Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vyjádření Sony k rootkey.


tagi.ps3

Recommended Posts

Jsou lidi co jsou jim hry jaksi okrajove ukradeny. A co se tyce warezu, tak me nezajima co si mysli nebo jakej postoj ma Sony. Ja se ridim zakonama tyhle zeme a tam je jasne psano o uziti pro vlastni potrebu.

Miluju lidi co kazou na verejnosti o moralce, warez je pro ne sprosty slovo, pred mkv se krizujou a pritom maji nacpanej telefon mp3jkama a obrazkama. To jim jaksi prijde v poradku...

Pro "vlastní potřebu" můžeš stahovat jenom hudbu a filmy, software už ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 139
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Doufám, že už je aula spokojenej (:lol:)

Já jsem spokojenej od začátku, nevidím důvod, proč bych neměl být. Opět mi uniká smysl tvého příspěvku, ale na to už sem si zvyk, tak mě to nechává absolutně klidným.

drak3go: A co si od tématu jako slibuješ. Že se zde zaregistruje mluvčí Sony a vyjádří se ti tu oficiálně k RootKey? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klíče na PS3 hry ať si klidně zavedou, já pojedu origo a budu mít klid. :P Ale ono už se to veze, tenkrát jsem neustále hrával COD4, ale co teď čtu tak je to humus, že by několikaměsíční statistiky mělo zničit jen jedno připojení na server? Hack přinesl další možnosti ale taky dost negativních věcí. SONY jak to známe se k tomu určitě vyjádří jejich stylem co nejvíc napsat ale nic neříct. :lol:

aula: Tobě uchází ta ironie, když to uděláš ty tak je to v pořádku, pokud to udělám já tak je to post nulový hodnoty :lol: Jinak bych se o spokojenosti nebavil, já se bavím od rána. Opět mi uniká smysl tvého příspěvku, akorát tu mystifikuješ viz minulá strana.

edit: Tobě to ještě nedošlo? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aa, pan aula, pan cisty, ktery nikdy zadny zakon neporusil a nikdy by to neudelal! Takze az nekdo ten zakon zmeni, coz se muze stat velice rychle, tak ty vsechno co mas stazeny smazes a uz nikdy nic nestahnes? Pochop, to neni diskuze o zakone, ty vsichni znaji, ale o morlace. To, ze u nas jsou zakony shodou okolnosti postaveny zrovna takto z tebe slusnyho cloveka neudela.

(Pro rejpaly: Ano, ze me taky ne, ale aspon se tady neohanim vykriky "Ja stahuju filmy, ale jsem cistej, protoze zadny zakon neporusuji!" = "Ja kradu nekomu neco, co za drahy penize vytvoril, ale jsem ten nejcistejsi clovek na svete, protoze v CR se to muze!")

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor, já nic takového netvrdím. Ale nečekejte, že tady budu jmenovat jaké zákony porušuji apod...

K tomu kradení? Tím, že podle tebe ten film "ukradnu", tím ale nikomu žádnou škodu nezpůsobím, proto bych to kradení nenazýval. Jinak pro mě není problém jít si na jakýkoliv film, který se mi líbí, do kina.

Naopak považuji za zloděje vydavatelské firmy, další zlodějina je placení "rádoby autorského" (nevím jak se ten poplatek přesně jmenuje) za CD,DVD média a už i snad TV a multimediální centra....

... hold lobisté vydavatelských firem maj prsty až v politice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor, já nic takového netvrdím. Ale nečekejte, že tady budu jmenovat jaké zákony porušuji apod...

K tomu kradení? Tím, že podle tebe ten film "ukradnu", tím ale nikomu žádnou škodu nezpůsobím, proto bych to kradení nenazýval. Jinak pro mě není problém jít si na jakýkoliv film, který se mi líbí, do kina.

Naopak považuji za zloděje vydavatelské firmy, další zlodějina je placení "rádoby autorského" (nevím jak se ten poplatek přesně jmenuje) za CD,DVD média a už i snad TV a multimediální centra....

... hold lobisté vydavatelských firem maj prsty až v politice.

S druhou casti prispevku souhlasim. Ale v te prvni casti meles sracky, a co takhle usly zisk z uziti autorskeho dila? To ti nic nerika. Tudiz je to tak ze "neplatis = na filmy necumis", "za filmy neplatis = krades". V tom mezi tim nic neni. Argumenty typu: "stejne bych si ten film nikdy nekoupil..." Nekupuj, nikdo te nenuti, ale taky tedy necum to te taky nikdo nenuti. A nebo mlc, spolkni to ze krades stejne jako ja nevim jaky procento u nas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu bych mírnil ty výrazy. Nejsme na pastvě.

Ušlý zisk z užití autorského díla by ti musel někdo prokázat, to ti ale nikdo nedokáže. Dál už bych to neřešil

Protoze me dokazou nasrat lidi, ktery maj doma datama nacpany co jen jde, ale navenek se tvarej jak jsou strasne poctivy ze by ani sirku neuradli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak doporučuji znovu přečíst můj nedávný post v souvislosti na předchozí tvrzení:

Pozor, já nic takového netvrdím. Ale nečekejte, že tady budu jmenovat jaké zákony porušuji apod...

Chápeš, co ty slova znamenají, nebo si zabržděnej? V obou případech doporučuji návštěvu odborníka na psychické problémy :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluv prosím za sebe. Ne za druhé. Tak se jdi udat na benga, když tady děláš takový ramena a ostatní jsou pro tebe sraby.

Já nic z kontextu nevytahuju, pouze opakuji to, co ti nedochází, nebo si to nechceš přiznat, nebo nevím.

Nejde o udavani, ale o to si to priznat. Ale to ty evidentne nedokazes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neříkám, že to hacknutí podporuju,taky mám spoustu originálek,ale jeden plusovej vedlejší efekt tady je a to musí uznat i odpůrci. Většina PC her se dočká CZ lokalizace. Na konzolích ne, ikdyž PS3 verze je třeba i o 500,- dražší. Mě jako hráče nezajímá, že podle vydavatelů je zdejší trh malý, tak proč by se s tím patlali? Za svoje peníze si chci hru maximálně užít a ikdyž angličtinu trochu ovládám, tak to prostrě není ono. Tak si to lidi prostě udělájí sami. Tady na fóru je chlapík, kterej se do toho pustil a výsledek je takřka profesionální. Zatím má přeloženo : Castlevania, Two Worlds 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluv prosím za sebe. Ne za druhé. Tak se jdi udat na benga, když tady děláš takový ramena a ostatní jsou pro tebe sraby.

Já nic z kontextu nevytahuju, pouze opakuji to, co ti nedochází, nebo si to nechceš přiznat, nebo nevím.

S tema filmama ma pravdu.. Nikoho neokrada.. Ten film by si stejne nekoupil nebo nepujcil, tudiz by z neho zadne zisky tak ci tak nemeli... Jinak je mi to samozrejme jedno. Kazdej si pro sebe neco stahne a kdo rika, ze ne, tak keca...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si dovolila Sony je vrchol? Spíš co si Geohot a ti jiný dovolili je vrchol.Sony odebrala linux,protože ho zneužily,nebo se bála o zneužití,pro prolemení konzole.Dokud se bude muset sony zabejvat ochranou PS3 tak bude spíš ubírat funkce než se věnovat vývoji nových funkcí.

Nevím proč tu srovnáváš HD přehrávač s herní konzolí.Ps3 je primárně určená pro hraní her a přehrávání filmů a ostatní je jen vedlejší produkt,který sony nabídla majiteli navíc a to za předpokladu,že tam bude dávat origo BD,DVD a Cd.Samozřejmě,že má uživatel i své videa a fotky na CD a DVD,atak si je může přehrát.Opět je to něco navíc a tak to nepodporuje všechny formáty.

Sony prostě dala na trh herní konzoly s tím,že bude postupně rozšiřovat její funkce (a to zdarma),ale zřejmě nepočítala s tím,že někdo bude chtít stůj co stůj využívat konzoli na max. aniž by počkal na vývoj od výrobce.Ps3 mohla bejt už někde jinde než je teď.Za vše vděčíme právě těm nenechavcům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdycky to tak bylo a bude at je to PS3 nebo jine zarizeni. Pro ty co hackujou je to vzdycky jenom dalsi vyzva aby se ukazali ze umej neco vic nez ty ostatni. A o tom tento sport je "bejt vzdy prvni a nejlepsi" Pak uz je to jen o uzivateli jestli chce podporit vyvojare a nebo si to ukradnout. Priznejme si ze ceny novejch her nejsou zrovna z nizkejch pri nasich platech u nas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu