Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPgamer magazín (12/2005) + soutež o GTA - 1. číslo!


Rixcz

Recommended Posts

  • Administrators

Dneska byl vydan prvni PSPgamer magazin do PSP, je to od naseho fora darecek k Vanocum. [highlight=red:1bfd6527d0]Uvnitr magazinu na Vas ceka soutez o GTA.[/highlight:1bfd6527d0]

pspgamer_mag1.jpg

Vsem dekujeme za spolupraci.

Magazin si nahrejte do PSP a muzete v klidu prohlizet.

Od 1.1. mame i verzi magu pro web.browser v PSP (u firmwarů 2.0 a vyšších), resp. dve verze - jednu mensi a sviznejsi a druhou s animovanymi menu a pomalejsi.. vyjadrete se, jak chete v budoucnu PSP gamer dostavat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 114
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous

Na první číslo dobrá práce. Pár chybek (hlavně "Batllefront" mě doslova bodal do očí, někdo by to měl číst a kontrolovat), ale jinak perfektní.

Dodělejte page, udělejte si bannery a můžu vám hodit reklamu na CzechGamer, tak se o tom dozví víc lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj zcela....u knížek je to skoro to samý ;)....jenom obsah bejvá nudnější...mno jinak natelogan je Nate Logan :D....to pokud někdo nepaří moc na ps2 nebo pokud nesleduje americkej fotbal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Na první číslo dobrá práce. Pár chybek (hlavně "Batllefront" mě doslova bodal do očí, někdo by to měl číst a kontrolovat), ale jinak perfektní.

Dodělejte page, udělejte si bannery a můžu vám hodit reklamu na CzechGamer, tak se o tom dozví víc lidí.

ja rikal ze potrebuju korektora :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
jeden problémek...v psp se ty stránky seřazujou podle data uložení...bude potřeba setřídit :D
Ty oje já teprve teď pochopil že to mam prohlížet v PSP....a to sem redaktor ....stydím se :oops:

:P som to tiez az ted pochopil :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeden problémek...v psp se ty stránky seřazujou podle data uložení...bude potřeba setřídit :D
Ty oje já teprve teď pochopil že to mam prohlížet v PSP....a to sem redaktor ....stydím se :oops:

:P som to tiez az ted pochopil :lol:

asi ste moc nekoukali na třeba psp e-mag, extreme psp a podobný... :D

2 will: nová hodnost? mno nebylo by špatný...ale zase ztratit hodnost generála... hmmm :D, a setjnak já nebudu moct zrovna moc přispívat, pač mam blbej fw2.60 (sem nechal psp jednou doma... :-()...ale novinky, ty by šly ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeden problémek...v psp se ty stránky seřazujou podle data uložení...bude potřeba setřídit :D
Ty oje já teprve teď pochopil že to mam prohlížet v PSP....a to sem redaktor ....stydím se :oops:

:P som to tiez az ted pochopil :lol:

asi ste moc nekoukali na třeba psp e-mag, extreme psp a podobný... :D

2 will: nová hodnost? mno nebylo by špatný...ale zase ztratit hodnost generála... hmmm :D, a setjnak já nebudu moct zrovna moc přispívat, pač mam blbej fw2.60 (sem nechal psp jednou doma... :-()...ale novinky, ty by šly ;)

na generála kašli ale RÉDAKTOR to je šajba....jinak ti chválím příspěvek :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsichni kdo se nejak podileli na tvorbe dostanou novou hodnost PSPgamer
hmmm tak papa generále a hurá pro povýšení... :D i dyž stejnak nej hodnost je brigándí generál ;) (teda pro fandy star gate :D)

2 will: a já vždycky myslel že sem na sloh levej....mno a asi taky budu, ale to je detail ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno jo, akorát to chce přeukládat ty obrázky v pořadí tak jak jdou stránky... ;)

jo a smekam za námahu grafika...si s tim dal fakt práci ;) a taky super práce rixi, organizace toho všeho a nápad... ;)

mno to by bylo asi vše...gj n gw n gl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Rixcz pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu