Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to je pekne:) me uz chybi jenom 4 achievementy. 2 za co-op a 2 myslim ze 3 a 4 mise. ja jsem ted hral prez vikend hlavne multak king of the hill tak jsem si celkem pekne vylepsil k/d a byl tam taky challenge perfection ,ktery jsem udelal ale nedalo mi ho to. celkem jsem byl nasrany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

moje prvni video z hala 4 a doufam ze zprovozni stahovani videi jak to bylo na bungie protoze je s tim hodne prace a kvalita toho videa nahrana prez kameru je trochu nekde jinde ale co jsem videl na youtubu co tam nekteri davaji tak je to celkem jeste slusne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak vypada to ze tu je zase na dva roky klid:) Kdyz jsem uz trochu zajel halo 4 tak muzu rict ze pro me je stale cislo 1 halo reach. ted jsem si projizdel svoje videa na youtubu a vzpomnal jsem na casy jak jsem hraval z croftem, dragonem a parkrat i z donem v tymu a jak jsme se postupne prodirali hodnostma a zlepsovali se. taky jsem si vzpomel na croftuv legendarni skok z mapy v oddballu jak jsme tesne vyhrali nebo jak jsme dali 6tihodinovou snuru v griffballu kde jsme naslehali 1000 killu na tydenni challange hned v pondeli:) tady tohle uz asi v zadnem halu nezaziju. ted se soustredim akurat na k/d a pokazde jak me dostanou tak se akurat vztekam.

treti cast od 5:20 je moje nejoblibenejsi - je to z dob o kterych jsem psal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Rudy Super Videjka : - )) Nejvíc jsem se smál jak jsi zmínil naše rubačky týdenního chalenge, tak aby byl v pondělí hotovej. Jinak chci poděkovat Rudymu za úpravu Topicu, nyní má heslo k main účtu tak tomu teď šéfuje. Já teď teď hraji na pc Dota 2 , halo 4 jsem jsem neměl možnost zkusit. Zatím se mějte a hodně fragů přeju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky. skoda ze si se nevratil. abych pravdu rekl tak to neni zcela hotove ale kdyz tu neni zadna zpetna vazba tak se mi do toho ani moc nechce. kdyby tu byla nejaka aktivita alespon tech dlouhodobych tak by mi nedelalo problem nad tim stravit nejaky ten cas a vyzdvihnout vykony tech co v halo neco dokazali. Ja abych se priznal tak halo 4 uz nemam. sice jsem mel hodne slusne k/d celkem dost prez 2,00 ale jak uz jsem psal reach je mi blizsi a 4ka je uz takova trochu preplacana a zatim malo rozmanita

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Halo 4 mam už vypálenou. Jako řekl bych že pocity z jejího prvního hraní byly zajimavé. Místy je to dobrá akce. Ale třeba níčit ty jádra v těch věžích mě zas tak moc nebralo. Navíc nevim jestli jsem jen já tak zlenivěl, ale přišlo mi že je to těžší jak v HR :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

zdravím hraju hlavně Halo Reach mam i Halo 4 ale nejak mne ten multiplayer nechitil u Halo 4 .Halo reach hraju skoro každy den na live muj nick na xbox live dRTIKOOL kdo hraje přidej te jsi mně do přatel budu rad diky.není problem zahrat i co op mám i Halo 3 a Halo Anniversary

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu