Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPgamer magazín (12/2005) + soutež o GTA - 1. číslo!


Rixcz

Recommended Posts

Guest Anonymous
Ty jo tak to du hned zkusit já si to stáhl do komplu otevřel jednu stránku a ono to bylo na ležato a za boha sem nepřišel jak se to dá otočit fakt dobrá IDEA.

PS:Au bolí mě krk...80)

Tak otoc PSP :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 114
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mno jo, akorát to chce přeukládat ty obrázky v pořadí tak jak jdou stránky... ;)

jo a smekam za námahu grafika...si s tim dal fakt práci ;) a taky super práce rixi, organizace toho všeho a nápad... ;)

mno to by bylo asi vše...gj n gw n gl ;)

grafika mě mile překvapila...fakt dobrý a dali mi Tigera Woodse na první stranu :wink: to mi fakt udělali radost
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo tak to du hned zkusit já si to stáhl do komplu otevřel jednu stránku a ono to bylo na ležato a za boha sem nepřišel jak se to dá otočit fakt dobrá IDEA.

PS:Au bolí mě krk...80)

Tak otoc PSP :lol:

To sem mislel na počítači lol...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Ty jo tak to du hned zkusit já si to stáhl do komplu otevřel jednu stránku a ono to bylo na ležato a za boha sem nepřišel jak se to dá otočit fakt dobrá IDEA.

PS:Au bolí mě krk...80)

Tak otoc PSP :lol:

To sem mislel na počítači lol...

jj ok sry :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo tak to du hned zkusit já si to stáhl do komplu otevřel jednu stránku a ono to bylo na ležato a za boha sem nepřišel jak se to dá otočit fakt dobrá IDEA.

PS:Au bolí mě krk...80)

Tak otoc PSP :lol:

To sem mislel na počítači lol...

votoč monitor :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo tak to du hned zkusit já si to stáhl do komplu otevřel jednu stránku a ono to bylo na ležato a za boha sem nepřišel jak se to dá otočit fakt dobrá IDEA.

PS:Au bolí mě krk...80)

Tak otoc PSP :lol:

To sem mislel na počítači lol...

votoč monitor :D

Sem debil nechci se nějak chlubit ale já mám otočnej monitor o 90 a 180stupnů sem fakt výmaz LOL LOL a LOL...Ale to už je jedno máím to už v PSP 80)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo tak to du hned zkusit já si to stáhl do komplu otevřel jednu stránku a ono to bylo na ležato a za boha sem nepřišel jak se to dá otočit fakt dobrá IDEA.

PS:Au bolí mě krk...80)

Tak otoc PSP :lol:

To sem mislel na počítači lol...

votoč monitor :D
jj třeba ati pro to maj takový tlačítka...nebo klávesový zkratky...ale bacha, sice se votočí obraz ale myš se ovládá pořád stejně - teda bude jakoby pootočené...docela... :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super napad a magazin sa mi velmi paci, skoda ze teraz pocas skuskoveho obdobia budem mat tak malo casu, ale mozno vam niekedy aj prispejem, ked budem moct.

Natelogan: len jedna pripomienka, ked pises velkost hry na karte, tak to ma byt asi v MB nie kB. Ale bolo by to fajn keby sa mi na 32MB kartu vosli vsetky hry.

Inak dakujem za prijemne pocitanicko.

Len tak dalej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
1. Ted maji vschni PSPmageri barevne odliseni, chcete i specialni hodnost? :)

2. PSPgameri si muzou pozadat pm o emailovou adresu nick@pspgamer.cz

°

:) lol tal to sa mi paci. takze budu mit hodnost psp gamer :P ? ak ehej tak som rad. jo a budu psat recenze i dale pokud budete chciet.

PS: posnazim sa abi zaberali vic jak 4 strany :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Mohli byste si zjistit distributory PSP her v ČR a obeslat je, určitě by s váma pár spolupracovalo - půjčování her, newsletters na mail, přístup do jejich spešl sekce s uveřejnenejma i neuveřejnenejma screenama a videama... (třeba GTA:LCS u nás distribovala Cenega, která je asi nejpřístupnější)

Ale to asi pozdějc až budete mít nějakou základnu "fanoušků" a pár čísel za sebou...

fakt to pomáhá - nejste omezený penězma na new hry (a u PSP jakožto konzole ani hardwarem), nikdy nerecenzujete z ripů atd. Na CG máme smlouvy s několika e-shopama a distributorama a v době kdy jsme na CG měli dost času tak to bylo fakt bomba ;)

Jenom nápad :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Rixcz pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu