Jump to content
  • 0

Pomoc se zamrzáním her


Motret
 Share

Question

Zdravím vás. Potřebuji zasvětit do problematiky her. Mám NDS Lite. Mám kartu K6 Super Card 16Gbit/2GB. A poslední dobou se mí stává, že si stáhnu nějakou hru a nejde spustit, naběhne menu a pak se kousne. Anebo se u starších her stává, že hru jsem dohrál do půlky a při načtení další sekce se to zase kousne. Řekněte mi, co bych měl všechno aktualizovat, jaky firmware na kartu nebo na konzoli potřebuji aby mi to fungovalo, případně kde to stáhnu. Děkuji za jakoukoliv radu.

Link to comment
Share on other sites

11 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Takže celé řešení je v tom, mít dobrou kartu a vždy nejnovější update toho software v ní? A updatuje se taky samotná konzole nějak nebo jenom ta karta? A jakou kartu by jste mi doporučili? Kdo má jaké zkušenosti, co by bylo spíš lepší. Zase nechci zbytečně šetřit. Děkuji moc

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Sice to už někde je, ale nudím se, takže:

1) yep, pokud máš Litko tak se updatuje pouze flashkarta (tzn. nakopčíš firmware do svého microSD a je to)

2) jak už psal t3n, nejlepší volba v kategorii cena/výkon je Acekard 2k (nebo nějak tak). Update firmwaru vychází každou chvilku a bez problému si na něm zahraješ novější hry. Buď si ji můžeš koupit ze zahraničí (některé eshopy vyžadují Paypal účet) za velmi levný peníz (vzhledem k současnému kurzu, dollar down baby) třeba na www.0shippingzone.com, kde ti to doručí zadara, nebo můžeš rovnou v ČR na www.wigishop.cz za větší peníz (ale dodají ti ho do 2 dnů). Je to na tobě.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Menší poznámka: Určitě vem značkové microSD class 4. Teď jsem si od kamaráda půjčil class 2 16GB na vyzkoušenou a to, jak se některé hry sekají (střílečky, některé 3D akce) a dlouho načítají (všechny hry a prográmky, na pozadí hudby cosi "duní"), je celkem katastrofa.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zdravím přátelé, tak konečně píšu. Já to objednával z shippingzone a opravdu to trvalo asi měsíc. Protože v Číně mají nějaké slavnosti, tak první zdržení a pak ty problémy v Japonsku. Nic méně, na faktuře byla ručně napsaná omluva za zpoždění, což cením jako opravdu pozitivní. Žádnej čech by se něčím takovým neobtěžoval. Přišla mi ace kard 2.1i, k tomu micro sd, čtečka a vše šlape. Na acekard jsem si tahnul posledni verzi software a hry ted jedou. Moc díky za pomoc. :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy