Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 BANY a je to tu


The.ZERO

Recommended Posts

Login - mam automaticky - vypnuty.

Zapnu konsoli a najedu do Game a hele info o novych hrach ... s toho jde strach.

Projistu jsem z PSN pripojeni odmazl : heslo ,proste bez hesla se to snad nepripoji.

Tedka me napadlo ,kdyz budu hrat hru a hra me napise je novej UPDATE ... to by taky kluci zjistily,ze mam CFW ? Vsechno chce svuj cas.

Zatim bych to resil stahovani z te jedne stranky tak tam upladuji updaty,demicka atd . .. proste byt porad offline.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 356
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Login - mam automaticky - vypnuty.

Zapnu konsoli a najedu do Game a hele info o novych hrach ... s toho jde strach.

Projistu jsem z PSN pripojeni odmazl : heslo ,proste bez hesla se to snad nepripoji.

Tedka me napadlo ,kdyz budu hrat hru a hra me napise je novej UPDATE ... to by taky kluci zjistily,ze mam CFW ? Vsechno chce svuj cas.

Zatim bych to resil stahovani z te jedne stranky tak tam upladuji updaty,demicka atd . .. proste byt porad offline.

Pokud ti hra oznámí, že má update a chce ho stáhnout, tak budeš připojený k PSN docela určitě.

Tak mě napadlo, nepleteš si automatický login uživatele (tzn. se jménem, kde vidíš trofeje, savy, apod) a login k PSN? To jsou totiž dvě rozdílné věci.

Zkus zakázat připojení, jak jsem před chvílí editoval, pak se aspoň u mě nejde připojit k PSN vůbec, to by mělo být bezpečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti hra oznámí, že má update a chce ho stáhnout, tak budeš připojený k PSN docela určitě.

Tak mě napadlo, nepleteš si automatický login uživatele (tzn. se jménem, kde vidíš trofeje, savy, apod) a login k PSN? To jsou totiž dvě rozdílné věci.

Zkus zakázat připojení, jak jsem před chvílí editoval, pak se aspoň u mě nejde připojit k PSN vůbec, to by mělo být bezpečné.

Hry maji update i uvnitr BR !! Kdyz stahnete hru mate tam slozku UPDATE! tzn ze s timhle nesouhlasim!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou tam myslim 2 ruzna prijpojeni.Jedno je asi pripojeni k netu tak i psn ? A duhy je neco jako home pripojeni mezi pristroji ?

V Game jak se pohybujes jak jsou trofeje je tam slozka : Playstation Store - Kdyz necham kabel ... zobrazujou se me nove hry.

Ja jsem projistotu jak jsem uz uvedl smazl u toho logu : heslo. Kabel uz asi bude muset byt odpojen.Je fakt,ze update si to taha z PSN.To je hodne blby :_(

Mno treba to nekdo zkusi a pak napise jak dopadl :D

// Tak tak ve slozce ve hrach co je UPDATE / pouze obsahuje FW na ktere hra bezi tu slozku normal mazat !!!

Mno asi budu proste hry tahat pres Externi disk a kdyz bude nejaky update bud pouzivat vyhledavaci aplikaci.Myslim,ze uz je novejsi verze 1.5 nebo tak nejak co hleda veci na psn.

Popripade tu upravenou stranku PSN kde to lze tahat na disk a pak pres flashku do ps3.A jinak pockat co bude dal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, to jsem nemyslel. První je zalogování uživatele. To ještě připojený k PSN (netu) nejsi. Pak se připojíš k PSN. A nakonec se ještě loguješ do Playstation Store (to ale automatické není nikdy). Ty potřebuješ odstranit krok dva. Jak, to jsem už napsal.

IMO zakázat v nastavení připojování k netu je nejlepší způsob.

pisina: a z čeho by se přesně tahaly updaty her, když ne z PSN?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem tam mel v nastaveni - Automaticke pripojeni - vypnuto.A jinak e-mail a heslo na pevno.Stacilo dat akorat rucne - pripojit na psn.

Tak lidi uvidime jak to bude s updatama ,kdyz to nepujde a i za to budou davat ban tak hold proste obcas kouknout a stahnout rucne nic jineho me nenapada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, to jsem nemyslel. První je zalogování uživatele. To ještě připojený k PSN (netu) nejsi. Pak se připojíš k PSN. A nakonec se ještě loguješ do Playstation Store (to ale automatické není nikdy). Ty potřebuješ odstranit krok dva. Jak, to jsem už napsal.

IMO zakázat v nastavení připojování k netu je nejlepší způsob.

pisina: a z čeho by se přesně tahaly updaty her, když ne z PSN?

jo, máš asi pravdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove na pns maji udržbu tohle to vyhodi na pc při přihlaseni překlad: Údržba stránek Oznámení

The server is currently down for maintenance. Server je v současné době z důvodu údržby.

We apologize for the inconvenience. Omlouváme se za vzniklé potíže. Please try again later. Zkuste to prosím později.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak o PSN ten at si nechaji ja se spis jen bojim aby me pak hry sli.To by me pritelkyne dala,kdyby jsme si nemohli zahrat Little big planet :_(

Ja uz jsem si bloknul Xbox360 vlastni blbosti ,kdyz jsem hral pres pc nastaveni a nechtene restatoval xko ... slo to pekne online pres xbox server a ban byl na svete .-)

Lidi chodte sem : http://www.psxstore.com/ Nejlepsi PSN online :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím, tak by to mělo být. A kdo se vážně fest bojí, tak bude muset vytáhnout kabel z PS3 a jet offline. Dostat data z off-line přístroje už zavání spíš magií. Hry se na HDD dají dostat i jinak, než přes FTP, ne? Třeba připojit HDD k PC a prostě překopírovat? Nemám CFW, takže tohle fakt hádám, přesně nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zapomeli jste na jednu vec pokut s tou stahlou hrou se nepripojim na net a nebudu chtit hrat multiplaer tak nedostanu zadej ban......takze pokud budu si chtit zahrat po netu nejakou dobrou gamesku priklad cod mw2 nebo killzone nebo granturismo 5 tak si tu hru koupim ale pokud si chcu zahrat nejakou hru co neni nic moc po netu nebo nema zadnej multiplaer tak si to spis stahnu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si delate prdel ted mi prisel mail od Sony ze mam hacklou PS3 a at toho necham xD

Important: Access to the PlayStation®Network and Access to Qriocity Services Notice

Unauthorized circumvention devices for PlayStation®3 system have been recently released by hackers for the PlayStation®3 system. These devices permit the use of unauthorized or pirated software.

Use of such devices or software violates the terms of your “System Software License Agreement for the PlayStation®3 System” and the “Terms of Services and User Agreement” for the PlayStation®Network/Qriocity and its Community Code of Conduct provisions. In addition, copying or playing pirated software is a violation of International Copyright Laws.

A circumvention device and/or unauthorized or pirated software currently resides on your PlayStation®3 system.

Immediately cease use and remove all circumvention devices and delete all unauthorized or pirated software from your PlayStation®3 system. Failure to do so will result in termination of your access to PlayStation® Network and access to Qriocity services through your PlayStation®3 system.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zapomeli jste na jednu vec pokut s tou stahlou hrou se nepripojim na net a nebudu chtit hrat multiplaer tak nedostanu zadej ban......takze pokud budu si chtit zahrat po netu nejakou dobrou gamesku priklad cod mw2 nebo killzone nebo granturismo 5 tak si tu hru koupim ale pokud si chcu zahrat nejakou hru co neni nic moc po netu nebo nema zadnej multiplaer tak si to spis stahnu....

Ehm, to že na CFW budeš hrát originální hru ti asi moc nepomůže, jde o to, že máš CFW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si delate prdel ted mi prisel mail od Sony ze mam hacklou PS3 a at toho necham xD

Important: Access to the PlayStation®Network and Access to Qriocity Services Notice

Unauthorized circumvention devices for PlayStation®3 system have been recently released by hackers for the PlayStation®3 system. These devices permit the use of unauthorized or pirated software.

Use of such devices or software violates the terms of your “System Software License Agreement for the PlayStation®3 System” and the “Terms of Services and User Agreement” for the PlayStation®Network/Qriocity and its Community Code of Conduct provisions. In addition, copying or playing pirated software is a violation of International Copyright Laws.

A circumvention device and/or unauthorized or pirated software currently resides on your PlayStation®3 system.

Immediately cease use and remove all circumvention devices and delete all unauthorized or pirated software from your PlayStation®3 system. Failure to do so will result in termination of your access to PlayStation® Network and access to Qriocity services through your PlayStation®3 system.

Tak to je mazec :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu