Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rychlost internetu


honzaik

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Odpovědi 64
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 months later...
  • 6 months later...
175Kc mesacne? Normalna domacnost? Jednotlivec? To je nejak nizka cena, alebo je v tom nejaky figel? :)

Ano, normální cena pro domácnost. Je to kvůli tomu, že nejen přijímám, ale i odesílám data. Moje střecha je jak sídlo N.A.S.A. - teda, bejvávalo. Teď mám na střeše cca 4 klobouky.

Snad to chápeš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, normální cena pro domácnost. Je to kvůli tomu, že nejen přijímám, ale i odesílám data. Moje střecha je jak sídlo N.A.S.A. - teda, bejvávalo. Teď mám na střeše cca 4 klobouky.

Snad to chápeš ;)

A ake data odosielas? :D

To ze odosielas nejake data, tak mas preto zlavu v mesacnom poplatku? LoL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každej kdo si zařídí nově internet musí od někoho brát signál. Ode mě berou ten signál, protože jsem na dobrém místě..

Aha...trosku som ten web Starnetu pozrel...takze ty mas bezdrotovu siet. Ja ze mas optiku, tak mi to bolo podivne, ze za odosielanie dat mas zlavu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha...trosku som ten web Starnetu pozrel...takze ty mas bezdrotovu siet. Ja ze mas optiku, tak mi to bolo podivne, ze za odosielanie dat mas zlavu :D

Mám snima smlouvu, za to že mají ty svoje družice na mojí střeše bere to docela pěknej proud. Ten ale neplatím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

špatně se díváš :-DD

net :100/100Mbps

http://www.centrio.cz/ komplet+

+ HD CR a Slovenské programy a tematické baličky Film europe a Filmbox zaklad

Spatne sa nedivam, len spatny link podla toho obrazku, kde je Centronet :D

P.S. ked clovek ma na to vsetko prachy a aj vsetko vyuzije, tak nie je nikde chyba platit aj tych 1500 Kc/mesacne. No ja by som tie vsetky programy ani nevedel kedy pozerat...mne maximalne stacia dostupne sportove programy + nejake dokumenty :D

Upraveno uživatelem trezzor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu