Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vyjádření Sony k rootkey.


tagi.ps3

Recommended Posts

aula je gay,neberte ho vážně

LOL, tohle je fakt offtopic. Aula ma akorat svuj nazor, zijem ve svobodne zemi. A myslim,ze nema vliv sexualni orientace ci barva kuze na vlastni nazor.

Pokud si to myslis,tak dost pochybuju o tve inteligenci.

Btw. sony se stale nijak nevyjadrila a ani nevyjadri,takze toto diskuzni forum,je uz trochu mimo a vlastne o nicem, akorat jen o urazeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 139
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Vy si tu davate,extremisti :-)

Ja mam nazor nekde mezi. Na kednu stranu fandim sony,at da geohotovy co proto,i lkdyz jen to jen sw,tak je to ale porad jeji majetek a on jim tim narusil uz takhle zmrzacene vydelky.vam by se taky nelibilo kdyby vam uhrovii pubertaci v kine udelali ve zdi diru a koukali na filmy bez placeni jen protoze muzou a do kina by vam prialo pet lidi a za adi by jich byli 300 a jeste by se vam nahlas smali... na stranu druhou, sony jsou ***** a ******** ******* ***********, za to jak se k zakaznikum chovaj, sam cekam na funkce ktery by sly udelat...treba ta podpora mkv,pak bych chtel ten ******** emulator ps2 her,ps2 mam sice funkcni,ale i prez komponentni kabel jsou nektery hry na lcd v tom nizkym rozliseni hruza a nedaj se hrat.Na ps2 mam vse origo,takze rim vic me to mrzi a fakt ae mi nechce vrazet prachy za ps2 remeke hry v hd kdyz uz ji jednou mam:-( A co se tyce pirateni,jak uz tu nekdo psal,neoddvolavejte se na linux atd a priznejte ze pokud budete mit cfw, Tak piratit budete :-) ono to cloveku neda,kdyz muze (to nezazlivam,znam to sam,jen se mi dost libi to odvolavani na prehravani mkv atd atd,pritom spouste lidi jde samo o jedno a kdyby udelali cfwcpouze na mkv bez moznosti her,tak budou vsichni nadavat :-D :-) ale co si budeme zase povidat,kdyby hry stali 300kc tak si je kupuje(me) skoro vsichni a radi vyvojare podporime. Tak se zase nesmej divit, kdyby svetu nevladla marze ale rozum.... takze tak

Takze na zaver,aula neni gay ci neco takoveho,ja mi fakt fandim,taky nechci ps3 hacknout, mam ps2 se spoustou originalek a taky jsem mohl mit cip ale nehtel jsem.Playstation je konicek a vasen,to za ten original stoji,pokud hrou zijete. Na bckovy hry mam xbox (jak jinak) a az hra co se mi libi zlevni na mou prijatelnou cenu (ca 600kc)tak pokud se mi libi,koupim ma ps3.

Jak jsem psal,piratstvi neodsuzuju,muzou si za to sami,kdyby hry nestaly petinu vejplaty a pak ji jeste neocesali a zbytek nedaly jako dlc za dalsi petinu vejplaty,tak prosim.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste vecicku:

....Sony má velký problém. Její PlayStation 3 je definitivně pokořena a Sony to není schopna strávit. A tak se již aktivně brání tou nejprimitivnější cestou, totiž cestou soudní (tím narážíme na nesouvisející výrok Google, který se nesl v duchu „bojujeme raději na trhu než v soudní síni“ – v soudní síni umí být machr každý, kdo má peníze na právníky, na trhu pak ti, co opravdu něco umí nebo dodatečně neomezují své zákazníky)....

ten konec se mi opravdu libi, hezka to mezinarodni korporace :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3dmaya - do očí bys mi to neřek vid. No jo internet....

Tiger - to by sis přál, co ...

Ne s váma dvouma nemá smysl o ničem se bavit, jste primitivové. Aneb, když dojdou argumenty přijdou urážky. K tomu já se nesnížím.

Headhot, DevilPS3 - dík za oporu.

heh rekl bych ze tobe taky dosla slova proto ti to nestalo ani za odpoved :D:D ....

No nic lidi uz bych to tu locknul urazet opravdu nema cenu...napr. o lidech jako aula si tu kazdej udelal myslim podobny nazor ze se shodnem ze to je **** ale proti legalnimu hrani nemam nic prakticky do ted jsem byl legal nez vysel geohotuv fw. a hojne kupoval i z psn store ...koupil jsem si i move ale u nej jsem trosku na vaskach bo zatim s tou podporou to neni moc slavne ale verim v lepsi casy...a hodlam si u nej koupit treba i ten original disk kdyz bude stat za to protoze to ma velky potencial,ale stejne jako ja chapu legalni hrani ti legalni hraci by mohli pochopit ty nelegalni protoze jednou se treba ocitnou ve spatne financni situaci a opravdu nebudou moc obetovat dlouhodobe ani tu petistovku na nejakou bazarovku ale budou si chtit trosec zprijemnit zivot hrou tak si ji stahnou ....co neni muze byt a takove to ja jsem legal a jesi vy na to nemate tak to nehrajte to si nechte....ja myslim ze cesky clovek platit nebude pokud nemusi bohuzel neni to u nas zas tak slavne a kdo napr. rodinu ten si myslim by o tom mohl vypravet i ta stovka se musi v dnesni dobe setrit kdyz si uvedomim jake budem mit duchody mel bych si uz ted ve 21 letech zacit sporit abych nezdechl na hlad coz nejsou moc pekne vyhlidky na stari....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co dělá Sony asi není úplně správné rozhodnutí. Kdyby věnovala tolik úsilí vývoji softweru tak jako v poslední době provozuje hon na hackery tak by PS3 byla asi nejlepší konzole na světe... Člověk se musí zamyslet co bylo první příčinou proč se někdo rozhodl zaobírat modifikací ofw, a došel by k závěru že vše se dělá pro přínos PS3 komunity. Neberu možnost hraní zálohovaných her ale možnost rozšíření třeba češtinu a nebo o možnost hraní emulátorů a nebo dlouho očekávané přehrávaní videa mkv. Pokud Sony akceptuje Homebrew bude to pro všechny to největší vítěství. Sám jsem utratil hromadu peněz za PS3 hry a nelituji toho, a pokud někdo chce hrát zálohy tak je to jen na něm. Ale zakázat mi využívat něco víc se mi zdá od Sony podlé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh rekl bych ze tobe taky dosla slova proto ti to nestalo ani za odpoved :D:D ....
Seš mimo, jinak by si takovej blábol v životě nenapsal. Na co bych asi měl odpovídat, že sem podle nějakýho chudáka d***. Jak jsem řek, to mi nestojí za odpověď a k nadávkám se nesnížím. Zkus to pochopit, já vím, že tě to bolí.
o lidech jako aula si tu kazdej udelal myslim podobny nazor ze se shodnem ze to je ****

Co si o mě myslíš ty a tobě podobní je mi naštěstí volný...

Ignoruju už i tebe, nemám čas ani náladu číst ty tvé kecy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcelku zajímavě pojala norská vládní agentura odstranění instalace "other OS"

A government agency in Norway has reported Sony to the Consumer Ombudsman after floods of complaints.......

Ano zní to zajímavě ale jdou na to selským rozumem, což většině lidem/tvorům na planetě chybí. například stáda ovcí ty jsou všude a rozum v nich nenajdeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen tak mimo by mě zajímalo jak moc problematické by bylo naportovat

na ps3 :-) když to běží na PowerPC architektuře...nejsem odborník na tuto oblast, ale minimálně by se z té verze NT dalo vyzobat bootování drivery atd... nechcete si někdo udělat homework :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu