Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

program na rozdělení souborů větší než 4gb


fandin

Recommended Posts

Pánove pomoc, nemůžu tady nikde najít jak se jmenuje ten program co mi rozdělí soubory v hrách na ps3 co jsou větší jak 4GB a manager mi je zase spojí, kopíruju K3 přes FTP a jede mi to 700/ms a mam to na 20h tak si myslim že tohle by bylo asi rychlejší, popřípadě kde stáhnout dík:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Nahrál jsem CFW 3,55 Kmeaw a nic jiného do PS3.

Pak stáhl GT5 a naní mi nejde překopírovat na externí hdd nebo flashku předpokládám proto, že je to FAT32 a je tam soubor větší než 4GB.

Píše to, že je tam málo místa, což není. Takže jestli dobře chápu, tak to musím něčím rozdělit v PC, dát po kusech na flash a nastrkat do PS3?

Tam pak zase spojit? Jen mi uniká jak, to co jsem stáhl má po rozbalení normálné souborovou strukturu jako /PS3 GAME/atd/atd atd a jen jeden soubor z podadresářů je velikej a musí se rozdělit.

Sakra já to tři dny skoro nonstop stahuju, abych to prubnul a pak o půlnoci zjistím takovejhle poser :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš to v pc rozdelit v ps3splitteru a zachovat architekuru ty slozky ve ktery je velkej soubor,dam priklad,mas slozku BLUS30656-v ni PS3_GAME-v ni USRDIR a v ni je soubor dejme tomu sound.xxx kterej ma 8gb,po rozdeleni toho souboru v ps3splitteru ti vznikne nekolik souboru sound.666...a vsechny ty soubory das zase do slozky USRDIR a ten puvodni treba smazes,potom celou slozku BLUS30656 zkopirujes na externi disk a z nej treba v multimanu 2.00.01 das backup a on to zkopiruje a ty rozdeleny soubory zase spoji v puvodni soubor

Ale slysxel jsem ze ten novej multiman ma podporu rozdelenych souboru primo z ext disku ale nezkousel jsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík moc, to v pohodě chápu a udělám.

Pitomý je teď už jen to, že jsem si pracovní noťas s win nechal v práci a v něm je i stažená hra :-)

Navíc doma mám iMaca a na ten asi splitter není, nebo možná je, ale já to nebudu komplikovat.

Počkám do zítra, asi mi to není souzený :-)

Zatím dám do PSka multimana.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, rozdelit to sice rozdeli, ale mm to nevie spojit :-(

takze to nepouzivajte, ja som to totiz rozdeloval este v case jailbreaku,

kedy sa pouzival ComgenieAwesomeFileManager a ten to spojit vedel,

lenze tento manager uz na cfw 3.55 zial nefunguje, takze moj predosly prispevok prosim ignorujte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu