Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tahle hra je úžasná.... po dobrých Demon's Souls přišlo skvělé Dark Souls. S první postavou jsem prošel horko těžko Anor Londo, zkusil jsem meele build na dexterity a s Laito +10 dělám úplně směšnou dmg. A začal jsem odznova. Tentokrát jsem se zaměřil na inteligenci a pyromanci. A ta hra je úplně jiná, systém kouzlení je hodně zajímavý

Pár bossů už jsem zabil, ale naprosto nejlíp zatím vypadájící boss je pro mě Gapping Dragon. Ale čekám ještě nějaký překvapení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle hra je úžasná.... po dobrých Demon's Souls přišlo skvělé Dark Souls. S první postavou jsem prošel horko těžko Anor Londo, zkusil jsem meele build na dexterity a s Laito +10 dělám úplně směšnou dmg. A začal jsem odznova. Tentokrát jsem se zaměřil na inteligenci a pyromanci. A ta hra je úplně jiná, systém kouzlení je hodně zajímavý

Pár bossů už jsem zabil, ale naprosto nejlíp zatím vypadájící boss je pro mě Gapping Dragon. Ale čekám ještě nějaký překvapení.

Jenom bych rád dodal že inteligence nezvišuje sílu pyromanci ale pouze sílu Sorcery kouzel.(soul arrow atd.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky vám jde tak blbě "pomáhat" ostatním? Mě to vždycky trvá strašně dlouho, než si mě někdo vyvolá... V podstatě jediný místo kde se mi to jakžtakž daří jsou Depths před Gapping Dragonem... jinak to je tedy pěknej chuj, jak tady zminuje kolega Sator, ale toho jde aspoň usekat - naproti tomu co s takovym Butterflyem v Darkroot garden? Prišel jsem, uhybal jeho střelám, pak vyslal něco řízenýho a bylo to :) Jo a kdy si tak troufnout na Titanitovýho demona? Zatim kolem něj radši jen probíhám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde jsem četl, že po upgradu z +10 se pyro začne stackovat s int, ale pouze meele dmg. Co je na tom pravdy nevim, ale to se brzy dozvim.

Ano inteligence zvišuje pouze melee dmg rukavice ale ne kouzel jako třeba fireball.Takže je zbytečný dávat si body do inteligence když používáte pouze pyromanci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer dohráno poprvé.

Kdybych se nešťoural na Dark souls wiki, asi bych určitě minul krásnou lokaci Painted world, Great Hollow s Ash lake. Takové obrovské a nádherné lokace a ani je hráči nemusí objevit..

Jinak Homing crystal soul mass je opravdu silné kouzlo co sundá všechno, když ještě na sebe dáte Great magic shield ani poslední boss vás neškrábne dokud je aktivní.

Pyromanci oproti sorcerery je slabé z mého pohledu na 76 lvl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď řešim stejnej problém jako v demons souls - a to mizerny dmg. Přijde mi, že bych musel mít šíleně velký staty aby to za něco stálo. V deamons souls jsem používal dragon sword skoro celou hru, protože i když neměl žádný bonusy ze statů, pořád byl sakra silnej, tady je asi obdoba cokoliv Lighting jenže než se k něčemu takovýmu dostanu.... Používám Astora's strait Sword +2, mám Faith 20 Strength 16 - a pořád si připadám jako pěknej zevlák.

Jo a musim si postěžovat na asi nejzasranějšího nepřítele co jsem zatim potkal :) kdo už měl tu čest tak asi ví - ty kostlivci zalezlí v ozubenejch kolech v katakombách... já bych je roz......., jenže zatim mě vždycky oni roz...... :) a to nic nevydržej, jenže pak mi do zad vlítne jinej a totálně mě rozemele :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neznate nejakou dobrou ceskou stranku, ktera se touhle hrou zaobira? Nejak sem nedokazal nic vygooglit. o_O Chci si to trochu nasprtat, nez to zacnu hrat a lustit anglictinu se mi nechce :) ...

Rek bych, ze zatim zadna co by stala za to nebude, ani wiki jeste neni kompletni a nektery veci tam chybjej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neznate nejakou dobrou ceskou stranku, ktera se touhle hrou zaobira? Nejak sem nedokazal nic vygooglit. o_O Chci si to trochu nasprtat, nez to zacnu hrat a lustit anglictinu se mi nechce :) ...

Jedině tahle http://darksoulswiki.wikispaces.com/Items a nebo skouknout videa od tohohle borce http://www.youtube.com/user/EpicNameBro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co používáte za zbraně a štíty?

Mám build zaměřený na INT, takže nejvíc používám Enchanted Claymore +5 se 60 int mám dmg asi 570. Občas použiju Fire Katanu +10, Lightining Estoc +5. Štíty měním dle potřeby, mám 3 oblíbené: Grass crest shield, Eagle a Crest shield.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak jsem sehnal taky tudle pecku a musim říct že bomba, sice mam trosku problém najit nejakou lepsi zbran (Drake Sword dobrej ale nezvysuje se dmg se statama :( kazdopadne vcera prisla neuveritelna vzyva v podobe dvou Gargoyl po slusnym zacatku a asi bambiliarde smrtich se me povedlo je udolat samotnymu, ale musim rict ze sem zacal premejslet o demolici PS3 i s celym obyvakem :)

Jinak uz asi SL30+- a po bezmyslenkovitym odboceni sem zdoall na Xty i Capra Deamona ........

Jedu Dex build, postavu Wanderera s Drake Swordem, Scimitar +5 (priprava na Quelaags Furysword)

Kazdopadne todle je jasna must buy pro kazdyho RPG hrace je to proste parada .............

EDIT: Tak dneska sem prošel napoprvé Depths i s Bossem Scimitar +10 se vyplatil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já v mojí hře jsem měl štěstí a z Dark Knighta v Undead Burgu mi padnul Dark Knight Sword. Fakt fajn věcička. V současné době +4 a zatím nic lepšího.

Jinak pokud máš problémy s bossem, zkus jít do lidské podoby a zavola t si pomoc, ať už od NPC (obvykle jsou k dispozici, nebo nějakého hráče. Sám jsem takhle pomáhal lidem s Quelaag. Docela zábava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

sem na zacatku hry, v hradbach po tom co vas odnese ta vrana (undead burg)... a chci se zeptat jestli je dobry brat na sebe veci co vypadnou z undead?? maj na sobe vzdy otravu, ublizi mi nejak dlouhodobe? Nebo je lepsi ze zacatku chodit ve vlastnich vecech ... (volim zatim tuto moznost).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hraju za pyromancera, zatim nosim sve vlastni obleceni, a sekyru uz sem vydoloval. Kazdopadne me prekvapil v Undead Burgu ten miniboss jak se odemknou dvere pomoci master keye a pak se jde docela dlouho po schodech dolu a je tam manik s palici. Bum jedna rana :), nasel sem si i docela dobrej stit misto ty rozpadnutyho kusu dreva :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí to v čem chodíš. Až nasbíráš endurance body, můžeš vesele měnit za pořádný kousky, které najdeš časem ve hře a ty si vylepšovat. Spoilovat ti nebudu, kde najdeš nejlepší brnění poměr cena/výkon na první playthrought. Jedině pokud by jsi měl zájem..:-)

Taky jsem začínal za pyromacera, ty startovní hadry ti vystačí v pohodě do půlky hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu