Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

iPhone 2G se nepřipojí k iTunesa a nejde lock tlač.


Psychos

Otázka

Zdravim.....po dlouhy době se mi dostal do ruky muj starej iPhone 2G (4gb) s os 3.1.....iP je normalně funkční akorat fotak dělá zeleny fotky a nefunguje vrchni tlačítko na zamikaní a vypínání ani postraní na hlasitost.....takze ho chci dat nějak trochu dohromady aby se dal použivat tak sem chtěl začít restore ale ten iphone mi prostě v itunes nenaběhne ale když ho připojim k pc tak se nabíjí i naběhne složka s fotkama ale kdyz pustim itunes tak iT zamrzne a když odpojim iP tak zase jde.....itunes mam nejnovější tak nevite jestli pomůže když do zkusim připojit na jinym pc se staršim itunes treba 9.....a ještě bych potřeboval nějak nahradit to tlačitko na zamikání treba že by zamknul při podržení tlačítka plochy.....poradíte někdo..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jak to víš...?...uhodl si to vystup na sluchatka nefunguje a přepínač taky ne....ani to power tlačítko takže bude chyba někde v horní časti jenom asi...ja bych i řek že to profouknutí by pomohlo protože ten iP se jenom valel dlouhou dobu někde....ale rozebírat se mi ho moc nechce protoze na to nemam věci a stejně bych ho nedal dohromady asi zase......zkusil sem ho zapojit na jinym pc v itunes 9 a tam normalně naběh.....zkoušel sem cydii a ta při nabíhaní zpadne zpatky na plochu takze se nemužu dostat na cydii ani....a nevís jak nahradit to power tlačítko treba nějakou app....a myslíš teda že kdyby se vevnitř vyčistil tak by šli ty tlačítka na vrchu...?....a ty nejsi nahodou od někud poblíž Ustí nad labem.....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no, ono rozebrat iP 2G není žádná věda ;) ale pokud se na to necítíš tak to radši kašli..on je tam jeden káblík který je napojený na power button, tlačítka hlasitosti, ticheho režimu, jack a vibrační motor. Možná to bude jen uvolněné, pokud ti třebas spadl, to by vysvětlovalo aj ten foták. Po pádu se stane že se foták zblázní a jiný pád ho zase opraví (vlastní zkušenost)...SBSetting umožnuje uzamknutí, když tapneš na Power a dáš lock. Ale nejede ti cydia tak to asi nestáhneš..hmm dej restore a pak to zkus mno...jsem z Ostrávy na kole jsem u tebe za 10 minut :-D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak sem udělal restore a ted mi to v itunes píše The sim card inserted in this iphone does not appear to be supporteda nic s nim nejde dělat...a na displayi mi to ukazuje kabel a ikonu iTunes a muzu jenom nouzovy volaní....co mam ted dělat?? dělal jsem to že sem dal shift + restore a načet ios 3.1.3.....a doufam ze mi pude udělat JB a unlock bez power tlačítka?? a ještě by měl bejt blokovanej když je to 2G ale dal sem sim od O2 a našlo to sít ale jde jenom nouzovy volaní.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu