Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

Poradite, prosim, co u zbrani znamenaji ty staty? Obzvlaste ten druhy sloupec.

Rekneme, ze mam equiply Drake's Sword

ATK

Physical 200 +0

Magic 0 +0

Fire 0 +0

Lightning 0 +0

Critical 100 nic

a divam se (s equiplym Drakem) na Astora's Straight Sword, u ktereho mi to pise toto:

Physical 80 +32

Magic 80 -64

Fire 0 +0

Lightning 0 +0

Critical 100 nic

Jak to interpretovat? :)

A jeste, jak vubec poznam, ze zbran nakonec bude nejak silna? Uz jsem prosel urcite pres pul hry (aspon si to myslim) a stale mam Drake's Sword, ktery me uz proste nebavi. Ale kdyz se podivam na staty ostatnich zbrani, tak bud to ma sotva stovku attack, nebo to vazi tolik, ze s tim nejde zachazet. A to i kdyz pripoctu nejake ty bonusy (pismenka).

Upraveno uživatelem .Den
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Drake sword nescaluje se statama. Takze at vylepsujes postavu jak chces nezvysuje se u zbrane nijak poskozeni. drake sword je dobrej na zacatek hry, pak uz ne. Da se sice vylepsit, ale stoji to moc dusi a neni to potreba. U toho straight swordu to +32 znamena, ze z tvych dosavadnich statu co mas pridava k utoku. Naopak magic -64 znamena, ze nemas inteligenci u postavy takze to nemuzes pouzivat, resp to nedava zadny dmg..Light a fire dmg je utok, podle toho cim pak pozdeji zbran vylepsis na tohle poslozeni a to neni vazany na inteligenci.

Pokud do postavy davas hlavne str body, pouzivej zbrane na tohle poskozeni. I kdyz papirove davaj treba mensi dmg nez ten drake sword, kdyz zbran pak vylepsis, coz nestoji moc, tak pak bude davat vetsi a vetsi poskozeni . Pokud vylepsujes Dex, tak pouzivej rychle zbrane (savle, ostepy atp)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky. Mam tomu rozumet tak, ze ten uvedeny mec je teda celkem 80, z toho 32 za staty, nebo je to 80+32 = 112? Stejne tak Magic, je to celkem 80, nebo 16?

A koupil jsem pro zmenu Uchigatanu, uz me to fakt nebavilo. :)

Ze statu zatim mam vse okolo 20-22, vylepsoval jsem skoro celou dobu endurance. Ted asi zacnu i ten zbytek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

80+32 a s critical hitem dalsich 100 k tomu.

Ale zase ti to neguje magickej utok, protoze na nej nemas staty, takze ten straight sword je ti naprd.

Uchigatana je super zbran, ale musis zvysovat spis dex na ni. Kazdopadne jeji r2 utok je luxusni a na bose s fire ci bolt bufem super. Nezapom i ji samotnou u kovare vylepsovat, to je dulezitejsi nez vylepsovat svoji postavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, diky moc.

Ten Straight Sword byl jen pro priklad. :) Katanu jsem zatim vylepsil 5x, na dalsi to chce nejaky jiny shard a tech mam zatim jenom 5, tak si radsi pockam, co jeste najdu za zbrane. Na wiki moc nekoukam.

Jen me u te katany zaujalo, ze na vetsinu nepratel funguje tak nejak normalne, ale treba na obry s palicemi v Blighttownu pusobi zvlastne, tj. prvni dva seky uberou normalni pocet HP (zhruba 40 kazdy?), ale pokud se mi podari seknout potreti v rade, tak to najednou skoci na 380.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak jsem se na DS2 těšil, tak jsem byl spíš zklamán. Jinak DS jsem přestal hrat diky Four Kings, kde sem je nemohl v NG+ zaboha dát a zavanělo to zničením ovladače, po te cca ročni pauze padli druhý den ráno :) Pak jsem se koukl na trofeje a rozjel kouzelníka, asi si jěště rozjedu faith build :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja se konecne probil pres ty deb-ilni kostlivce a na konci me cekala jenom zlata mlha! >_< Tak jsem se teda probil zase zpatky k Firelinku a sel do New Londo Ruins, ze tam uz fakt neco musi byt, protoze nevim, kam mam jit. A co tam? Nic! :D Vubec nevim, co tam, asi mi chybi nejaky klic, ci co, protoze jsem nasel jen zavreny dvere a nefunkcni mechanismus pro vytahy. Tak uz fakt nevim, kam. V tom pekle po Quelaag je zlata mlha, v Anor Londo je zlata mlha, u Hydry jsou zavrene dvere... Ackoliv si rikam, ze jsem si stejne asi jen nevsiml neceho v Anor Londo (zabil jsem Gargoyla a na konci plosiny nic, ty dve sochy v halach taky jen stoji), tak to tam jeste potreti zkusim poradne prozkoumat, nez otevru wiki. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem uplny zacatek u Gargoyle. Jak se prejde po zidce k balkonu s oknem, vejde do budovy a pak chodi po stresnich tramech. :) Proste jsem myslel, ze se ma neco aktivovat (cutscene?) na konci toho mustku, ke kteremu nakonec vede otocna vytahova plosina (jak byl Gargoyle), a ne, ze musim zkoumat kazdy pixel a objevit nekde skrytou zidku vedouci k rozbitemu oknu. :D

A...co bylo se strilejicimi knighty? Myslite podobnou zidku smerem nahoru, kde z obou stran strileji z luku? To jsem probehl napoprve. o_O

A btw, novy rekord v lost souls (bez NG+)... 100000. x_x (Na level potrebuju neco pres 30k).

Upraveno uživatelem .Den
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu