Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nefunkční wifi - chyba 8001000A


eimik

Otázka

Ahoj!

Mám problém s připojením PS3 přes wifi. Při prvním pokusu šlo vše normálně. Wifi mi to našlo, heslo jsem zadal a vše fungovalo. Zkusil jsem se podívat na nějakou webovou stránku - vše fungovalo. Po chvilce se ale internet odpojil, vyskočila mi chyba 8001000A a od té doby mi playstation wifi ani nenajde. Měla by být ale v pořádku, jelikož připojení na telefonu mi přes tu wifi stále krásně jede a to sedim od ps3 asi metr.

Budu vděčný za každou radu, jelikož tahat kabel od modemu se mi příliš nechce.

Děkuju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zdarec na tom AP ti bezi DHCPko vid. Zkus na tvrdo resetnout PS3 pripdne zemnit nastveni site. tak aby doslo k znovu nacteni adres. Ta chyba co tu popisujes je nedokonceni testu tracert na PSN. Pripada mi to totiz ze to bude nejaka kolize v siti. Muj osobni dojem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim potřebuju pomoc ohledně wifi když se chci připojit tak mi to hází chybu 8001000A při scanu mi to nenejde moji wifinu dělá to asi dva dny od té doby co nejede PSN předtím wifina na ps3 běžela v poho ale ted nic nejde to připojit ani přes kabel to to hodí chybu zase v nějakém čísle ani český stránky ps mi nepomohli tam je podpora úplně k ničemu zkoušel jsem i resetovat router na základní nastavení nic nepomohlo přitom notebooka mám připojeného přes wifi bez problémů opravdu netušim kde je zakopanej pes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj

zjistil jsem ze mam stejny problem wifi po zapnuti PS3 funguje cca 20s pak se odpoji zhasne ledka a naskoci chyba 8001000A :-( Po restartu PS3 stejna situace... uz jsem prekopal celou wifi i kdyz vim ze v tom problem neni tak pro jistotu a porad nic. Po tech cca 20s uz to nenajde zadnou wifi (5 v dosahu) ale ani se o to nepokusi protoze neproblikne ledka a opet ze neni v dosahu wifi a po nejsake dobe hlaska ze je chyba 8001000A :-(

Zkousel jsem i nezaheslovanou sit ale nula nula prd.

Druha PS3 i PSP wifi najdou a 100% fungujou.

Podle sony je tahle chyba s externim zarizenim USB atd ale ja nic pripojeneho nemam a s wifi to ma prd spolecnyho bych rek.

Vedel by nekdo poradit jestli je to na reklamaci ktera bude koncit nebo nekde neco delam spatne?

Dekuju moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu