Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Web o WII ...CTETE PROSIM !!


tomtomas

Recommended Posts

Promiňte, že tu do toho zase kecám, ale dělat projekt na free hostingu v dnešní době nemá skoro ani smysl => časté výpadky, pomalé načítání stránek a dalších X nevýhod. Co se týče webu, tak to není nic extra, pozadí stránku hodně ruší a header? Amatérská práce, kde jsou vidět stopy po gumě a navíc text, v němž je nápis webu bije do očí, protože do toho stylu nezapadá. Co se týče novinek je to zmatek, nemaj žádný jednotný styl a pro člověka je to jen pouhá změť informací. A co mají znamenat moje poslední tweety? (hromada anglických odkazů, nemá to tam co dělat). Co se týče fóra, myslím, že bude mrtvý, jelikož rubriky nejsou dostatečně strukturovány, vzhledem se odlišuje uplně od webu atd. Navíc odkaz na forum je na stránce zapadlý uplně dole skoro. Berte to prosím jen jako rady. Jen můj osobní názor. Když už jsi se nenechal odradit, tak na tom pracujte a nevypouštějte ven věci, který jsou udělány z půlky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s freehostingem komentovat nebudu....s tim headrem a vzhledem to se casem upravi...ohledne stylu novinek na to neni co rict....forum jsme vcera zalozili takze bych nekomentoval jeho strukturu,a ano je mozne ze tak novy web je udelany ani ne z pulky , ano souhlasím :)

Ale rozhodne se neni za co stydet ....vsechno chce cas...

Mimochodem chyby je snadne najit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, mě jen zajímá proč spouštíte forum, které je naprosto prázdné a nedodělané? Není mnohem lepší vypustit jej do světa až bude komplet hotové? Takhle tam přijdou lidi, jestli vůbec, a hned je to odradí od jakékoliv další návštěvy. Stejně tak u webů, pokud přijde člověk a uvidí paskvil, už se nikdy nevrátí. Chce to víc promyslet a uvažovat, ono je to pěkný, že se snažíte dělat něco, ale děláte to pro lidi nebo pro sebe z radosti? Na tuhle otázku si musíte odpověďět sami a řídit se podle ní. Dobrý web nemusí mít extra vzhled, ale za to jeho struktura a kvalita článků by to měla vynahradit.

Podle tvého přístupu odpověď znám dopředu...freehosting komentovat nebudu, novinky na to není co říct, grafika se časem upraví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ačkoli je to smutné, pod Andrého názor se nelze než podepsat... Vždyť má pravdu. Víte, jaký jsme měli názor před spuštěním webu - pokud jste tak tvrdohlaví a chcete ty stránky mít, řiďte se upřímnými radami, jako je ta výše.

Nebo budeš mít za sebou další neúspěšný projekt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já vám děkuju za názor mě zajímá a jsem rád že jste ochotni tam aspoň zajít a říct : Tak takhle tedy ne.... !!

No každopádně vaše názory moc komentovat nejdou ty si přečtu popřemýšlím nad nimi to je asi tak všechno...jediné co můžu komentovat je to forum ,ano tady přiznávám ,že není nic moc poněvadž jsem jej ani nezamýšlel ,každopádně to pořeším.....

Děkuju ,

Tomtomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu