Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Boj proti CFW je marný...tvrdí odborníci !!!


ganyb

Recommended Posts

Tak tohle jsem slysel v TV..... Sony tvrdi, ze muze omezovat pristup na PSN, ale to je vse co muzou. Upravy her do budoucna, ktere by uzivatele s CFW nespustili je pry jen zbozne prani ( sice existuje zpusob, ale to je zbytecne, stejne by to zas prolomili ). Dle svetovych odborniku, neexistuje ucinny boj jak odriznout CFW. Shrnuto a podtrzeno,....Sony boj davno prohrala, jen dela nesmyslne kroky, ktere nikam nevedou. To ze zamezila pred 14 dny pristup na PSN trikem DNS, bylo opet vcera zlomeno... a tak to bude i nadale....jak jinak.:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to sem nepatří, ale nebudu zakládat zase další téma. Chystají se hromadné žaloby na Sony kvůli OFW 3.56, hlavně kvůli chybě s HDD. Docela zajimavy čteni.

http://ps3crunch.com/playstationcom-members-sue-sony-356-ps3-firmware-update.html

Ten problém s HDD se tu už řešil: http://console-forum.net/tema/115035-problem-s-vymenou-hdd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zas odborníci objevili Ameriku. Samozřejmě, že Sony nemůže s CFW dělat vůbec nic, stejně tak, jako MS s JTAGem, Sony s CFW u PSP a chipem, nebo Swapem u PS2, apod. Kdo je off-line, má v tomhle ohledu velkou volnost.

Co může dělat, je chránit si PSN, jako to dělá MS, tím, že se připojíte, začnete o sobě sdělovat informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ms zamezil jtag updatem FW :dozey: na ps2 se omezilo HW zásahem ale u psp a ps3 je to jiné (u psp zatím nevím jestli by bylo něco stavěno na těch kodech) ale pokud jsou kody pro ps3 venku tak tohle nespraví ničím ... pouze banovat na psn ale pokud hacknout soňáckou databázi zabanovaných konzolí a učtů tak už ani to nepomůže :D to co je v ps3 to lze plně ovládat to co je někde na serveru už ne takže jediná věc je aktivace hry přes net a každé spuštění hry pouze přes net (ale zase lze hru hacknout a jde se dál) pravda sony může tenhle boj vzdát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, zatim je to věštění z koule. Ale podle mě s off-line hraním už nic neudělají, zbývá jim ochránit si on-line. Otázka je, co bude až Sony přijde s novým SDK

// tu aktivaci her on-line bych taky neviděl jako reálnou. Když si hru koupím, tak mě nikdo nemuže nutit mít internet abych si ji mohl zahrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, zatim je to věštění z koule. Ale podle mě s off-line hraním už nic neudělají, zbývá jim ochránit si on-line. Otázka je, co bude až Sony přijde s novým SDK

// tu aktivaci her on-line bych taky neviděl jako reálnou. Když si hru koupím, tak mě nikdo nemuže nutit mít internet abych si ji mohl zahrát

Ehm, co Assassins Creed na PC?... Koupí hry souhlasíš s podmínkama užívání... Takže ano, může...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm, co Assassins Creed na PC?... Koupí hry souhlasíš s podmínkama užívání... Takže ano, může...

Ehm, PC a konzole je trochu rozdíl. Konzole je snad primárně určená pro hraní her, zbytek je jenom "bonus". Jasně udělat to asi můžou, ale co se stane? Jenom další vlna šikany legal hráčů. Nemyslím si, že si to dovolí. Ale u Sony jeden nikdy neví.....

// znám spoustu lidí, kteří internet nemají, protože to u nich prostě nejde (nebavíme se o mobilním připojení, to je stejně nepoužitelné). Koupili si PS3 jenom pro off-line hraní a pokud by tohle zavedli, tak to už by si asi nezahráli a to podle mě nebude po právní stránce úplně v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ms zamezil jtag updatem FW :dozey: na ps2 se omezilo HW zásahem ale u psp a ps3 je to jiné (u psp zatím nevím jestli by bylo něco stavěno na těch kodech) ale pokud jsou kody pro ps3 venku tak tohle nespraví ničím ... pouze banovat na psn ale pokud hacknout soňáckou databázi zabanovaných konzolí a učtů tak už ani to nepomůže :D to co je v ps3 to lze plně ovládat to co je někde na serveru už ne takže jediná věc je aktivace hry přes net a každé spuštění hry pouze přes net (ale zase lze hru hacknout a jde se dál) pravda sony může tenhle boj vzdát

Ale pouze v nových konzolích, které ještě nejsou upraveny. Kdo už má CFW, chip, JTAG apod., je za vodou a nikdo s tím už nic neudělá. Že update FW zamezí JTAGu? Jo, zamezí, ale kdo s mozkem v hlavě (a s JTAGem v Xboxu) bude updatovat? V nových revizích je to samozřejmě něco jiného, zde jsou možnosti o něco větší. 3.56, pokud je mi známo také ještě není prolomena a kdo ví, zda někdy bude. A když nebude a začnou se prodávat konzole už s tímto FW?

Aktivace her, nebo přesněji CD-key byl pouze rumor a Sony k tomu neřekla nic, IMO pochybuju, že by se to spustilo, příliš nevýhod pro platící zákazníky a víceméně žádné nevýhody pro piráty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm, PC a konzole je trochu rozdíl. Konzole je snad primárně určená pro hraní her, zbytek je jenom "bonus". Jasně udělat to asi můžou, ale co se stane? Jenom další vlna šikany legal hráčů. Nemyslím si, že si to dovolí. Ale u Sony jeden nikdy neví.....

// znám spoustu lidí, kteří internet nemají, protože to u nich prostě nejde (nebavíme se o mobilním připojení, to je stejně nepoužitelné). Koupili si PS3 jenom pro off-line hraní a pokud by tohle zavedli, tak to už by si asi nezahráli a to podle mě nebude po právní stránce úplně v pořádku.

v dnesnim svete internetu to je zvlastni, ale taky znam drtivou vetsinu uzivatelu, kteri snad ani nevi, ze PS3 jde pripojit k netu a hraji jen off-line a jsou velmi spokojeni. Nutit nekoho aby zaplatil cca 1500,-kc za hru a jeste s podminkou, ze mu hra pojede jen pokud to napoji na net, je vazne sikana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sikana to mozna je...ale muzou za ni blbci co nejsou schopni a ochotni za hru zaplatit ale maj pocit, ze nutne musej mit kazdou hru ktera vyjde...

blbci..... prosím nikoho neurážej, já bych mohl říct, že je pro mě blbec ten, kterej je ochotnej dát 1500,- i víc za hru která ani není v mým rodným jazyce, né každej umí anglicky. Je to prostě věc volby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sikana to mozna je...ale muzou za ni blbci co nejsou schopni a ochotni za hru zaplatit ale maj pocit, ze nutne musej mit kazdou hru ktera vyjde...

stejně tak jako blbci co si v pravěku hráli s ohněm, ostrými kameny, bronzí atd.... To je přirozený vývoj. Vše je dovoleno a pouze společnost determinuje pravidla evoluce. Žádný jedinec ani SONY s tím nic neudělá. Rikat ze za to muzou ostani je nesmysl.. uplne stejne muzes rict ze kdyby Sony prodavalo za spravedlive ceny tak se nikdo nebude snazit o prolomeni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blbci..... prosím nikoho neurážej, já bych mohl říct, že je pro mě blbec ten, kterej je ochotnej dát 1500,- i víc za hru která ani není v mým rodným jazyce, né každej umí anglicky. Je to prostě věc volby

no kdyz na to nemas nebo neumis anglicky tak ji proste nebudes mit.

nikde neni napsano, ze tu hru musis za kazdou cenu mit a ze vydavatel je povinen ti ji poskytnout zadarmo a ze kdyz to neudela, tak ji proste ukradnes.

kups si tahaciho kacera, na toho snad mit budes a budes rozumet co s tim i bez anglictiny.

i kdyby sony prodavalo jednu hru za 100 000 kc, tak je to jen a jen jeji vec, ty muzes cenu urcovat tim, ze bud na obchod pristoupis nebo ne.

smokeho a jeho "prirozeny vyvoj" nebudu ani komentovat.

proste komunisticky mysleni. kdyz si neco nemuzu koupit tak to ukradnu. fakt neskutecny...mozna az budete dospeli a budete si muset veci kupovat za vydelany penize za ktery budete muset zamestnavateli odvest nejakou praci, tak snad potom pochopite o cem to je. zatim vam hry kupujou rodice a kdyz vam nekoupej na jakou si ukazete tak ji proste ukradnete. a tlachate o prirozenem vyvoji....bylo by to smesny, kdyby to nebylo k placi.

ale asi je zbytecny se s vami hadat a presvedcovat vas. vy si proste budete slepe obhajovat to, ze kradez je normalni, tak co potom s vami. jenom nechapu, kde se ve vas bere ten pocit, ze tu hru proste mit musite ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kdyz na to nemas nebo neumis anglicky tak ji proste nebudes mit.

nikde neni napsano, ze tu hru musis za kazdou cenu mit a ze vydavatel je povinen ti ji poskytnout zadarmo a ze kdyz to neudela, tak ji proste ukradnes.

kups si tahaciho kacera, na toho snad mit budes a budes rozumet co s tim i bez anglictiny.

i kdyby sony prodavalo jednu hru za 100 000 kc, tak je to jen a jen jeji vec, ty muzes cenu urcovat tim, ze bud na obchod pristoupis nebo ne.

smokeho a jeho "prirozeny vyvoj" nebudu ani komentovat.

proste komunisticky mysleni. kdyz si neco nemuzu koupit tak to ukradnu. fakt neskutecny...mozna az budete dospeli a budete si muset veci kupovat za vydelany penize za ktery budete muset zamestnavateli odvest nejakou praci, tak snad potom pochopite o cem to je. zatim vam hry kupujou rodice a kdyz vam nekoupej na jakou si ukazete tak ji proste ukradnete. a tlachate o prirozenem vyvoji....bylo by to smesny, kdyby to nebylo k placi.

ale asi je zbytecny se s vami hadat a presvedcovat vas. vy si proste budete slepe obhajovat to, ze kradez je normalni, tak co potom s vami. jenom nechapu, kde se ve vas bere ten pocit, ze tu hru proste mit musite ??

No neni kradez jako kradez... kopie neceho co bych si nekoupil nikomu zadny zisky nenici... Ja to proste jako kradez nevidim a proto se podle toho i chovam..

Vvyuzivam pouze toho ze za to utracet nemusim a proto mi prijde normalni zbytecne nevyhazovat penize..ale chapu ze jsou lidi ktery nedaj na SONY dopustit a sypou jim i kdyz nemusi... ale bacha na to jsou tu i jini napr. svedci jehovovi... .ty odevzdavaji rovnou cele baraky a jsou pres vsechno presvedceni ze jen oni delaji vse dobre a ostani prijdou do pekla... no nic to by bylo asi na delsi diskuzi nemam na to ted cas.. ja jen abys taky pochopil ze ne vse co pises je tak jak si myslis...

btw : klidne si dal utracej za hry 20.000 rocne a vysvetli to manzelce ;) ja ji rikam ze jsem 20.000 usetril.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty troubo...to nechapes, ze to nema se sony nic spolecnyho ? ze to je principialni pohled na vec ? kdyz jdes nakupovat, tak si taky vezmes rohliky a neplatis a tim usetris ?

je to tak jak pisu. to ty se pletes se svym zkreslenym pohledem na vec. kdyz by sis to nekoupil, tak proc to krades ? jenom proto , ze na to nemas. protoze ses neschopnej si na to vydelat a tak je pro tebe jednodussi si zduvodnit priblblejma argumentama zlodejnu. mel by ses misto toho se zamyslet, zacit makat a vydelat si na to. jenze to pochpis az by ti lidi kradli tvuj vyrobek nebo myslenku. takhle ti to je jedno, protoze ses tele, ktery nic neumi, tak nedokaze pochopit, ze kradez je kradez.

ano, dal si budu utracet za hry. sice ne 20000 protoze opravdu nemusim mit kazdou hru ktera vyjde. dobre si rozmyslim co koupim . no a za dalsi, neverim ze mas manzelku a vychloubas se pred ni jak si zase neco ukradl a tim si pro rodinu usetril penize. protoze takova zenska by ti nafackovala mit doma takovyho vychcanka jako ses ty.

osobne dokazu rodinu zabezpecit a jeste si pri tom kupovat hry, zrovna tak jako dovolenou, a spoustu jinejch veci. na co vydelat nedokazu, tak to si proste neporidim. ani tim ze bych to ukradl. pokud bych to nedokazal, tak si proste hry nebudu kupovat. zrovan tak jako dovoleny atd. ale to ty pochopit nemuzes.

jeste me napadlo, ze kdyby si se sousedovi pripojil ne elektriku , tak taky usetris a ona hypoteticka manzelka by te pochvalila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

boj proti CFW je marny stejne tak jako je marny vysvetlit neco nekomu kdo to ani nechce pochopit.

OT :

BTW : vydelavam si dost PS3 mam pres rok a za hry jsem uz zaplatil minimalne 30 tisic.

muj zkresleny pohled je moje paradigma a stejne to same muzu tvrdit ja o tvem vis ty panecododrzujezakonakdybynaznaccebylonapsanoposersetakseposere.

A jeste k tvemu rohliku... kdybych umel kolem toho rohliku jit a naklonovat ho tak bych ho samozrejme neplatil ty noumo! Rikam noumo protoze ty bys ho zaplatil a jeste bys hajil pekarny...

Moje zenska me nefackuje a zenaty jsem ale to ti dokazovat nemusim....

ja chapu ze si nemuzes dovolit dovolenou ja si ji dovolit muzu protoze jsem neutratil za poslednich par mesicu za hry ani korunu a vis co? JE MI FAJN

PS: ty to nechapes vid? Vis co je to kopie? Kopie je klon a klon nic nestoji a proto to nemuze byt kradez.... to neplati na rohliky na elektrinu ani na dovolenou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu