Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je to spíš o preferencích. Když si koupím hru, chci si jí pořádně užít. A používat předmět, který mi hru, třeba i nevědomky zkrátí moc nechci. Stejně tak neuznávám u prvního hraní návody, chci si hru projít a na maximum věcí přijít sám. Někdo to samozřejmě vidí jinak.

Jinak pokud nepoužíváš návody, tak stejně první postavu asi zkazíš, to se také stává často.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsme na tom stejně, a právě s klíčem bych se bál, že skončím někde, kde namám podle logiky příběhu co dělat.

Já si vzal na začátku bomby, s nimi se dá porazit první boss docela jednoduše už při prvním setkání (nevšiml jsem si těch dveří). Kladivo pěkné, i když ho asi nikdy nepoužiju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je takhe: první prvnim setkání s bossem se má utéct dveřmi, s tím, že ho poté potkáš ještě jednou, ale s výbavou. Já si dveří nevšiml a myslel jsem si, že se má zabít rovnou. A ses zlomeným mečem to moc nejde. Tak jsem si vzal novou postavu, a k ní bomby. Nakonec jsem ho zabil a padla palice.

Ta ovšem padne jen když se zabije na poprvé, při druhém setkání už ne. Ale palice se dá sehnat i jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ted nevim zda je ve hre sikovny reseni levelovani pomoci dusi... ted sem 2,5 hodiny hral porad undead burg dokola, protoze sem porad chcipal jak lama, konecne sem zabil svyho prvniho rytire (toho vysokyho - jak tam hlida ten ring) a dokonce jen na potreti sem zabil toho bosse na ty ochozi nahore :o (divny ze mi prijde, ze ty velky bossove jsou jednodussi nez treba 6 zombie se zeleznym stitem a mecem/kopim :D - no skoro). A nasbiral sem docela dost dusi a vyleveloval sem se na nejaky level 15. Battleaxe do obouruc a kosim nemrtvy na jednu ranu uz. Ale na to ze sem nepostoupil nikam (ted uz tedy ano uz sem v Undead Paris), tak mi prijde divny levelovani o asi 8 pricek :), btw zabil nekdo toho draka? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zombie se štítem se dají kopnout, ztratí rovnováhu a máš chvilku na zabití. Nebo se drž u nich, když se napřáhnou dostaň se jim do zad a backstab.

Drak se dá zabít, ale nic z něj nepadne, jen pár duší. IMO zbytečná práce. Co je ale dobré udělat je zničit mu ocas, padne z něj docela dobrý meč, aspoň na začátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jedna rada k tomu drakovi kromě meče co zmiňoval Nanaki

Po prolezení underburgu je před drakem zkratka k bonefire (skopneš žebřík dolů), tím se dá na začátku krásně grindovat ptž když vylezež z5 na most kde je drak tak zesmahne zombie co sou na něm a ty dostaneš 550 duší hupsneš zpákty k bonefire/rest a znova nahoru a znova a znova ............. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak u toho draka je dulezite mu lukem ustrelit ocas a dropne nejlepsi zbran do pulky hry, jinak se da za 20 min ustrilet,ale dava jen 10 k dusi coz je nic.

Jinak hra se da projit na 1 lv az dokonce, kamarad to zkousel jeste bez stitu,ale to se pry neda. (jinak finalni boss je ultra easy, coz mi asi nejvice vadilo na hre,kterou jsem 4x dokoncil)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja zatim tedy toho draka obesel resp "podsel" pod mostem do Undead Parish, protoze me vzdy sliznul na jeden fireball :D

pokud jsi mu uz ustrelil ocas nema cenu se s nim zabyvat az se pak vratis z Londa a budes mit dragon bow a dragon arrows tak ho das na par desitek ran misto tisice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedna otazka, jdou prodavat veci co clovek najde? Zatim ani kupec, ani kovar odeme nic koupit nechteji, neni na to zadna polozka. Takze asi ne co? Jede se jen na duse? Akorad se stracim v nejakych vecech co clovek najde, u poloviny mi to pise online item a u druhy nevim na co jsou :D

napr ted sem v takovym tom chramku oddelal toho rytire s tim mega velkym stitem (hh, par fireballu a byl dole :D), sebral sem tu bilou kouly a co s ni? :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předměty se dají položit. Prodat u obchodníků ne, ale v určité fázi hry se objeví jistá možnost, jak se jich za pár duší zbavit (fak pár).

Bílou kouli dones dolů pod Firelink Shrine, v kleci je jisté NPC, které si s ní poradí.

Btw: hraješ on-line? Pokud ne, zkus to. Potom se na zemi objeví zprávy od jiných hráčů, které často poradí, co dělat a na co si dávat pozor. Užitečná věc. Jen pozor, pokud jsi v human formě na vetřelce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předměty se dají položit. Prodat u obchodníků ne, ale v určité fázi hry se objeví jistá možnost, jak se jich za pár duší zbavit (fak pár).

Bílou kouli dones dolů pod Firelink Shrine, v kleci je jisté NPC, které si s ní poradí.

Btw: hraješ on-line? Pokud ne, zkus to. Potom se na zemi objeví zprávy od jiných hráčů, které často poradí, co dělat a na co si dávat pozor. Užitečná věc. Jen pozor, pokud jsi v human formě na vetřelce...

tak human verze ma vyhody a nevyhody. V human mas vice hp,ale snize se dmg a hlavne ti do hry muzou vstoupit pitomci, ktere neni problem zabit a dropnout tak cenne veci. Dulezitou roli,zde hraje covenant,ktery mas. Skoda, ze evade svetu, uz neni tak fajn jako v demons souls, casto se stalo, ze souboje lagovali nebo evade hrac ztratil pripojeni(ale to byl asi hard vypnuti konzole).

Samozrejme prodej zde opravdu nejde, pouze u vrany nebo draka u zakladniho bornfire (spoiler to opravdu neni,protoze stejne kazdy cte wikidot)

Jinak je fakt skoda,ze pripojeni friendly hracu,uz neni mozne jako tomu byvalo v DES

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak human verze ma vyhody a nevyhody. V human mas vice hp,ale snize se dmg a hlavne ti do hry muzou vstoupit pitomci, ktere neni problem zabit a dropnout tak cenne veci.

Ale my hrajeme Dark Souls, ne Demon's Souls. HP i DMG je zde stejná v obou podobách.

No a dalo by se docela hádat, jak moc je těžké zabít invadery. Zrovna v Undead Burg/Parish je poměrně dost twinků, klteří si tě dají tak na jednu. A jaké cenné věci dropují? Humanitu? Ta v patchi 1.05 není zase tak cenná. Souls? To samé. Jiné věci u příslušných covenantů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale my hrajeme Dark Souls, ne Demon's Souls. HP i DMG je zde stejná v obou podobách.

No a dalo by se docela hádat, jak moc je těžké zabít invadery. Zrovna v Undead Burg/Parish je poměrně dost twinků, klteří si tě dají tak na jednu. A jaké cenné věci dropují? Humanitu? Ta v patchi 1.05 není zase tak cenná. Souls? To samé. Jiné věci u příslušných covenantů.

zajimave takze ty mas furt full hp? Je ti jasne,ze kdyz umres,tak se ti snizi na polovinu. A pak behas furt s polovinu a kdyz si das humanity,tak mas zpet full hp. Dropujes veci,ktere potrebujes do urciteho covenantu, treba Dragon scale. Samozrejme chapu,ze neni kazdy fanatik do hry a po dohrani ji odlozil.

bez pvp neni mozne ziskat Dragon Torso stone (za 30 dragon scale)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to? Nezlob se, ale v Dark Souls v undead formě opravdu není snížení HP na polovinu. HP na polovině je pouze u efektu prokletí. Zde se ale pak nemůžeš proměnit na člověka, nejdřív musíš prokletí odstranit. A ne, humanitou to nejde.

Drop věcí u určitých covenantů je, psal jsem to i já. Ale tam Thoca fakt není, tohle ho zajímat ještě nějakou chvíli nemusí. Jo a mimochodem, Dragon Scale se dají získat i bez PVP, i když drop je dost na pěst.

A nepomeň, Thoca chce jet bez spoilerů, respektuj to, prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to? Nezlob se, ale v Dark Souls v undead formě opravdu není snížení HP na polovinu. HP na polovině je pouze u efektu prokletí. Zde se ale pak nemůžeš proměnit na člověka, nejdřív musíš prokletí odstranit. A ne, humanitou to nejde.

Drop věcí u určitých covenantů je, psal jsem to i já. Ale tam Thoca fakt není, tohle ho zajímat ještě nějakou chvíli nemusí. Jo a mimochodem, Dragon Scale se dají získat i bez PVP, i když drop je dost na pěst.

A nepomeň, Thoca chce jet bez spoilerů, respektuj to, prosím.

jasny sry, jsem si to spletl z cursed, jak jsem lovil humanity u krys,takze jsem byl skoro kazdou chvili. Dragon scale se samozrejme dropuje garantovane z draku,ale z nekterych je snad 1% drop,ale pro ziskani urcitych veci musis jit do pvp. Jinak v DS se neda moc spoilerovat hra nema pribeh a u teto hry se vyplati si kompletne prostudovat wiki (samozrejme netyka se lidi co nesbiraji platinu), protoze v new game+ nebo ++ je obtizne urcitemu bossovi useknout ocas.

Jinak ja jsem s novym patchem 1.05 jeste nehral a ani to nemam v planu, zustanu radsi uz off, online mne uz nic neceka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předměty se dají položit. Prodat u obchodníků ne, ale v určité fázi hry se objeví jistá možnost, jak se jich za pár duší zbavit (fak pár).

Bílou kouli dones dolů pod Firelink Shrine, v kleci je jisté NPC, které si s ní poradí.

Btw: hraješ on-line? Pokud ne, zkus to. Potom se na zemi objeví zprávy od jiných hráčů, které často poradí, co dělat a na co si dávat pozor. Užitečná věc. Jen pozor, pokud jsi v human formě na vetřelce...

aha, takze sem asi udelal dobre ze sem vsechno vyhazel a nechal si jen par veci. Misto abych si koupil od kupce luk a sipy, koupil sem si radsi krouzkovou zbroj a ta ted rachta, ze me enemies slysej na mile daleko, :D. Smejdil sem vcera kolem Firelink Shrine a da se tam najit par zajimavych veci v truhlach, ale k cemu je ten suvenyr nebo co to je, ta panenka? Co s ni? Kam ji dat, kdyz ji vemu do ruky, tak se na ni jen moje postava kouka :D Pak sem nasel docela zajimavej stit, nejakej Dragon shield, jevi se docela schopne.

No online hraju (jestli se online mysli to, ze mam konzoli pripojenou na net :) ), ty zpravy si tam obcas ctu, nastesti tam lidi nepisou nesmysly, takze se da podle toho vicemene ridit. Human formu sem zkusil jednou u jednoho bosse, nikdo neprisel, tak ji uz ani nezkousim, ale jestli doplni zdravi, tak se to asi obcas vyplati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://darksoulswiki.wikispaces.com/Magic zde mas tu panenku vyuzijes na kouzla. Koupit si luk a sipy je zaklad uspechu co nejdrive napravit. Casem zjistit, ze nektere bossy porazis bez zbroje,mas vice agility a jsi hbity, rychlejsi kotoul (safe, no dmg) Kdyz budes mit covenant tak v humanity forme by jsi mel mit pred bossem mit moznost pomocniky z daneho covenantu. Ja to tak mel, obcas lepsi nez zivy hrac.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu