Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Smazání staženýho FW z psp, neni nainstalován


nohohlava

Otázka

Zdravim,

Dnes jsem si zakoupil psp go s FW 6.30, doma připojil k internetu a nechtic to na mě vyskočilo s updatem FW, kliknul jsem na potvrdit. Stáhl jsem FW 6.37 ale nenainstaloval. Do PC jsem si stáhnul official FW 3.35 a ten si tam chci nainstalovat, ovšem, když ho nakopíruji do PSP/GAME (jak jsem někde vyčetl), tak, když dám v psp nainstalovat FW z storage disku, tak mi naběhne 6.37, který tam nechci.

Otázka zní, jak odstraním ten FW z psp stažený, ale nenainstalovaný a nainstaluji FW 6.35.

Děkuji moc, hledal jsem ale nic tady nenašel, proto se ptám.:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jj oběvil se ale, když to potvrdím napíše to toto:

"The update cannot be started. You must use update data that is compatible withe the model in use. For details, visit the Sony Computer Entertainment Web site for your region."

To asi znamená, že ten staženej FW není kompatibilní s verzí PSP GO ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mi-6: co plácáš za nesmysly? jestli o tom nevíš tak už je venku tzv (L)CFW 6.35 PRO-A který funguje právě na neflashnutelných pspčkách, včetně psp go, a je lepší jak 6.20, pač se jedná o už v podstatě o CFW kdežto na fw 6.20 je pouze HEN + nějakej iso loader, tento (l)cfw 6.35 pro-a dokáže spouštět ISO hry přímo z xmb takže je minimálně v jednom směru lepší jak 6.20

nohohlava: jsou v podstatě 2 druhy fw, jeden je pro klasická pspčka (1000,2000 a 3000) a pak druhej jen a pouze pro psp go. ty jsi pravděpodobně stáhnul fw 6.35 pro klasická pspčka, pravděpodobně proto ti to nejde spustit.

fw 6.35 pro psp go najdeš tady http://www.psp-hacks.com/file/2012

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok, díky za uklidnění a už to stahuji. až to stáhnu nainstaluju, tak tenhle flash jsem našel také zde: http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011020003.

PS: z toho psp-hacks.com/file/2012 se to stahuje pekelně pomalu :D :(

Mi-6: Mám tam 6.30 a stažený z psp 6.37 ale nenainstalovaný (naštěstí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mi-6: slova vážím, proto píšu to co píšu, nikde totiž nevidím nic čim by si měl způsobit brick, kdyby napsal že si chce nainstalovat přeba plnohodnotnej CFW (5.50 gen kupříkladu) tak neřeknu ani půl slova

nohohlava. zkus tohle http://de01.psp.update.playstation.org/update/psp/image2/eu/2010_1124_b1470a9c6733fa4ecd69612af3aff416/EBOOT.PBP

edit: zase pozdě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu