Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Firmware nové konzole


DOpatrny

Otázka

Ahoj. Plánuju si v nejbližších dnech koupit PS3 a zajímalo by mě, jaká je šance, že by mělo nový firmware 3.56, na který zatím není CFW?

Koupili jste někdo PS3 v nedávné době, popřípadě kde a jaký máte FW?

Jde mi o to, abych mohl hrát i jiné než jen originální hry... Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj. Plánuju si v nejbližších dnech koupit PS3 a zajímalo by mě, jaká je šance, že by mělo nový firmware 3.56, na který zatím není CFW?

Koupili jste někdo PS3 v nedávné době, popřípadě kde a jaký máte FW?

Jde mi o to, abych mohl hrát i jiné než jen originální hry... Díky

Šance je ale já ti nevím jaká. Jsou jen neoficiální zprávy že se na tom pracuje a že už je 60% a že už je tohle a je potřeba už jen tohle ale znáš to jak to chodí... nic není jisté o to víc když ten kdo to dělá z toho nemá profit.. (což je na druhou stranu zase asi dobře)

Nevím s jakým FW se prodávají v této době PS3 v ČR, ale pokud někdo nesleduje scénu, a má PS3 na netu tak má pravděpodobně OFW 3.56..

já mám CFW 3.55 Waninkoko + multiman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podľa mňa je veľmi malá pravdepodobnosť toho že na českom trhu nájdeš novú konzolu ktorá by mala FW 3.56!. Väčšina konzol má stále len OFW 3.42..

Ono ak si človek uvedomí že predajne elektroniky sú zásobené prevažne na niekolko mesiacov dopredu (PS3 ky sa predsa nepredávajú ako rohlíky) je jasné že FW musí byť nižší + rátaj s tým že trvá určite dlhší čas dokial sa vyrobená konzola dostane z Ázie na náš trh. Žiadny predajca ti navyše nebude otvárať krabice a robiť update firmwaru.

Kludne zbehni do obchodu a kup nove PS3...

Jedine ak budeš kupovať bazarovu PS3 môže dôjsť k tomu že tam bude nový FW ale inak nie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Děkuju moc za odpovědi. Taky se mi zdálo divné, že by otevírali všechny krabice a přehrávali firmware.

Mám vybráno http://www.gamepower.cz/produkty/playstation-3/konzole/playstation-3-slim-320gb-ps3.

Akorát pročítám návody na fórech, co je třeba na spuštění her. V návodu na http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=8572623 píšou, že je třeba disk s jakoukoliv hrou. Tak nevím, jinak instalace CFW mi přijde v pohodě, stažení her taky. Akorát zatím hledám, jestli se ke každé hře je třeba .pkg soubor, nebo ne a jak je to s tím diskem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Niektoré zálohy ti pôjdu aj bez originálnej hry v mechanike ale väčšina ide len z diskom v mechanike. Neviem možno by ti stačilo aj demo disk napr. to ktore sa dava k Move Starter packu..K hram nepotrebuješ žiadne .pkg čka hru jednoducho rozpakujes a prekopirujes na externy alebo pomocou FTP na interný HDD.. Nič komplikované v tom nehľadaj....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu