Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Windows 7 - Otázky


Schlimbi

Recommended Posts

Zdravím, měl bych na vás 2 dotazy:

Potřebuji nainstalovat Windows 7,tak aby mi v počítači zůstali i Visty a neztratila se mi žádná data.

1. Mám na počítači 2 HDD půjde to nainstalovat na oba dva? Chci to instalovat na ten kde ještě nemám žádná data.

2. Když to nainstaluji na ten druhý HDD, zůstanou tam i Visty, které jsou na HDD kde mám vše? A data tam zůstanou?

Předem díky moc za odpovědi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.jj poud máš dva HDD,na jednom data a Visty,tak na ten druhy(prazdny)mužeš hodit windows 7,a mužeš ho i zformatovat,nic se ti nesmaže(jen data na formatovanem HDD,ale pokud je prazdny tak to je jedno)

2.jj zůstanou

PS:po instalaci,při zapinani PC ti bude vždy najiždět jen windows 7,pak existujou programy,které ti davaji při startu na výběr(mezi vistou a 7),ale to ted neřeš,nejprve ho nainstaluj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.jj poud máš dva HDD,na jednom data a Visty,tak na ten druhy(prazdny)mužeš hodit windows 7,a mužeš ho i zformatovat,nic se ti nesmaže(jen data na formatovanem HDD,ale pokud je prazdny tak to je jedno)

2.jj zůstanou

PS:po instalaci,při zapinani PC ti bude vždy najiždět jen windows 7,pak existujou programy,které ti davaji při startu na výběr(mezi vistou a 7),ale to ted neřeš,nejprve ho nainstaluj

Díky moc za odpovědi.

Já ho nejspíš dnes, maximalne zitra nainstaluju.

Jinak díky moc:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu