Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jtag a vše kolem


macros

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 131
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

@miz012: Příčin pro chybu 250 může být víc, nejprve bych zkontroloval pájení, tam bývá příčina nejčastěji.

Jinak těch zásad pro úspěšné provedení Jtagu je víc a z příspěvku co jsi sem dal toho moc vyčíst nejde (verze desky, dashboardu, použitá metoda při pájení, opakované vyčtení NAND a vzájemné porovnání atd..)

No ja uz praveze JTAG mam... mam tam xbreboot s emulaci 8599. Prave bych si tam chtel dat novejsi verzi aby mi jeli nove hry. Tyto errory mi to hlasi kdyz delam zalohu NAND primo xboxovou aplikaci. Je mozne na postup uvedeny vyse pouzit puvodni zalohu NAND (tu ze ktere se nejprve delal JTAG).

Diky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
No ja uz praveze JTAG mam... mam tam xbreboot s emulaci 8599. Prave bych si tam chtel dat novejsi verzi aby mi jeli nove hry. Tyto errory mi to hlasi kdyz delam zalohu NAND primo xboxovou aplikaci. Je mozne na postup uvedeny vyse pouzit puvodni zalohu NAND (tu ze ktere se nejprve delal JTAG).

Diky za info

Nejen mozne, ale dokonce zadouci. Pri tvorbe freeboot image vzdy pouzivej puvodni, originalni obraz NANDu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja zatim vzdy pouzival image predchozi verze nandu, nikdy tu puvodni. a nemel jsem nikdy problem.
Nejen mozne, ale dokonce zadouci. Pri tvorbe freeboot image vzdy pouzivej puvodni, originalni obraz NANDu.

Diky za odpoved. Nasel jsem jeste v jednom video tutorialu ze pred vytvorenim updatu jeste davali instalaci XELL... Ten uz bych tam mel mit z posledne... (ale stejne jsem to nikdy nepouzil), takze tento krok asi muzu vynechat pocitam.

Takze kdyz to shrnu. Vemu svuji original zalohu NAND (cca 500 MB), nactu ji v jtag tool, vlozim CPU key a "vygeneruju" si update file (ma cca 60 MB) A ten updatnu do xboxu a budu mit hotovo.

Je tak?

Ondra

PS: Kdybych chtel do zaimplementovat do dashe Freestyle Dash tak to pls udelam jak? Zatim (na starym 8599) mam verzi 1.09 a tu poustim rucne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Nasel jsem jeste v jednom video tutorialu ze pred vytvorenim updatu jeste davali instalaci XELL... Ten uz bych tam mel mit z posledne... (ale stejne jsem to nikdy nepouzil), takze tento krok asi muzu vynechat pocitam.

XELL je nutný pro získání CPU key, který pokud už máš, tak pravděpodobně do XELLu už nikdy nebudeš potřebovat bootovat.

Takze kdyz to shrnu. Vemu svuji original zalohu NAND (cca 500 MB), nactu ji v jtag tool, vlozim CPU key a "vygeneruju" si update file (ma cca 60 MB) A ten updatnu do xboxu a budu mit hotovo.

Podle velikosti souboru s image NAND máš Jaspera 512M (šťastný to člověk :-) Jinak zbytek postupu v principu souhlasí

PS: Kdybych chtel do zaimplementovat do dashe Freestyle Dash tak to pls udelam jak? Zatim (na starym 8599) mam verzi 1.09 a tu poustim rucne.

Stáhneš si aplikaci FSD2, nahraješ na interní/externí HDD do předem definované složky a dál záleží, jak ho budeš chtít spouštět. Buď ručně (po zapnutí Xboxu ti najede originál Dashboard a pokud budeš chtít spustit FSD2, uděláš to sám), anebo automaticky (jak tu zmínil k4relB) pomocí aplikace Dash Launch (po zapnutí Xboxu ti automaticky najede FSD2).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate nekdo udelanou ochranu JTAG proti Updatu "eFuses". Zda se to jako dobra vecicka proti nechtene aktualizaci. Sice ji mam vsude zakazanou, ale clovek nikdy nevi co deti budou vyvadet kdyz k tomu zasednou.

No ja se branim proti nechtenemu updatu / pristupu na live tak, ze mam zakazanej LIVE, vytvoreni uctu na LIVE, pak ma nastavenou JENOM IP (branu, DNS, gateway mam vse 0.0.0.0 - aby to nefungovalo) a pro jistotu mam na routeru zablokovanou pro IP xboxu veskerou komunikaci krome portu 23 (FTP).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Freestyle Dash 2.0 RC21 - Nemate nekdo problem, ze se vam po scanu nezobrazi vsechny hry na HDD? Vse mam v jednom adresari, ale vidim jen cast...

nekdy nerozezna hry od emulatoru nebo hry pro xbox1 zkus se podivat vsude a kdyz tak si hry presun rucne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nahraj znovu FSD

Tak ted jsem si hral s druhym jtag xboxem, co tu mam (jasper), vse jsem rozjel, pres ftp nakopiroval hry, stejne jako na ten druhy, ale nevidim v GAMES ani jednu z nich. Ani v jinych zalozkach. a rek bych,z e vse mam nastavene stejne jako na tom puvodnim. Wtf?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s ochranou AP2.5 pro nas jako "JTAGare" na DB 12625? My nepotrebujeme novej LT+ flash pocitam, kdyz hru nahrajeme pres FTP (popr. ji upravime pres Xbox 360 Game Hack 5.2).

Kdyz jsem mel xbreboot s emulaci 8599 tak jsem vsechny novejsi hry (Fable 3, ACB) upravil pres game hack a normalne mi slapaly. Az pri prechodu na nutnost novejsiho DB (Dragon age 2 atd...) mi to neslapalo vubec.

Ale pocitam, ze i s 12625 po pouziti game hacku bude vse OK a vse s ochranou AP2.5 pojede, mam pravdu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

jestli tomu rozumíš tak to jsem hoď taky bych se něco rád dozvěděl a ne louskal třeba 3hodky net a pak na něco došel jinak kdyby nikdo něco nevěděl napište sem a třeba někdo odpoví :) mě dělá problémy dlc třeba mafia jak na bonusový disk a pak věci pro avatara v jednom profilu je mám a v druhý ne i když dělám vše stejně pokud někdo ví jak na dlc a doplnky a věci pro avatara at to sem hodí ,ale prosím návod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu