Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

uvidíme se v halo

Měl jsem za to, že spartani se "pestuji" uz od detstvi, tohle asi musel bejt nejaka rana verze, pravdepodobne ta pred tim, nez zjitili ze budou delat spartany uz z deti, ale v Reachi uz nebyla tahle "betaverze" spartanu...

Tak a tady máme trailer ze skvěle vypadajícího a nového DLC Map Packu pro Halo: Reach pod názvem "Defiant Map Pack"

Bude obsahovat celkem 3 mapy, 2 pro multiplayer a 1 pro firefight což znamená že toto DLC přinese jako první mapu i pro Firefight, názvy map pro MP jsou Condemned a Highlands, v Condemnedu se opět vypravíme do vesmíru nad planetou Reach, Highlands je další mapa pro MP a jedná se o tréninkovou základnu pro Spartany na horách na planetě Reach, Název mapy pro Firefight je Unearthed. Více v následujícím Traileru který vážně stojí za to shlédnout!

Pokud máte i Facebook a na něm přidanou aplikaci Halo Reach tak jistě uvidíte i pár screenshotů...

Tak co líbil se trailer nebo screenshoty i vám? Mě určitě a pokud budou bodíky tak co to vyjde tak to kupuju :)

Defiant Map Pack vychází již v březnu tohoto roku, tak neváhejte a UVIDÍME SE V HALO!

Tesim se, obvzlaste Highlands vypadají skvěle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny halo hráče,

takže prvně k map packu, příjde mi to jako dojení krávy 800 pointu za tři mapy? V prvním DLC se mi mapy sice moc líbí, nicméně člověk si položí otázku jestli mu to za to stojí. Trailer na nový DLC vypadá hezky, nicméně ještě uvidím : ) K tomu seznamu, víme o něm, některé lidi z toho seznamu mám v přátelích, ale tento topic si dal za úkol shromáždit komunitu tady na forum. Zdar v Halo :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny halo hráče,

takže prvně k map packu, příjde mi to jako dojení krávy 800 pointu za tři mapy? V prvním DLC se mi mapy sice moc líbí, nicméně člověk si položí otázku jestli mu to za to stojí. Trailer na nový DLC vypadá hezky, nicméně ještě uvidím : ) K tomu seznamu, víme o něm, některé lidi z toho seznamu mám v přátelích, ale tento topic si dal za úkol shromáždit komunitu tady na forum. Zdar v Halo :P

Jenze takhle to dneska funguje.... ma to tak vetsina her....kravu je treba podojit dokud dava mleko a lidi co maj halo radi a hraji ho hodne, si to koupi jelikoz jim to prodlouzi pozitek ze hry, driv nebo pozdeji totiz u vsech prijde cas, kdy je prestanou zakladni mapybavit a k halu se radi vrati nebo u nej zustanou kvuli rozsireni DLC, ja koupim rozhodne protoze ani koupe noble packu nelituji, jen me trosku vadi ze je jedna mapa ciste firefightova, jelikoz firefight moc nehraju, takze pro me to jsou vlastne jen dve mapy, ovsem velice lakava a jestli budou tak kvalitni jako v noble packu tak sem s nima.....jen me trosku desi ze na nich nepracovalo bungie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tento tyden dle meho nazoru opravdu tezky weekly challenge.

Dokoncit 3. misi na Legendary se vsemi lebkami (tedy LASO), rekl bych ze podstatne tezsi nez dohrat na laso winter contingency a uz to mi prislo temer nemozne. Ted jsem rozjel kampan na Legendary, vcera jsem zrovna 3. misi hral a zacatek je podle mnoha zdroju jednim z netezsich useku ve hre. Vsude plno gruntu a jackalu a do toho tri eliti z nichz jeden ma vicemen delo ktere vas sejme na jeden vystrel.....je opravdu tezke si najit dobre misto aby vas vystrel z dela nezabil. Krom toho je to celkem dlouha mise, proto me prekvapuje "pouhych" 11000 cR, za WA bylo nemylimli se 12500 cR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tento tyden dle meho nazoru opravdu tezky weekly challenge.

Dokoncit 3. misi na Legendary se vsemi lebkami (tedy LASO), rekl bych ze podstatne tezsi nez dohrat na laso winter contingency a uz to mi prislo temer nemozne. Ted jsem rozjel kampan na Legendary, vcera jsem zrovna 3. misi hral a zacatek je podle mnoha zdroju jednim z netezsich useku ve hre. Vsude plno gruntu a jackalu a do toho tri eliti z nichz jeden ma vicemen delo ktere vas sejme na jeden vystrel.....je opravdu tezke si najit dobre misto aby vas vystrel z dela nezabil. Krom toho je to celkem dlouha mise, proto me prekvapuje "pouhych" 11000 cR, za WA bylo nemylimli se 12500 cR

Ano nemýlíš se s těma cR , taky to nechápu. Ta 3tí mise je opravdu dost sama o sobě těžká na legendary , + ty lebky k tomu = SMRT :P , Ten Winter chalenge bych ještě možná pochopil , že to někdo dal ale tohle je přinejmenším stejně težké a ještě je za to míň kreditů: ) . Já to ani zkoušet nebudu, mám jedny nervy : D

a k těm DLC. bohužel máš pravdu. Všichní "dojí" dokud to jde: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam takovy problem, rozehral jsem hru naobtiznost legendary abych ziskal achievment, jsem uz ve ctvrte misi, ale na bungie.net stale nemam legendary in progress. Je to normalni? HR mi prijde trosku zabugovane, uz jednou jsem musel zacinat od znova (a to jsem byl predtim temer pred koncem) a nerad bych se ted jak ***** stresoval a pak zjistil ze to bylo na nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam takovy problem, rozehral jsem hru naobtiznost legendary abych ziskal achievment, jsem uz ve ctvrte misi, ale na bungie.net stale nemam legendary in progress. Je to normalni? HR mi prijde trosku zabugovane, uz jednou jsem musel zacinat od znova (a to jsem byl predtim temer pred koncem) a nerad bych se ted jak ***** stresoval a pak zjistil ze to bylo na nic...

Důležité je pokud dohraješ misi a v menu v při výběru mise bude daná mise označená jakože je dohrána na legendary. Na bungie.net se ti to potom změní. Myslím, si že tato situace je zcela normální, vycházím z vlastní zkušenosti, taky jsem tam měl něco podobného, takže si z toho nedělej hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se tak opet nudil v praci a hledal jsem si typy na to jak zdolat solove halo reach na legendary. Protoze zacatek ONI chce alespon nejake rady, pokud nechcete rozflakat ovladac. Narazil jsem na typka jmenem MythicTyrant a jeho navody jak projit HR na Legendary bez jedine smrti..... ONI jsem poctive dokoncil sam, ale kdyz jsem videl jak tenhle typek oblfnul tvurce a prosel misi nightfall vycurane za pet minut, musel jsem to zkusit a prekvapive to funguje, ze zactku jsem prostreloval, ale jelikoz jsem pak mel na spech zkusil jsem jeho techniku a do puntiku vysla. Vcetne glitche, ktery se mi podaril na min pokusu nez by se mi podarilo postrilet jednu se zakladen :) MythicTyrantuv kanal zde...

Pokud si nechcete "kazit" hru nedoporucuji, pokud na to nemate nervy jdete do toho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tento tyden celkem težký challenge.... zabít 1500 nepřátel b matchmakingu, vezmuli v uvahu ze bych dal 25 killu za hru, vychazi to na 60 her....skutecnost je ovsem jinde a 25 killu je spise vydarena hra, takze casove celkem narocne.... ale odmena je velkolepa 17,5k cR...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do toho challenge bych se klidně pustil složitej není, stačí si dát grifball, team swat nebo living dead, jediný co je náročný je pro tenhle challenge čas, což já sice mám ale tentokrát na to kašlu včera jsem si koupil 2 nový gamesy, Dead Rising 2 a AC:Brotherhood a ty budu ted převážně hrát. Ale až bude ten novej Defiant map pack, tak to bude Ríííííííííííííííííííč pařba :D

Btw desmonde chtěl bych se tě zeptat na to jak máš v podpisu - vlastním a hraju tyto originální hry, tak jak si udělal ten posouvající se obrázek, vim že je to GIF, ale nevím jak se to vlastně dělá, jestli to umíš, mohl bys mi to udělat taky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do toho challenge bych se klidně pustil složitej není, stačí si dát grifball, team swat nebo living dead, jediný co je náročný je pro tenhle challenge čas, což já sice mám ale tentokrát na to kašlu včera jsem si koupil 2 nový gamesy, Dead Rising 2 a AC:Brotherhood a ty budu ted převážně hrát. Ale až bude ten novej Defiant map pack, tak to bude Ríííííííííííííííííííč pařba :D

Btw desmonde chtěl bych se tě zeptat na to jak máš v podpisu - vlastním a hraju tyto originální hry, tak jak si udělal ten posouvající se obrázek, vim že je to GIF, ale nevím jak se to vlastně dělá, jestli to umíš, mohl bys mi to udělat taky?

JJ grifball je zarucenej ale treba living dead by u me moc nefungoval... :)

Jinak na ten podpis ma patent :) Ne, delal jsem to ruco, je to casove narocny, porad to musis menit, uz ted to zase neni aktualni a kdybych mel vic casu klidne bych ti to i udelal, ale jsem rad ze jsem rad, ale jestli chces muzu ti popsat jak se to dela je to celkem jednoduche...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak challange uz jsem dodelal v 1 rano. s Croftem jsme se hecli. ten to ma taky za par:) udelal jsem mapu v halo neco jak v top gearu kdyz hrali fotbal s autama tak ja to mam s ghostama tak kdo by zahral tak napiste. jeste potrebujeme par lidi. je to mapa pro 6 hracu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak challange uz jsem dodelal v 1 rano. s Croftem jsme se hecli. ten to ma taky za par:) udelal jsem mapu v halo neco jak v top gearu kdyz hrali fotbal s autama tak ja to mam s ghostama tak kdo by zahral tak napiste. jeste potrebujeme par lidi. je to mapa pro 6 hracu

Na ghosti fotbal se rad prihlasim, ted halo nejak zanedbavam, uz jsem ho vic jak tyden nehral, tkaze s vama kluci rad dam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně už to mám taky splněný ten týdenní chalenge: ) Done to je dobře, že si s náma zahraješ po sto letech: D Už jsem myslel, že jsi začal sázet na jiné koně: )

JJ uz jsem s vama strasne dlouho nehral, celkove jsem dlouho nehral, byl jsem tyden v tahu a pak mi zacala skola, takze jsem si moc volneho casu nenasel a kdyz tak jsem ho venoval spis splneni singlu na legendary...ale dnes se k tomu snad konecne dostanu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu