Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

!!!PSPgamer hledá grafika!!!


gemi

Recommended Posts

PSPgamer hledá grafika!

Umíte to s grafikou? Dokázali byste převést PSPgamer do grafické podoby tak dobře, jako Rixcz? Nebo snad ještě lépe?!

Pak hledáme právě vás!

Požadujeme:

- schopnost převést text a obrázky do formátu pro PSP (viz. PSPgamer)

- kreativnost

Nabízíme:

- prestižní hodnost PSPgamer

- příležitost ukázat světu co ve vás je (prosadit se)

- výbornou zkušenost, kterou můžete v budoucnu zúročit

Nabídky pište sem, připadně na

gemi@pspgamer.cz

Zadání:

úkol č. 1:

předělejte níže přiloženou recenzi, dle svých představ, tak, aby ji bylo možno jednoduše nahrát do PSP jako PSPgamer a číst. Recenze by měla mít tyto vlastnosti:

- starý, známý, dobře čitelný PSPgamerovský font (Verdana)

- musí obsahovat obrázky

Další nechám na vás.

Z redakce zazněl požadavek na test zpracování titulní stránky, takže:

úkol č. 2:

zpracujte titulní stránku PSPgameru s motivem hry PES5. Na této stránce uveďte názvy recenzí (není důležitý text, ale jeho zapracování do stránky, takže si klidně něco vymyslete).

Držíme vám palce a moc se těšíme na vaše výtvory :!:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení a milí, vězte, že

!PSPgamer má grafika!

stal se jím, na základě předložených materiálů a následného pohovoru,

risky.net

margot1 děkujeme za snahu, jeho návrh byl rovněž povedený a rozhodně s ním nevylučujeme spolupráci do budoucna. No a jelikož je tímto redakce kompletní, očekávejte v blízké době plody její práce 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pánové, těší mě váš zájem. Dnes, okolo 18. hodiny vystavím do prvního příspěvku tohoto topicu zkušební recenzi - text s obrázky ve wordu. Vy ji upravíte tak, aby ji bylo možno nahrát do PSP stejně, jako PSPgamer. Svá díla mi pošlete mailem a já je vystavím v prvním příspěvku - aby to bylo spravedlivé, tak všechna naráz. Termín uzávěrky prozatím nestanovím. Samozřejmě, pokud se sejdou dva podobně zdařilé výtvory a nebude možno posoudit, který je lepší, rozhoduje čas, kdy mi byl doručen. Vítěze výběrového řízení určí hlasováním redakce.

ja bych to i vzal . Jo ta hodnost pspgamer je v cem lepší než ostatni ??

To si děláš srandu... V čem je lepší?

a) Na tomto největším Česko - Slovenském fóru ji má 6 lidí

b) na rozdíl od ostatních hodností se k ní nedopracuješ pouhým plkáním a spammováním na fóru, ale musíš něco umět a dokázat, že to umíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Night][ngale

Zní to lákavě, ale asi na to nebudu mít čas, napište někdo pls kolik času a jak často by to bylo, pač budu dělet ješte jednu školu, a času moc nebude, jinak jsem krádce povoláním grafik, ale zatim sem vám ještě nic neukázal, no, ehm, já něco vytvořim a pošlu... :twisted: :twisted: :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[ngale]Zní to lákavě, ale asi na to nebudu mít čas, napište někdo pls kolik času a jak často by to bylo, pač budu dělet ješte jednu školu, a času moc nebude, jinak jsem krádce povoláním grafik, ale zatim sem vám ještě nic neukázal, no, ehm, já něco vytvořim a pošlu... :twisted: :twisted: :twisted:

Nevymlouvej se, já dělám dvě školy, do toho pracuju a taky zvládám PSPgamer :lol:

Né, vážně, šlo by o to, dát jednou za cca 1 - 2 měsíce dohromady PSPgamer (link na něj mám v podpisu). Jak dlouho to zabere, to záleží na Tvé šikovnosti... Potřebuji člověka, který dá v uvedené periodě graficky dokupy časopis, ale jen vážné nabídky, nemám zájem o to, aby dotyčný udělal jedno číslo a já potom musel shánět někoho dalšího...

Je to docela zodpovědný post, grafik bude mít ve svých rukou výsledek několikatýdenní práce celé redakce, pokud to pokazí, přijde vniveč dřina všech a naopak. Takže to musí být osoba navýsost spolehlivá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[ngale]Zní to lákavě, ale asi na to nebudu mít čas, napište někdo pls kolik času a jak často by to bylo, pač budu dělet ješte jednu školu, a času moc nebude, jinak jsem krádce povoláním grafik, ale zatim sem vám ještě nic neukázal, no, ehm, já něco vytvořim a pošlu... :twisted: :twisted: :twisted:

Nevymlouvej se, já dělám dvě školy, do toho pracuju a taky zvládám PSPgamer :lol:

Né, vážně, šlo by o to, dát jednou za cca 1 - 2 měsíce dohromady PSPgamer (link na něj mám v podpisu). Jak dlouho to zabere, to záleží na Tvé šikovnosti... Potřebuji člověka, který dá v uvedené periodě graficky dokupy časopis, ale jen vážné nabídky, nemám zájem o to, aby dotyčný udělal jedno číslo a já potom musel shánět někoho dalšího...

Je to docela zodpovědný post, grafik bude mít ve svých rukou výsledek několikatýdenní práce celé redakce, pokud to pokazí, přijde vniveč dřina všech a naopak. Takže to musí být osoba navýsost spolehlivá.

Dnes prece v Photoshopu umi delat snad kazdy,takove ty zakladni veci zvladne i 10 leta holka - videl jsem opravdu velmi povedeny blog s paradnimy brushy prave od jedne takove,tak se panove nenechte zahambit! :)

Jinak rad bych pomohl,ale jelikoz se tim zivim (webdesign) tak si ve svem volnem case chci od takovych veci radeji odpocinout,to snad chapete xD

Kazdopadne preji hodne stesti pri hledani a hlavne v tvorbe,uz se tesim na vysledny produkt :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Night][ngale
[ngale]Zní to lákavě, ale asi na to nebudu mít čas, napište někdo pls kolik času a jak často by to bylo, pač budu dělet ješte jednu školu, a času moc nebude, jinak jsem krádce povoláním grafik, ale zatim sem vám ještě nic neukázal, no, ehm, já něco vytvořim a pošlu... :twisted: :twisted: :twisted:

Nevymlouvej se, já dělám dvě školy, do toho pracuju a taky zvládám PSPgamer :lol:

Né, vážně, šlo by o to, dát jednou za cca 1 - 2 měsíce dohromady PSPgamer (link na něj mám v podpisu). Jak dlouho to zabere, to záleží na Tvé šikovnosti... Potřebuji člověka, který dá v uvedené periodě graficky dokupy časopis, ale jen vážné nabídky, nemám zájem o to, aby dotyčný udělal jedno číslo a já potom musel shánět někoho dalšího...

Je to docela zodpovědný post, grafik bude mít ve svých rukou výsledek několikatýdenní práce celé redakce, pokud to pokazí, přijde vniveč dřina všech a naopak. Takže to musí být osoba navýsost spolehlivá.

Cožpak o to, spolehlivej ja sem, hehe, fakt :) No časove bych to teda taky zvládal, a co se týče periodičnosti to snad neni problem, když si člověk udělá pořádnej základní dokument tak pak už jen upravuje text a obrázky ne, tak ja se s tim neak poperu a poslu něakej návrh... :arrow: :idea: :arrow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[ngale]Cožpak o to, spolehlivej ja sem, hehe, fakt :) No časove bych to teda taky zvládal, a co se týče periodičnosti to snad neni problem, když si člověk udělá pořádnej základní dokument tak pak už jen upravuje text a obrázky ne, tak ja se s tim neak poperu a poslu něakej návrh... :arrow: :idea: :arrow:

To je slovo do pranice! 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Night][ngale
[ngale]Cožpak o to, spolehlivej ja sem, hehe, fakt :) No časove bych to teda taky zvládal, a co se týče periodičnosti to snad neni problem, když si člověk udělá pořádnej základní dokument tak pak už jen upravuje text a obrázky ne, tak ja se s tim neak poperu a poslu něakej návrh... :arrow: :idea: :arrow:

To je slovo do pranice! 8)

Dik, hele mimochodem, s tou spolehlivosti, no muj pc momentalne moc spolehlivej neni, potreboval by preformatovat a neak se mi tet do toho nechce pac cekam na novej hadr, pak preformatuju a pujde na nem pracovat, tet jsem se 2 hodiny prdel s jednim odstavcem, aaaaaa hruuuza, tak by me zajimalo jak hodne to pospicha :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[ngale]
[ngale]Cožpak o to, spolehlivej ja sem, hehe, fakt :) No časove bych to teda taky zvládal, a co se týče periodičnosti to snad neni problem, když si člověk udělá pořádnej základní dokument tak pak už jen upravuje text a obrázky ne, tak ja se s tim neak poperu a poslu něakej návrh... :arrow: :idea: :arrow:

To je slovo do pranice! 8)

Dik, hele mimochodem, s tou spolehlivosti, no muj pc momentalne moc spolehlivej neni, potreboval by preformatovat a neak se mi tet do toho nechce pac cekam na novej hadr, pak preformatuju a pujde na nem pracovat, tet jsem se 2 hodiny prdel s jednim odstavcem, aaaaaa hruuuza, tak by me zajimalo jak hodne to pospicha :roll:

Grafika chci samozřejmě (pro klid duše) co nejdřív, ale není to o tom, že pokud to nedodáš do zítřejšího večera, tak je konec... Klidně pracuj, toto číslo dodělá (aspoň doufám!) Rixcz, na dalším čísle už bude pracovat nový grafik, jeho úloha začne být aktuální nejdřív koncem srpna, takže máme dost času oddělit zrno od plev...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu