Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Proč?


rockermates

Recommended Posts

Ty si D.E.M.E.N.T. ! (pokud je ti min, jak 10 let, tak si to neber osobne). Pokud nechapes zakladni rozdily mezi sony a nintendem, mezi jejich marketingem, historii a hrami, tak proste nemuzes hodnotit, protoze o tom vis kulovy! Nintendo vyrabi hry od 70. let a vzdy vedelo, co hraci chteji a proto vyhralo v te dobe treba nad segou, ktera byla jinak technicky na vyssi urovni. Proste pokud si nevlastnil Gameboy, Gameboy Color, nebo Advance, tak proste nemuzes chapat. Hry jako Mario, Pokemoni, Zelda, Metroid, to jsou proste poklady videoher. Tohle je vecne tema. Ano, nejlepsi bude koupit si jak Nintendo 3DS, tak PSP 2. Ale pokud chces jen jednu, tak se musis rozhodnout sam, ale nintendo podle me opet zaboduje, protoze ne vsichni jsou zaslepeni skvelou grafikou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hošánku ty jsi inteligence sama o sobě!!! jžš....z tebe nemůžu...Bůh ví kolik je tobě..ja tě tipuju tak na 7 letýho s IQ jako má 5 letý dítě!!!

Za to by měl bejt BAN.

Edit.: koukněte se do popisu http://console-forum.net/uzivatel/45674-rockermates

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já taky řeknu svůj názor, pro mě vítězí psp2 protože přinese hodně nových funkcí jako je 3g,gps,na takovéto malé zařízení obrovský výkon, dotykový display a zadni touchpad, lepší rozlišení a HLAVNĚ druhy analog a podle mě se hry hrajou lip ze 2 analogama než z jedním. ale taky si myslím že 3ds se bude víc prodávat, jelikoz většině lidí jde o to 3d bez brýlí, a o hry na ds. takže podle mě mají obě konzole něco, proč si je lidé koupí, ale já bych se asi přiklonil k psp2....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já taky řeknu svůj názor, pro mě vítězí psp2 protože přinese hodně nových funkcí jako je 3g,gps,na takovéto malé zařízení obrovský výkon, dotykový display a zadni touchpad

Přečet sis to po sobě vůbec? Co je novýho na 3G,gps,dotykovym displeji a touchpadu??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu