Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 první banny?


RadaR

Recommended Posts

Tak mam ban :( ale jen na Black Ops :( hlavne ze nemam CFW omg :( myslite ze jse to da nekde reklamovat?ze jsem v tom nevine?

tolik lzi v jednom prispevku, muzes to reklamovat sony, oni ti radi daji ban na celou konzoli, je sranda,ze ten ban na black ops se tyka pouze cheateru,takze dobre ti tak,kdyz neumis hrat fair play. Tedka jsem zvedavy jestli zabanuji cheatery taky na CoD:MW2

Ban na Black Ops= Forever,takze si tu hru muzes smazat z hdd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 91
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak mam ban :( ale jen na Black Ops :( ...

Kdo chce kam, pomozme mu tam. Pokud je ta zpráva pravdivá, že budeš nahlášen i výrobci konzole, tak pápá :)

// Nechtělo se mi věřit, že by Sony byla tak v ****** jak se tu psalo a zatím to vypadá, že se JB budou postupně nahlašovat samy, nedivil bych se, kdyby i za ten bypass něco obdrželi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tolik lzi v jednom prispevku, muzes to reklamovat sony, oni ti radi daji ban na celou konzoli, je sranda,ze ten ban na black ops se tyka pouze cheateru,takze dobre ti tak,kdyz neumis hrat fair play. Tedka jsem zvedavy jestli zabanuji cheatery taky na CoD:MW2

Ban na Black Ops= Forever,takze si tu hru muzes smazat z hdd

Jak ji smažu z HDD kdyz ji mam na Disku a nema CFW ty braine?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je videt, jak je SONY ubohy. Kdyz nemuzou na CFW, drti aspot cheatery. Uvedomte si, kdyby dokazali presne urcit toho co ma CFW a je online... banany davno litaji, ale vse se maskuje ( stealth homebrew ). Cheatera a jeste na OFW, odchytnou jednoduse....jak je videt. Ja teda jeste nepotkal toho, co na CFW dostal banan, pokud jo... neumi cistit PS3 od balastu, co ho dokaze odhalit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohl bys mi poradit jak si to od toho balastu muzu vycistit pro sichr pls?thx

Je videt, jak je SONY ubohy. Kdyz nemuzou na CFW, drti aspot cheatery. Uvedomte si, kdyby dokazali presne urcit toho co ma CFW a je online... banany davno litaji, ale vse se maskuje ( stealth homebrew ). Cheatera a jeste na OFW, odchytnou jednoduse....jak je videt. Ja teda jeste nepotkal toho, co na CFW dostal banan, pokud jo... neumi cistit PS3 od balastu, co ho dokaze odhalit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty mas asi dost co?Sel jsem do prestige lobby a tam jsem si to nechtene zvysil...uz radsi nepis

SIlver kolik ti je ? 12 ? Podívej se kolik nesmysilných témat tu zakládáš,většinou blbosti ohledně CFW kde brečíš že ti něco nejde. Zkus někdy přispět inteligentnějšíma příspěvkama který i ostatní ocení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://console-forum.net/tema/113728-black-ops-prestige-hack

Tady ovšem píše něco jiného. Ale nepochybuji o tom, že za chvíli přijde s nějakým super vysvětlením.

no o tomhle clenovy si fakt nemyslim nic dobreho, snad brzy napise,ze ma ps3 ban a muzem otvirat sampansky, snad zavede sony to banovani, pres pusteni netu na konzoli:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu