Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


Susperian

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem si ted zapl teda toho VETERANA, ale ve 3D a docela to zvladam, ale asi proto, ze uz to jedu podruhe a znam vsechny nuance hry ;)

Problem je, ze 3D je hodne narocny na mou mozkovnu a dyl jak hodku hrat nezvladam > mozna i proto, ze co hra vysla jsem jeste nespal :D

Nevim jak dlouho hrajes na xboxu, ale zni to jako ze si novacek a teprve se do toho dostavas...prace s gamepadem je po nejake dobe hrozne lehke a pokorit hru na nejaky HC obtiznosti nejen ze neni nemozny ale ani to neni tezsi nez na PC...a moc to neprehanej...3D, alespon dlouhodoby neni moc zdravy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si ted zapl teda toho VETERANA, ale ve 3D a docela to zvladam, ale asi proto, ze uz to jedu podruhe a znam vsechny nuance hry ;)

Problem je, ze 3D je hodne narocny na mou mozkovnu a dyl jak hodku hrat nezvladam > mozna i proto, ze co hra vysla jsem jeste nespal :D

Taky to parim ve 3D a je to nejvetsi mazec!!Uz u toho sedim 4 hodiny a asi me z toho prasknou oci,budu asi muset za chvilu prepnout do 2D :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co je na tom? prostě updatneš DB a hotovo, nevim co řešíš...jestli ti jde o to že ti nepujde jiná hra tak seš na omylu..fungujou mi uplně všechny

Jestli nemá flash LT+ (nebo jednu ze starých mechanik), tak mu nepůjdou hry s AP2.5 (CoD:BO, CoD:MW2, Assasins Creed: Brotherhood, Fable3, ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli nemá flash LT+ (nebo jednu ze starých mechanik), tak mu nepůjdou hry s AP2.5 (CoD:BO, CoD:MW2, Assasins Creed: Brotherhood, Fable3, ...)

aha to jsem nevěděl, já mam ten LT+ no

ja vim že to sem nepatří zatim sem u týhle diskuse přečetl jenom 2 stránky ale zajímalo by mě proč GTA 4 chodí na xku lípp než na PC???

Co to je za kravinu?? když na xboxu GTAčko nenainstaluješ na HDD, tak se tě vždycky zobrazujou třeba domy atd až když jsi u toho a občas se to i sekne...kámošovi se třeba stávalo že do těch baráků narážel autem když je ani neviděl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim že to sem nepatří zatim sem u týhle diskuse přečetl jenom 2 stránky ale zajímalo by mě proč GTA 4 chodí na xku lípp než na PC???

Tvl to je OT jak krava...u PC byla podelana optimalizace...u xboxu to jede v poho, ale podle toho to taky vypada...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaka je grafika v porovnání Multiplayeru ... je lepší jede v HD ready ... a to 3d jak funguje u xboxu ... jako u PS 3 a nebo je to jen pomocí dvoubarevneho skla jako v kině

Prej dvoubarevny sklicka :D nezalezi co mas za konzoli,to 3D ti urcuje televize a dneska vsechny 3d LCD TV pouzivaji aktivni 3D bryle na baterky ktery sou propojeny s televizi(samozrejmne bezdratove) akorat ps3 ma vetsi vyhodu v tom ze ma plnou podporu 3D,takze filmy a mraky her,zatimco xbox umi plne ve 3D jenom 2 hry:avatar a crysis 2,takze to me na tom trochu mrzi....ale jinak je to mazec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaka je grafika v porovnání Multiplayeru ... je lepší jede v HD ready ... a to 3d jak funguje u xboxu ... jako u PS 3 a nebo je to jen pomocí dvoubarevneho skla jako v kině

Jak uz jsem psal, grafika v FullHD je hrozna v porovnani s PCverzi, ale v porovnani s XBOX akcemi je na 1 miste!

V HD ready to raci ani nezkousej, pac na TV skoro nic neprectes!

3D muzes hrat side-by-side

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já zatím nehrál, ale to porovnání mezi pc verzí a tou xboxovou se mi podle některých videíí zas až tak rozdílný nezdá... člověk by čekal podle toho co tu někdo napíše, že to bude opravdu graficky rozdíl jako hrom ale já bych ty konzole co se týče grafiky zatím ještě tak nepodceňoval... posuďte sami

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já zatím nehrál, ale to porovnání mezi pc verzí a tou xboxovou se mi podle některých videíí zas až tak rozdílný nezdá... člověk by čekal podle toho co tu někdo napíše, že to bude opravdu graficky rozdíl jako hrom ale já bych ty konzole co se týče grafiky zatím ještě tak nepodceňoval... posuďte sami

takle když to vidim vedle sebe tak mi to docela rozdílný přijde..na PC je to víc ostřejší a víc takový barevnější naopak konzole ten obraz maj takovej docela matnej a barvy sou celkem vyblitý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu