Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


Susperian

Recommended Posts

Tak jsem se právě dočetl, že konzolová verze bude graficky na úrovni LOW detailů na PC :-( Čekal jsem alespon střední detaily... jinak článek je na bonuswebu + video z hraní na PC.

na xboxu s low detaily ??? jedině že bys hral na stare bedně :roll: a ještě na černobile :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem se právě dočetl, že konzolová verze bude graficky na úrovni LOW detailů na PC :-( Čekal jsem alespon střední detaily... jinak článek je na bonuswebu + video z hraní na PC.

můžeš sem hodit přímo link ?? Jinak ono jak říkám ikdby byl na "low" na velké FULL HD to vůbec nevadí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžeš sem hodit přímo link ?? Jinak ono jak říkám ikdby byl na "low" na velké FULL HD to vůbec nevadí

Jasně uvidíme :-) Odkaz na ten článek je hned na první strance, ale dámti ho znovu http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/pc/jak-vypada-crysis-2-na-pc-gameplay-screeny-fps-/clanek.A110213_120039_bw-zurnal-pc_osk.idn předposlední věta toho článku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na xboxu s low detaily ??? jedině že bys hral na stare bedně :roll: a ještě na černobile :roll:

jo je to pravda...jenze se musis nejdriv podivat jak low vypada...neni uz to takovej rozdil...jako i 1...sam hraju na notasu na low...a vypada to nadherne...a skoro ani nepoznas rozdil(mezi low a high)aspon na DX 9 :)(neberu rozliseni)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne presne...a co ja vim...a ze vim :D tak to vypada jeste lip nez crysis 1 na high :)

tak to nevím, kde jste na to přišli, hráli jste crysis 1 na fill hd při high detailech a AA na 8? mi to ani 4jádro a ati hd 5770 4Gb ram neutáhla, až když jsem dal AA na 2x a detaily dvojky se s 1 nemůžou srovnávat, 2 je mnohem lépe nasvícená a celkově líbivější, ale detaily nemá jako 1 ani náhodou... proto ani jednička pořádně nejede i na lepších sestavách (PC). pochybuju, že 2 na xboxu bude taková jako jako 1 na pc, jo možná ano, ale 720p detailech, ne ve full hd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to nevím, kde jste na to přišli, hráli jste crysis 1 na fill hd při high detailech a AA na 8? mi to ani 4jádro a ati hd 5770 4Gb ram neutáhla, až když jsem dal AA na 2x a detaily dvojky se s 1 nemůžou srovnávat, 2 je mnohem lépe nasvícená a celkově líbivější, ale detaily nemá jako 1 ani náhodou... proto ani jednička pořádně nejede i na lepších sestavách (PC). pochybuju, že 2 na xboxu bude taková jako jako 1 na pc, jo možná ano, ale 720p detailech, ne ve full hd

Jo hrali jsme...nebo ja aspon ja...(na jinym PC) a hral jsem i Crysis 2 na fullHD a je mezi nima velkej rozdil...taky nesmis zapominat ze je to jen Beta..a spousta textur tam nemusi bejt takova jaka bude ve finale(viz fakt shit klavesnice ve hre) protoze zmena z Gamer na Hardcore neni skoro vubec videt...aspon ne tak hrozne ja u 1ky...a detaily jsou teda daleko lepsi nez u 1(pokud vis co jsou detaily)a nepletes si je s texturama(ktery jsou zatim o proti 2Bete) lepsi v 1ce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caues, jen mám dotaz ..mužete mi někdo poradit jak to stáhout přes live? Mám gold učet nový a nemužu to nějak stáhnout...vždy jak jdu do game marketplace a nejdu si Crysis 2 tamto nemužu nijak stáhnout mám tam jen rated a to je vše ..když jdu pak do extras tak tam jsou nějaké bonusy... díky za odpovědi .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jo .. to jsem nevědel .. díky moc ... jsem nováček tak to ještě moc neznám .. jinak už to asi nikde neseženu jo ? že by to třeba někdo někam uplodnul ze svého xka ...

sehnat to můžeš, ale jaksi ty servery, kde se to hrálo už jsou nefunkční. nechci rýpat, ale já v životě žádnou hru jak na pc multiplayerově tak na xbox live nehrál, ale tohle si domyslet umím! jaký by to mělo smysl, kdyby to vývojáři dovolili a nikdo by to pořádně nekupoval, když je to přece zadara :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Demo Crysis 2 bude opět k dispozici 1.3 jak pro PC tak pro Xbox-360. PS3 verze bude k dispozici až později. Toto demo bude už stažitelné na pořád ( nebude časově omezené jako původní BETA pro Xbox 360 ).

Viz. http://www.ea.com/cz/crysis-2/blog/multiplayerove-demo-crysis-2-vyjde-1-brezna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Demo Crysis 2 bude opět k dispozici 1.3 jak pro PC tak pro Xbox-360. PS3 verze bude k dispozici až později. Toto demo bude už stažitelné na pořád ( nebude časově omezené jako původní BETA pro Xbox 360 ).

Viz. http://www.ea.com/cz/crysis-2/blog/multiplayerove-demo-crysis-2-vyjde-1-brezna

Tak to je skvělá zpráva, zase mi to trochu pomůže přečkat do 22.3 :D Ještě teď si vzpomínám, jak mě to zasáhlo, když jsem přišel s očekáváním domů a demo mi ohlásilo, že už není aktuální :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, jenomže já nedám 800,- za flash (ano, tolik si za to tady v Brně účtujou). To si ji rovnou můžu koupit s tričkem :) Když na to přijde, tak si ji můžu zahrát na pc (beta mi jela v pohodě) a nebo na bráchovým xboxu s LT+ 1.1, ale konzole je konzole :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, jenomže já nedám 800,- za flash (ano, tolik si za to tady v Brně účtujou). To si ji rovnou můžu koupit s tričkem :) Když na to přijde, tak si ji můžu zahrát na pc (beta mi jela v pohodě) a nebo na bráchovým xboxu s LT+ 1.1, ale konzole je konzole :)

Špatně hledáš - Costha v Brně dělá za 600 - má to tam napsaný .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už demo zase jede.Všiml ste si někdo ale toho že se dá zapnout nebo vypnout autoaim(nebo aimassist nevim jak se to tam menuje přesně).Neni to u mul´táku třosku divný?

Nrekel bych, ma to tak vicemene kazda hra, treba ne primo v menu, ale da see to nastavit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu