Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 3.55 Custom Firmware FAQ


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 655
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jakym způsobem Kmeaw zamrzal a poškozoval soubory ? Já na Kmeaw mydlim Dead Space 2 a bez problémů, jaké soubory poškozoval ?

Tak když jsi něco hrál a hra se ukládala tak zamrzla. Musel jsi to natvdo vypnout a po zapnutí by všechny savy corrupted. Jednou mi to smazalo i Life with Playstation a Home

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si vytvořil firmware ve verzi 1.1 a hned při prvním spuštění gaia manager freez.:-x

dalsi zjisteni pro freezare. K zamrzum nedochazi jen diky CFW, ale hlavne na verzich manageru a patchu lv2. Me to dokonale funguje na Kmeawu jen s Rogero Managerem 7.9b stealth s integrovanym lv2 v5 !!! Ani jeden kix. Vcera jsem pouzil RM 7.9c a totalni black. Pak jsem zvlast nainstalil novy samostatny patch lv2 v6 a jen jsem ho mel nainstalovany a bez pouziti....XMB freez :cheesygrin:

Patch lv2 v6 i RM 7.9c jsem odinstalil a fungoval na starem RM 7.9b s integrovanym lv2 v5....a vse zas funguje jako svycary :wohow:. Takze neni CFW jako CFW a neni manager i lv2 jako manager a lv2 :?. Stara zkusenost z PC... program co je nejnovejsi nebo ovladac, neni v kazdem pripade lepsi nez predchozi!

Jsem z toho taky uz jelen.... ted zas mam trochu pocit, ze freez delaji samotny prg na spousteni her ( tedy jen nektere verze )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

novej multiman v 1.14 s integrovanym syscall36 zatim vypada ze funguje na kmaew celkem dobre. Po kazdym nainstalovani cehokoli, at uz hry updatu nebo HB potom pustte lv2v6 a permission fix, potom vypnout zapnout konzoli a jenom pustit multiman a slape to. Dalsi poznatek, bluray hru vzdy vkladat az pri spustenym multimanovy. Kdyz se vlozi hra pred nebo po, freeze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

novej multiman v 1.14 s integrovanym syscall36 zatim vypada ze funguje na kmaew celkem dobre. Po kazdym nainstalovani cehokoli, at uz hry updatu nebo HB potom pustte lv2v6 a permission fix, potom vypnout zapnout konzoli a jenom pustit multiman a slape to. Dalsi poznatek, bluray hru vzdy vkladat az pri spustenym multimanovy. Kdyz se vlozi hra pred nebo po, freeze.

Zajimavy, 1.14 mam taky, zadny lv2 po instalaci cehoholiv delat nemusim. Hru v mechanice mam furt a na zadnej freeze jsem jeste nenarazil... Vsechno funguje jam ma, jediny co mam v PSku je multiman a novej rogero. Oba fungujou bez chybicek a problemu... Zadny permission ani Lv2 tam nemam... Pokud jsem to pochopil tak Lv2 se "vstrikne" do pameti po backup manager. Kdyz pustim Lv2 a nasledne restrtnu konzoli tak je to jako bych zadnej Lv2 nepoustel. Tudiz zbytecnost :-) Byvalo to tak u starsich manageru, novy multiman pouziva jine volani..... A co se tyce Permission tak tak ten slouzi na upravu pristupu k adresarum "LAUN12345" jestlize nepouzivas backup manger ktery pouziva slozky "LAU..." tak tusim ani neni potreba Permission. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tuna http://psx-scene.com/forums/624340-post1.html je novy multiman na stiahnutie a deank pise ze ma 5 rozlicnych obrazovych modov - pre hry, AVCHD a Blu-ray a 6. je manager suborov s FTP servrom beziacim na pozadi. Chcem sa hlavne opytat ci uz niekto z Vas skusal tie Bluray filmy lebo po hrach je to u mna priorita. Na jeho screenshotoch nizsie to vyzera az prilis pekne a jednoducho no po skusenostiach uz taky dovercivy niesom. Preto sa Vas pytam ci uz niekto spustil backup-nuty BD film priamo z disku ? Ci uz novy multiman dokaze precitat BD strkturu z disku s menu bonusmi so vsetkym. Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a uz Sony vydala aj novy firmware 3.56 http://www.ps3news.com/PS3-Online/ps3-firmware-3-56-update-is-now-available-details-incoming/

Inak nikto neviete poradit ohladom tych Bluray diskov co som pisal vyssie ?

Jestli se ptáš na to, jestli multiMAN umí zkopírovat BRD s filmem na HDD a potom ho pustit, tak neumí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NE JB ale CFW! a navíc ho ještě nemá ale je na dobré cestě už ho decryptoval a čekám na další informace

JB-Potřebuješ dongl a nejde s ním jít na PSN

CFW- Uprava OFW umožnuje neoficialni aplikace podobne jako JB

nemotejte to furt do sebe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že tu někdo psal že to je řešený tak když se pustí manager tak to je zobrazený jako to že hraje nějakou hru ... A to by mělo fungovat jako krytí ... Mimochodem mam pocit že tě znám .. Nejsi uživatel war4all ? Tvůj nick a avatar mi někoho připomíná z dob dělání grafiky v PSku ... Kdyžtak sorry za ten offtopic na konci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že tu někdo psal že to je řešený tak když se pustí manager tak to je zobrazený jako to že hraje nějakou hru ... A to by mělo fungovat jako krytí ... Mimochodem mam pocit že tě znám .. Nejsi uživatel war4all ? Tvůj nick a avatar mi někoho připomíná z dob dělání grafiky v PSku ... Kdyžtak sorry za ten offtopic na konci :)

No jasně,proto se Blackbox jmenuje Fifa 11 a Rogero manager je Rogue Warior (asi ta nejhorší hra loňského roku :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu