Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vyjádření Sony k rootkey.


tagi.ps3

Recommended Posts

  • Odpovědi 139
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ti co jsou proti odemční ps3 by si měli uvědomit že sony se nechová zrovna nejlépe v porovnání třeba s microsoftem.Kyž mám windows tak mi nemůžou nařídit používat explorer když chci používat mozillu.

Když si koupím hajzlpapír (kterej mimo jiné obchodní řetězce dotujou aby nalákali víc lidí) tak mi taky nemůžou zakázat si na něj malovat!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu jak sem tady četl místo toho aby PS3 zlepšovali a zvětšovali podporu tak budou davat Cd-keye .. K tomu bych teda dodal že když to lidi hackují a prolamují není se čemu divit že se nestarají o nic jinýho než o zachránění konzole .... Tak i tak to vše a jakou dobu vydržela je úspěch a je to neuvěřitelný ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu jak sem tady četl místo toho aby PS3 zlepšovali a zvětšovali podporu tak budou davat Cd-keye .. K tomu bych teda dodal že když to lidi hackují a prolamují není se čemu divit že se nestarají o nic jinýho než o zachránění konzole .... Tak i tak to vše a jakou dobu vydržela je úspěch a je to neuvěřitelný ...

Vydrzela cca trictvrte roku a to je tak prumer. Takze zadnej zazrak se nekona. A co se tyce zlepsovani a rozvijeni, k tomu se da rici jen to ze Sony si s PS3 ukrojila dost velikej krajic nez mohli snist.... Ale zase svadet to na: Sony rika ze nemam podporu mkv, protoze je to "format pro zlodeje". A pirati zase ze: hekli jsme to, protoze nema mkv. To je zacarovanej kruh, to nema smysl resit. Pravda je ta, ze temhle nadnarodnim koncermum uz daaaaaavno nejde o zakazniky ale o to jak ze svej zpitomelech ovecek vytriskat posledni dolary. Zarnej priklad toho je Apple, od nej by zblbly ovce kupovali i toaletni papir roli za dve kila jen proto ze by se to jmenovalo "iHajzlak". A Sony neni vyjimka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Použití jiného autorského díla než programu či elektronické databáze pro vlastní potřebu je však v Česku legální i bez svolení autora. Tedy např. stažením filmu a jeho užitím pro vlastní potřebu není český zákon porušen, třebaže film je šířen v rozporu se zákonem[1]. ''

Takže jsme zjistili, že pokud si stáhnu warez (film, hru, aplikace) takže zákon tím neporušuju. Zákon se porušuje jen v případě, že to kopíruju dál, což nechápu, když kopírování je v podstatě stažení z internetu. Tolik k českým zákonům. :roll: Omlouvám se uživateli aula, o tomhle zákonu jsem vážně nevěděl a dost mě to zarazilo. V tom případě jsem jako "PSP pirát" ohledně zákonu naprosto čistý.

edit: omluvu beru zpět :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvni vec co udela Sony bude to,ze zamezi nahravani FW z flashky, tim znemozni update na nove hry. Jinak to vypada, ze sony bude spise smerovat svuj obchod pres psn, prikladem je treba teba Mass Effect 2, coz by pro nas pokud nezrusi share,bylo to nejlepsi. A nevim jak je to jb psn her,ale moc jich tam downloadu nemate.

Jinak se taky jeste muze stat, ze nekdo ze Sony si da praci a projedete tady fora,kde se resi JB a vetsina zde ma napsany svuj psn nick a trestani muze zacit. Coz bychom v dusledku odsrali snad vsichni i za blby share:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, chránit výrobek si můžou, ale jak už zaznělo tak snad jinou cestou! Copak je normální aby si pro svůj "prospěch" dávali záplaty a na druhou stranu tím braly funkce uživatelům? Neřekl bych. Teď chtějí pro hry nastavit MP CD-Key - opět jen plus pro Sony, mínus pro uživatele. Je vidět, že jim jde čistě jen o zisk a zbytek je nezajmá, zkrátka - nám dáváme, vám bereme.

To máš asi pravdu, ale ber to tak Sony je obchodník a obchodník chce vidělat. Sony dala konzoli a další krok je ten že pro konzoli se mají vyvíjet hry to je prostě vize obchodu. Hry jsou vyvýjeny aby se prodávali...

Kdyby si ty nacpal hodně peněz do něčeho z čeho by si počítal velké zisky bylo by ti jedno co se děje a nebo by jsi se bránil všemy dostupnými způsoby?

Neříkám že ti co májí JB že mě serou to ne v celku jsem na tom byl podobně v éře PS, PS2. Ale PS3 už tímhle směrem zůstane nedotčená...

A jen z jednoho prostého důvodu pro můj dobrý pocit;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3 jsem si koupil ne kvůli hrám, ale kvůli pohodlnému přehrávání filmů z int a ex hdd, dodnes jsem neviděl rychlejší systém co se filmů týče - všelijaké krabičky za pár šušníků se s kvalitou výstupu a spolehlivostí PS3 nedají srovnávat. Spotřeba je mi ukradená. Na hry je z mého pohledu starého pc hráče (je mi 37) PS3 oproti PC neohrabaná i když dovedu pochopit, že analfabeti si raději sednou k PS3 než k PC. Že na PS3 není linux mi nevadí stejně byl pro běžnou domácí agendu nepoužitelně pomalý. Co mi příjde jako velká škoda je, že sony finančně nepodpořila možnost místo linuxu na PS3 používat OSX, což byl pravděpodobně asi jediný důvod, který nenažrance a zkušeného zloděje nápadů Steva Jobse od podpory této platformy odradil. Sony vždy tvrdila, že na výrobě a prodeji PS3 prodělává - nikdy to nebyla pravda, žádná japonská firma nevyrábí nic bez zisku, oni už jsou takový ti asiaté, lžou kde můžou a maximalizují svůj příjem na úkor všeho a všech. Kdysi iSupply odhadl cenu PS3 v dílech na 850USD a Sony PS3 prodávalo za 600USD - to byla teorie, nikdo totiž neviděl do smluv mezi Sony a dodavateli, ono totiž když prodáte PS2 v počtu 50.000.000 kusů máte docela jiné možnosti vyjednávání o cenách. Proto mi příjde komické, když se tu někdo Sony zastává, já jim to přeju a ve chvíly kdy půjde jednoduše stáhnout ISO, nakopčit ho na disk, v PS3 jen ISO namountovat (to by bylo taky příjemné Geohote) a hrát, půjdou teprve prodeje PS3 strmně nahoru - potom si Sony namastí kapsu.

PS: chtěl bych vidět ziskovost RSX čipu, který prodává Nvidie Sony...žádný vývoj jen optimalizace výroby waferů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3 jsem si koupil ne kvůli hrám, ale kvůli pohodlnému přehrávání filmů z int a ex hdd, dodnes jsem neviděl rychlejší systém co se filmů týče - všelijaké krabičky za pár šušníků se s kvalitou výstupu a spolehlivostí PS3 nedají srovnávat. Spotřeba je mi ukradená. Na hry je z mého pohledu starého pc hráče (je mi 37) PS3 oproti PC neohrabaná i když dovedu pochopit, že analfabeti si raději sednou k PS3 než k PC. Že na PS3 není linux mi nevadí stejně byl pro běžnou domácí agendu nepoužitelně pomalý. Co mi příjde jako velká škoda je, že sony finančně nepodpořila možnost místo linuxu na PS3 používat OSX, což byl pravděpodobně asi jediný důvod, který nenažrance a zkušeného zloděje nápadů Steva Jobse od podpory této platformy odradil. Sony vždy tvrdila, že na výrobě a prodeji PS3 prodělává - nikdy to nebyla pravda, žádná japonská firma nevyrábí nic bez zisku, oni už jsou takový ti asiaté, lžou kde můžou a maximalizují svůj příjem na úkor všeho a všech. Kdysi iSupply odhadl cenu PS3 v dílech na 850USD a Sony PS3 prodávalo za 600USD - to byla teorie, nikdo totiž neviděl do smluv mezi Sony a dodavateli, ono totiž když prodáte PS2 v počtu 50.000.000 kusů máte docela jiné možnosti vyjednávání o cenách. Proto mi příjde komické, když se tu někdo Sony zastává, já jim to přeju a ve chvíly kdy půjde jednoduše stáhnout ISO, nakopčit ho na disk, v PS3 jen ISO namountovat (to by bylo taky příjemné Geohote) a hrát, půjdou teprve prodeje PS3 strmně nahoru - potom si Sony namastí kapsu.

PS: chtěl bych vidět ziskovost RSX čipu, který prodává Nvidie Sony...žádný vývoj jen optimalizace výroby waferů...

Nejsem zastance Sony ale neda mi abych nezareagoval. Pokud ti jde o prehravani tak to jsi celkem prestrelil PS3 je v prehravani v krutym prumeru a mozna bych rekl az podprumeru. Cenove, kvalitou a spotrebou se da udelat masinka na Atomu s Linem na nejakym Distru se systemem XBMC. Provozuju to doma uz hezky dlouho, spotreba skoro zadna a na lepsi prehravani cehokoliv jsem jeste nenarazil. Od datove narocnejch mkv az po obycejny fotky z dovoleny....

A co se tyce "neohrabanosti" Linu na PS3 pro domaci agendu, tak to je dany prevazne neznalosti. Jsou Distra ktery bezej uplne jinak nez obycejny desktopovy ubuntu co se tam spousta zoufalcu snazi nacpat.

Jinak k ISU, to asi nikdy neklapne protoze NTFS je dost ozehava, to by asi MS nezkously, spise bych to videl na ext3, ext4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc by nemohli dotovat prodej HW? i kdyby na nem par dolaru vydelali, co je to v porovnani s prodejem her? Vydelavaji na kazdem prodanem kusu hry a to je v objemu mnohonasobne vic, nez prodej konzoli.

Pokud máš ovšem velkou základnu kupujících a nedotuješ nějak výrazně moc. Podívej se na začátky PS3, to bylo už asi trochu přehnané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim ze jailbreakari by se tu furt nemeli obhajovat ze nedelaji jaibreak kvuli hram... ale jen homebrew a tak .. je jasny ze jednou kdyz uz to tam budou mit tak proste si nejakou tu hru stahnou ... ja tu chybu uz nikdy neudelam zkusil sem flashnout PSP a vim ze to ma jen same negativa.. hry si kupuju jenom nove takze CD key asi vzdy dostanu ale bude mi to pripadat takove nekonzolove .. :/ ale tak co nadelam :) ale byl bych pro bany at si clovek poradne musi rozmyslet jestli mu ten JB sotji za to :) ( a jeste pocit vlastnit orig hru me prijde k nezaplaceni :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti jde o prehravani tak to jsi celkem prestrelil PS3 je v prehravani v krutym prumeru a mozna bych rekl az podprumeru.

Přesně tak, nevím teda jestli donczemu příjde luxus přehrávat to co dnes umí i dvd přehrávače za pár korun + blu-ray. Já velmi silně uvažuji nad WD Live nebo něčím podobným protože ta podpora nebo spíš nepodpora kodeků (zvláště samozřejmě mkv) je strašná. A opravdu mě nebaví si každý film konvertovat nebo ho pouštět přes media server, když se to ještě seká.

btw: po opravdu dlouhé době zajímavý topic s diskuzí na úrovni, který jsem si přečetl celý. Chválím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem PS3 kupoval, nebylo nic lepšího...to k těm chytrým poznámkám o mnohem lepších zařízeních - byly v prodeji v roce 2007 asi těžko...

jen proto ze v sedesatejch letech byla "1000 MB" super kara, tak v ni nebudu jezdit doted. To jen takova pripominka....

""PS3 jsem si koupil ne kvůli hrám, ale kvůli pohodlnému přehrávání filmů z int a ex hdd, dodnes jsem neviděl rychlejší systém co se filmů týče""

....nepises o roku 2007, ale cituji: "...dodnes jsem neviděl rychlejší systém co se filmů týče". Tudis se ta chytra poznamka asi hodi. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3dmaya - já si bohužel peníze netisknu a musím je nějak vydělat a představa, že budu každý půlrok kupovat jiné zařízení je pro mě neekonomická. Postni mi něco co se komplexností k ps3 alespoň přibližuje, rád se poučím.

Koho zajímá rozhovor s KaKaRoTem a umí anglicky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3dmaya - já si bohužel peníze netisknu a musím je nějak vydělat a představa, že budu každý půlrok kupovat jiné zařízení je pro mě neekonomická. Postni mi něco co se komplexností k ps3 alespoň přibližuje, rád se poučím.

Prave proto ze ja si je netisknu take, tak proto si dost rozmyslim jestli pro me neco ma uzitnou hodnotu, ci nikoliv. A PS3 se soucasnym "umem" na prehravani filmu se pro me blizi limitne nule. Uz jen ve vyctu vsech nedostatku. absence titulku, nepodpora formatu, limit pouze FAT atd. Muzu si na ni prehrat videa z HD kamery? Asi sotva. Proto rikam ze co se tyce prehravani je na tom PS3 prachbidne. PS3 umi hry, ale multimedia urcite ne.

Reseni je prakticky jednoduchy, jakykoliv NETTOPík na bazi IONu s kompatibilitou (pro mene zdatne) xbmc-live, instalaci zvladne prumernej uzivatel. Neni to velky, pri prehravani MKV si vezme max 60W, kdyz k tomu sparujes jako ja BD dalkovy ovladac z PS3 muzes to strcit treba za tv nebo do supliku. Nic neni videt, nic nerusi. Vystup HDMI zvuk s obrazem samozrejmosti. Nenarazil jsem na nic co by mu nevonelo nebo odmitl prehrat. Spoustu nastaveni pro stouraly. A cena? Kdyz jsi zdatnej a postavis sam muze to stat cca polovinu toho co stoji nova PS3, kdyz ne a koupis hotovej, stejne vyjde levneji nez PS3. ...Ale stejne mam pocit ze ti to pisu zbytecne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. ...Ale stejne mam pocit ze ti to pisu zbytecne :-)

ano to mas pravdu;)

Jinak nevim jak jsou na tom jine pristroje,ale umi prehravat treba 3D filmy kvalitne? Umi uploadovat videa,fotky na internet?

Ze neumi titulky nacist,je naprosto normalni, titulky jsou pro warez filmy, mkv taky opet warez, vsichni vime jaky ma postoj Sony k warezu. Stale se tu bavime o herni konzoli, to ostatni mame jako bonus tak bud me radi, stejne jsme si to kupovali kvuli hram.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela dost zajímavá diskuze :), jsou tu věci se kterými musím souhlasit a to jako že když jsem měl PS2 tak jsem dohrál pár her a většinu jsem pouze rozehrál. U PS3 co si je kupuji tak dohrávám všechny. Neuvažuji nad CFW proto abych si stahoval hry z netu a hrál je, ale o tu možnost využití různých emulací a dalších vymožeností které nám to může přinést. Mám multimediální centrum od egreat a věřte přehraje všechno ale pokud by to PS3 zvládla taky byl bych jen rád. Ono DTS-HD dekóduje pouze omezený počet přehrávačů ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano to mas pravdu;)

Jinak nevim jak jsou na tom jine pristroje,ale umi prehravat treba 3D filmy kvalitne? Umi uploadovat videa,fotky na internet?

Ze neumi titulky nacist,je naprosto normalni, titulky jsou pro warez filmy, mkv taky opet warez, vsichni vime jaky ma postoj Sony k warezu. Stale se tu bavime o herni konzoli, to ostatni mame jako bonus tak bud me radi, stejne jsme si to kupovali kvuli hram.

Jsou lidi co jsou jim hry jaksi okrajove ukradeny. A co se tyce warezu, tak me nezajima co si mysli nebo jakej postoj ma Sony. Ja se ridim zakonama tyhle zeme a tam je jasne psano o uziti pro vlastni potrebu.

Miluju lidi co kazou na verejnosti o moralce, warez je pro ne sprosty slovo, pred mkv se krizujou a pritom maji nacpanej telefon mp3jkama a obrazkama. To jim jaksi prijde v poradku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diskuze už jaksi odbočuje jinam. Asi je pravda, že CFW může udělat z PS3 skutečnou multimediální mašinu tak, jak ji známe od různých výrobců s bonusem přehrávání blu-ray navíc. Otázkou je, jak kvalitní je to přehrávač. Bohužel....má to cenu, když tím riskujete postihy ze strany sony??? Kdo chce offline hračku se vším všudy....cesta je volná. Otázkou je, kdo tyto funkce naprogramuje, kdo se o to všechno bude starat. Kdy se to udělá? Brzy? Nebo až někdy? Bavíme se tu čistě hypoteticky a praktický přínos...je zatím jen a pouze v oblasti pálenek. Alespoň, co vidím já. Skutečně bych rád věděl, co slavného se naprogramovalo od doby, kdy je konzole pod útokem JB a má to přínost pro masy lidí.

Já osobně mám multimediální centrum a ano, pokud budu někdy mít blu-ray disk...asi si k tomu nekoupím blu-ray přehrávač, ale mrsknu jej do PS3. Proč? No protože těch disků asi moc mít nebudu. Investice do stand-alone by se mi nevyplatila. Ale to je tak nějak jediná věc. Opravdu mne nenapadá jediný důvod, proč bych chtěl po PS3, aby mi přehrávala všechny formáty a zároveň bych tím měl riskovat, že si už nezahraju online ba co hůř....že přijdu o konzoli jako takovou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu