Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 první banny?


RadaR

Recommended Posts

  • Odpovědi 91
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Až bude kvalita a trvanlivost PSP her odpovídat jejich ceně, tak si je rád koupim. Nic proti CFW na PS3 nemam, ale něco za něco. Máš CFW? Klidně, ale nelez na PSN. Stejně jako Xbox a live.

Blbost, nelibi se ti trvanlivost nebo kvalita her na psp? Nemusis je hrat, nikdo te nenuti. Asi evidentne neco proti CFW na PS3 mas, jinak by ti to bylo sumak.

Jenom proto ze soused nasel kozu a ja si ji musel koupit tak mu nebudu prat aby mu chcipla. Ale my cesi uz to mame asi v povaze....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bys ale musel najit originalku a ne CFW :D (odkazuju na to s tou kozou :) )

No keď sa tu už hráte na slovíčka tak ono to skutočne aj originálka je ale zdigitalizovana a stiahnutá ;)

BTW všetci čo ideme na CFW počítame že dostaneme ban a ak mam pravdu povedať je mi to fuk či ano alebo nie ak bude singel nadalej hrateľný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo takže ceny PSP her sou moc velký když za to dostaneš co dostaneš .. A na PS když si vezmeš kolik uplně nový hry v obchodech v čr stojí ? 1500 ? I víc ? Samozřejmě mužu si objednat z anglie za lepší cenu atd ... Ale teď jde jen o princip .. Jen si vem ze si clovek koupi hru na kterou si precte recenzi kde pisou jaka to je bomba a pak to bude stat zaprd a za šest hodin to dohraješ .. Výhodná investice patnácti stovek ne ? Myslím že to je to stejný .... Lidi co chtěj CFW ať ho maj ... Pro Singl a pro zahrání skušení hry ... Ale online ať nelezou toť můj názor ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim nejak se mi to nezda ze bych mohl dostat ban...ja si napriklad pres cfw udelal par kopii her na harddisk ale orginalky mam a jelikoz zalohu pro vlastni potrebu si udelat muzu pak za ni nemuzu dostat ban ne?...navic podle me uz bylo na case aby se ps3 jailbreakla bude mit vetsi prodejnost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co ja mam CFW a jedinou hru co hraju Online je Battlefield Bad Company 2 (je to stazena verze jelikoz Originalku jsem tak trosku nechtene skripnul do postele :D ) a to bez orig klice nespustite (myslim MP) takze pokud dostanu ban tak jedine za CFW tak uvidime :) ..

Btw to jeste zadny hacker nevymyslel jak ,,odbanovat,, konzoli ?

nekdo kdo vi co se stane s ps3 kdyz dostane ban ? jen cerna obrazovka nebo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co ja mam CFW a jedinou hru co hraju Online je Battlefield Bad Company 2 (je to stazena verze jelikoz Originalku jsem tak trosku nechtene skripnul do postele :D ) a to bez orig klice nespustite (myslim MP) takze pokud dostanu ban tak jedine za CFW tak uvidime :) ..

Btw to jeste zadny hacker nevymyslel jak ,,odbanovat,, konzoli ?

nekdo kdo vi co se stane s ps3 kdyz dostane ban ? jen cerna obrazovka nebo co?

Bricknout konzoli by ti Sony neměla, to si nedovolí ani MS (ehmm). Maximálně ně nepustí na PSN, tedy žádné hry, obchod, trailery a muže (údajně) něco udělat s profilem. Ale tím druhým si nejsem jistý.

QS: co máš s tím zamykáním? Nikdo tady netvrdil, že je to na sto procent. Ano, je to (zatím) rumor, ale snad fórum slouží k tomu, aby se debatovalo, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo takže ceny PSP her sou moc velký když za to dostaneš co dostaneš .. A na PS když si vezmeš kolik uplně nový hry v obchodech v čr stojí ? 1500 ? I víc ? Samozřejmě mužu si objednat z anglie za lepší cenu atd ... Ale teď jde jen o princip .. Jen si vem ze si clovek koupi hru na kterou si precte recenzi kde pisou jaka to je bomba a pak to bude stat zaprd a za šest hodin to dohraješ .. Výhodná investice patnácti stovek ne ? Myslím že to je to stejný .... Lidi co chtěj CFW ať ho maj ... Pro Singl a pro zahrání skušení hry ... Ale online ať nelezou toť můj názor ...

hlavne nesrovnavej psp a ps3. U psp proc vetsina lidi chce na cfw,je hlavne to umd, ktere zpusobovalo obrovske loadingu, kraval a taky se nici umd mechanika. Je to stejne jako u pc, kazdy tam chce mit taky virtualni mechaniku,aby hra slapala rychleji. A hlavne u psp,neznam moc lidi co by chodili na psp psn store.

Sice my svym zpusobem mi vadi jb,ale je to kazdyho vec,at si klidne chodite na net, je to na vase riziko. Me osobne nijak neomezujete a diky tomu jsou i skoro mrtvy online multiplayery docela plne aka resistance 2. Jedina specialka co je u her EA, tam muji i jb player za net. Tam jsme si svym zpusobem rovni.

Btw. tahle debata je uz skoro o nicem, myslim,ze az nedko dostane z fora ban,tak se to brzy dozvime,takze debatovat nad tim kdyby baba mel koule,tak je to dedek, ztraci vyznam;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne nesrovnavej psp a ps3. U psp proc vetsina lidi chce na cfw,je hlavne to umd, ktere zpusobovalo obrovske loadingu, kraval a taky se nici umd mechanika. Je to stejne jako u pc, kazdy tam chce mit taky virtualni mechaniku,aby hra slapala rychleji. A hlavne u psp,neznam moc lidi co by chodili na psp psn store.

Sice my svym zpusobem mi vadi jb,ale je to kazdyho vec,at si klidne chodite na net, je to na vase riziko. Me osobne nijak neomezujete a diky tomu jsou i skoro mrtvy online multiplayery docela plne aka resistance 2. Jedina specialka co je u her EA, tam muji i jb player za net. Tam jsme si svym zpusobem rovni.

Btw. tahle debata je uz skoro o nicem, myslim,ze az nedko dostane z fora ban,tak se to brzy dozvime,takze debatovat nad tim kdyby baba mel koule,tak je to dedek, ztraci vyznam;)

Konecne kvalitni prispevek kterej hleda i pozitiva pro CFW, :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja osobne nic proti CFW nemam ( nemam penize porad kupovat nove hry ) ale mam porizenejch 7 her origo a jen 2 stahnute ... Chapu ze jste proti CFW kdyz si kupujete poctive hry a ostatni je jen "tadarmo" stahujou ... Ale kdyz uz se vam pripoji na Multiplayer , tak je prece jedno jestli je ta hra stazena nebo original ... Je to hrac jako kazdej jinej (podivejte de na PC 1/2 lidi hry stahne , a u Xboxu si myslim ze se taky dost stahuje , ne tolik jako u Pc ale i tak ... ) Ale nesnasim kdyz uz si zadarmo stahne hru ... Proc musi hned zacnout Hackovat ? Znechuti pak hrat kazdemu kdo proti nemu hraje ... Osobne bych tem co pouzivaji hacky zabanoval konzoli na trvalo :D ale je to jen muj nazor ... Je me jasne ze semnou asi hodne lidi nesouhlasi ze bych nechal hrace dale stahovat hry ... Coz ja taky nechci jen podotykam ze kazdemu nechce platit za hru ktera vas treba po 2 tydnech omrzi ;)

A pokud je to s Banem od Sony tak ze zabanuje jen profil - Usera ... Tak to prece neni zadnej trest ... Ja nehraju na Ps3 jen kvuli tomu abych farmil medaile ... To at si delaji ti co si vse podstive koupily ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neříkám, že to hacknutí podporuju,taky mám spoustu originálek,ale jeden plusovej vedlejší efekt tady je a to musí uznat i odpůrci. Většina PC her se dočká CZ lokalizace. Na konzolích ne, ikdyž PS3 verze je třeba i o 500,- dražší. Mě jako hráče nezajímá, že podle vydavatelů je zdejší trh malý, tak proč by se s tím patlali? Za svoje peníze si chci hru maximálně užít a ikdyž angličtinu trochu ovládám, tak to prostrě není ono. Tak si to lidi prostě udělájí sami. Tady na fóru je chlapík, kterej se do toho pustil a výsledek je takřka profesionální. Zatím má přeloženo : Castlevania, Two Worlds 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty nemáš CFW? ještě včera jsi psal, že ho máš...

Dneska ráno jsem se chtel lognout na PSN ale pise mi to ze je nový update... chci teda vedet jestli mam dat nainstalovat nebo ne...Mam waninkoko... 1)nechci dostat ban,2)nehcci ztratit stazene hry...3) nechci dostat ban...poradte prosim díky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam ban :( ale jen na Black Ops :( hlavne ze nemam CFW omg :( myslite ze jse to da nekde reklamovat?ze jsem v tom nevine?

Ten ban není za CFW, ale za podvádění ve hře. A to jsi tuším dělal, ne? :cheesygrin:

http://www.ps3-hacks.com/2011/01/28/cod-black-ops-permanent-bans-coming-in-hot/

Nemůžete čekat, že budete s CFW beztrestně on-line. A ještě modifikovat hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CFW nemam jeste pred tim nez vysel 3.56 ... mel sem strach :D a pak sem dostal ban...btw neni to za modding hry ale za challenge lobby o ktery jsem nevedle ze ani v BO je :)

On-line nehraju, takže se v tom nevyznám. Mělo by to bejt kvůli tomuhle: zvýšení úrovně Prestige

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu