Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Výběr domácího kina


MiroNall

Recommended Posts

Došel sem k názoru, že bych rád vlastnil takovohle věc, ale jsem naprostej lajk, takže ani nevím podle čeho se mám řídit :))

Televizi mám Samsunga B650 a vybral sem tohle domácí kino :arrow: http://www.alza.cz/samsung-ht-c453-d162192.htm

Jen vůbec netušim, jestli je dobrý a tak dále :)

Byl by někdo tak hodný a pomohl mi vybrat nějaký slušný ? 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj prvne si rozmysli kolik do toho hces dat pak jestli rovnou kompletni domaci kino nebo AV resiver s reprakama a prehravac zvlast pokud ti jde o kvalitu tak vol AV resiver jinak je jedno dulezite pravidlo polovinu s ceny by si mel dat za repraky pak 40% za av resiver a zbytek za kabely

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Presne tak , hodne zalezi kolik chces investovat . Ja mam napriklad dvd hyundai za 1290,- i s hdmi vystupem , podporuje snad vsechny formaty avi , mp3 , mpeg , atd. Ma i usb vstup a ctecku pametovych karet z kterych jdou take prehravat filmy . K tomu mam bedny Logitech X-530 zapojene pres analogove 5.1 , bedny me staly 2000,- . Jeste jsem pokoupil nejake kabely abych to mohl spravne zapojit , cca 300,- a jsem na nejakych 3600,- :D

A zvuk to ma fakt perfektni , kamaradi co u nas obcas parime nebo tak , si zvuk pochvaluji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný no :) Jenže já se s tim nechci dělat právě a ani trochu se v tom nevyznám :D Teď sem našel tohle http://www.alza.cz/samsung-ht-c555-d162193.htm?kampan=zbozi.cz#popis

to bych třeba bral, mohl bych to mít cca za 6k, ale je dobrý mít 4 vysoký bedny ?

Nějak si nedovedu rozumně poskládat, co je lepší, jestli jen malý, kombinace nebo jen velký :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo... lepší bude přidat 500 Kč a koupit ty Logitechy nebo ještě je možnost ten av receiver + dokoupit zvlášť bedny, ale to už je podstatně dražší řešení, ale zase rozhodně bude kvalitativně převyšovat logitechy.

btw: dokonce jsem chtěl dříve ty samé samsungy jako chceš teď ty, ale jsem rád že jsem se rozhodl takhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu