už jsem to patrně zjistil, toulal jsem se zde v tématu a našel jsem, že to dá "savnout" při návštěvě depa. Zkusím to.  

 

Tak to nejde, asi něco dělám blbě, může mi někdo prosím poradit. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu