Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

!!!!prosÍm!!! Invizimals !!!!prosÍm!!!!!


Dragonin

Recommended Posts

Dobrý den,

Dnes mi přišla moje první koupená hra - Invizimals Shadow zone a kamera PSP-450.

Ovšem na psp mám cfw 5.03 (GEN a zkoušel jsem i Prometheus)

Hra vyžaduje fw 6.31. Měl jsem GEN - C, ALe zkusil jsem prometheus... ZÁZRAKEM JSEM HRU SPUSTIL!!!! Ale nešla mi kamera... To jsem možná vyřešil (nejsem si jistý)

Protože se mi to povedlo až po tom co jsem tam dal 6.20 TN C, Ale tam mi nešla spustit hra... vyžadovalo to opravdu 6.31... Ale kamera šla uplně bez problémů(to mě napadlo jak ji sprovoznit na 5.03). Udělal jsem downgrade a kamera jde (ne uplně, ale chtěl jsem to zkusit ve hře) To se mi nepovedlo, protože hra začala psát stejnou chybovou hlášku jako na 6.20... Také jsem zkoušel spustit hru z paměťové karty, ale to buď napíše The game could not been started a po opečování pomocí iso tool hra rovnou spadne s celým systémem... Začínám být opravdu zoufalí!!!! PROSÍÍM POMOOOC!!!!!:cry:

edit!!: dokázal jsem spustil hru, ale když dojde k použití kamery tak to napíše detecting camera a please w8 (wait). Prostě to kameru zřejmě kvůli mému fw nenajde... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu