Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 první banny?


RadaR

Recommended Posts

Nevim cim je tohle zpusobeno vlastnim PS3 a take Xbox360 nez jsem dostal ban casto jsem byl online kde jsem stahoval stahovatelni obsah - dema her a dema arcade.Me bylo uplne jedno jestli mam full hru a nebo full arcadu.Cilem bylo si hru odskouset a popripade si hru zakoupit.Akorat jsem k tomu nemel odhodlani (viz nejake body ,ktere si clovek ruzne pres Ebay atd. kupoval) Pro me komplikovast a take kdyz si clovek spocital,ze ta hra co uboze ma nekde 200 mb stoji nekde 400 kc.Nejak jsem k tomu proste nemel.

Chci ohledne PSN STORE rici jen jediny - JE TAM TOHO O PROTI XBOX360 dost malo nejen,ze si clovek zahraje min demo verzi z her coz maji asi take nasvedomi vyvojari ,ale take PSN her (Arcade) demo verzi k zahrati.K cemu to,kdyz tam vidim hru,cenu ,kdyz u hry neni obrazek ,video ,ale hlavne jen blba cena a nejake hodnoceni a trapny obrazek.

Nechci tedy delat nejake rozdily mezi konzolema ,ale myslel jsem si,ze ma ps3 take Store ja urovni.Takze BAN ci NEBAN ... online je fajn pouze u her,ktere nas bavi ,a pokud tam clovek fakt potrebuje chodit tam je tam dle meho nevyvazeny obash a co jsem koukal na PS3 Store Plus ..tak to je s prominutim hnus co tam lidem davaj ??? Skoro nic.Ja jsem si online zkusil,zaparil fotbal mam sice jeste 2 dny zadarmo,ale pak uz tam stejne chodit nebudu ...vsechna dema stazena + PSN a tim s online koncim .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 91
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Však si dělej co chceš, koho to zajímá ? Pár příspěvků jsem od Tebe četl a obvykle nezapomeneš zmínit, že je Sony v prdeli a kdesi cosi. Jako bys chtěl někoho přesvědčit ... a hlavně asi Sony, aby se chovali podle Tvého, ale to je utopie ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však si dělej co chceš, koho to zajímá ? Pár příspěvků jsem od Tebe četl a obvykle nezapomeneš zmínit, že je Sony v prdeli a kdesi cosi. Jako bys chtěl někoho přesvědčit ... a hlavně asi Sony, aby se chovali podle Tvého, ale to je utopie ... :-)

Pozor na Quicksilver, ten týpek dle svého názoru udělal pro forum celkem dost. :lol:

http://console-forum.net/tema/109489-rozloceni-console-forum?p=996159#post996159

ještě že ho tu bereme opravdu vážně:lol: jinak by tu nebyl :lol::lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si osobně myslím, že Sony, ačkoliv to pro ni není příjemný, tak zase tolik z JB a CFW nekrvácí.

Pirátění je záležitost především nás "východňáků", kde jako trh s hrama nejsme stejně dominantní.

Na západě, kde je naprosto jiná životní úroveň, kde navíc origo hry stojej zlomek toho co u nás,

nepotřebujou nějak masově hackovat konzole, aby ušetřili nějakej ten dolar. Já třeba, že se o PS3

zajímám a občas pročítám tohle nebo jiný fóra, tak o CFW informace mám, ale jinak neznám nikoho

z mého okolí, kdo by o tom věděl a využíval toho, všichni kupujou originálky popř. bazarovky.

To jen můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se chci jenom zeptat .. dostal uz nekdo BAN v CR?

O nikom nevím, jinak jsem nonstop připojenej k PSN a stále nic. Myslím si, že to byl stejně fake. Někdo prostě něco napsal, ten první ani pořádně nenapsal, jakej ban má.. Ten druhej akorát PSN ban.. čili se domnívám, že to zas tak horký není.. JInak 2 lidi z celý PSN komunity je málo, i když někde se začít musí banovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O nikom nevím, jinak jsem nonstop připojenej k PSN a stále nic. Myslím si, že to byl stejně fake. Někdo prostě něco napsal, ten první ani pořádně nenapsal, jakej ban má.. Ten druhej akorát PSN ban.. čili se domnívám, že to zas tak horký není.. JInak 2 lidi z celý PSN komunity je málo, i když někde se začít musí banovat..

Aj tak si myslím že je to fake keďže možno dostali BAN za niečo uplne ine ako je použitie CFW alebo JB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je to opět samé přání, které by rádo bylo otcem myšlenky ... ;-)

Aź budou lítat bany (a proč by nelítaly - myslím, že Sony rádo opíše tuto taktiku od Microsoftu), tak se budete najednou divit, jak to že to není fejk. Ale třeba se Vám to i tak vyplatí, než to přijde ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem na netu tenhle článek

http://www.hrej.cz/novinky/2011/01/13/sony-muze-dat-ban-i-hacknute-ps3-23787/

Jediný, co mě znepokojuje je to, že Sony mlčí.

//

@ mirod7174, tak ono už nic nezbejvá. Jestli mám dostat ban s tím, že budu mít CFW nebo OFW, kde byl stejně předtím CFW tak ten ban dostanu a je to.

Další možnost by byla zbavit se PS3 a nechat plavat acc. :D Já se jenom divím tomu, že Sony už dávno nezačala banovat PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor na Quicksilver, ten týpek dle svého názoru udělal pro forum celkem dost. :lol:

http://console-forum.net/tema/109489-rozloceni-console-forum?p=996159#post996159

ještě že ho tu bereme opravdu vážně:lol: jinak by tu nebyl :lol::lol::lol:

Hlavne ze ty delas neco uzitecneho,kdyby sis das historii ohledne Xbox,psp tak by si zjistil co jsem kdy pro koho udelal a parkrat jsem na ruznych forech delal i admina.

O to nejde spis jen ze jsem poradil,udelal navod a tim pomohl.Vim ze takovych je tu mraky,ale aby se tady od nekterych dostavilo aspon podekovani se vazne nestava.

Mno nic ja uz tady vazne nebudu zbytecne odpovidat akorat se obcasne optam na blbosti ,pokud neco,nekde nejde a tot vse.Jinak me lidi nepiste vzkazy .. neporadim

radcu je tady jinych dost tak zkuste jiny urcite lepe poradi.Cus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím že tady na tohle reágoval zase nějaký inteligent, určitě nejsem typ sedět u toho 24/7, ale když už investuji do celkem předražených her, tak chci si pořádně zahrát a ne že se napojím na server a borci tam lítají, berou ti zbraně a nemůžeš je zabít.

Nechapu lidi co tu breci kvule nejakejm cheatum, ukradenejm trofejim a podobnejm nesmyslum. Takovy lidi by meli zacit chodit ven mezi lidi. Svet je daleko vetsi nez 12ti centimetrovej kotoucek do PS3 a virtualni zivot kdesi na HDD u Sony....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím že tady na tohle reágoval zase nějaký inteligent, určitě nejsem typ sedět u toho 24/7, ale když už investuji do celkem předražených her, tak chci si pořádně zahrát a ne že se napojím na server a borci tam lítají, berou ti zbraně a nemůžeš je zabít.

Stimhle jsem se setkal uz na Xku360 u Call of Duty kdy tam frajer lital s nozem jak rambo.Proto jsem pak uz prestal takovou hru hrat a koukam,ze se tohle opakuje i na ps3 a jeste ve vetsim vlivu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano když už je Hack klidně si nějakou hru skusím ale jen offline ! Nikdy ne kvůli online hraní ! Vždyt sem si kvůli tomu koupil už tři hry a sem na to po právu hrdej . Je to absolutně něco jinýho si hru koupit a pak z ní mít ten pocit než si to stáhnout a pařit to .. Jo na skušení hry , dohrání singlu beru hack ... A přiznávám že to klidně skusím protože není tolik peněz a her je spousta .. Ale cheaty a podvádění ? To je vážně hnus ......... To do hraní nepatří .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěl sem reagovat a pouze sem pročítal, ale inteligence některých hráčů, je víc než úsměvná...Ano taky si kupuji originálky ( Pouze CoD), jelikož mě baví, ale jakmile bude bezpečný prolomení ochrany a zapaření- hned jdu do toho :-) Vy Idi..co tady píšete ať nám zabanujou konzole, podívejte se sami co máte dma nelegálního, od ponožek po PC- probuďte se... Nebudu si kupovat třeba NHL jen kvůli tomu abych zapařil s kámošem, hold každý nežije doma s maminkou a nedává jí pár stovek aby mu měsíčně zbylo na 10her

cheaty budu hlásit, ONLY FAIR PLAY!!

ale že bych někoho nahlásil kdo bude pařit stáhnutou hru po onlinu??? Jsem snad mag...??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim ze kazdy na to ma svuj nazor to je jak kdybyste se hadali jestli je lepsi lejdy gaga nebo metalica :D kazdej na to ma svuj nazor :) ( muj nazor je ten ze si kupuju origo a do CFW bych nesel ... a myslim ze by bylo trochu spravedlive aby lidi s CFW byli trochu omezeni .. preci jen kdyz mas nejakou hru na PC stahlou taky si treba MP nezahrajes ne? :) )

Nerikam proste ze to tak musi byt, jen rikam ze by mi to prislo fer vuci lidem co to kupuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu