Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 BANY a je to tu


The.ZERO

Recommended Posts

Si delate prdel ted mi prisel mail od Sony ze mam hacklou PS3 a at toho necham xD

Important: Access to the PlayStation®Network and Access to Qriocity Services Notice

Unauthorized circumvention devices for PlayStation®3 system have been recently released by hackers for the PlayStation®3 system. These devices permit the use of unauthorized or pirated software.

Use of such devices or software violates the terms of your “System Software License Agreement for the PlayStation®3 System” and the “Terms of Services and User Agreement” for the PlayStation®Network/Qriocity and its Community Code of Conduct provisions. In addition, copying or playing pirated software is a violation of International Copyright Laws.

A circumvention device and/or unauthorized or pirated software currently resides on your PlayStation®3 system.

Immediately cease use and remove all circumvention devices and delete all unauthorized or pirated software from your PlayStation®3 system. Failure to do so will result in termination of your access to PlayStation® Network and access to Qriocity services through your PlayStation®3 system.

Tak ja sem taky nenapadnej jak slon na pousti... mam spustenej online multiMAN, syncoval sem si trofeje z Killzone 3 xD ale stejne je to prdel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 356
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

lol nezavidim :D :lol: ser na ně :D jestli nevěděj tvoji adresu tak s tebou nic neudělaj :D teda bannou ti ps3ku ale soudně ne podle mě jsi jeden z milionu a víc

Jeste mi ale davaj sanci, nez me pridou oddelat xD ....

EDIT: Koukam na psx scene to klukum chodi tky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říkáš. mě to absloutně netrápí, on-line nehraju

Me jen trapi, ze teoreticky moje PS3, jestli dostane BAN, coz se nedozvim protoze se uz neprihlasim, nebude schopna bejt nikdy legalizovatelna kdybych si to rozmyslel :)

Ale tk co uz, bych si kdyztak koupil novou...stejne preferuju neplatit za hry, nez po sobe strilet online...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me jen trapi, ze teoreticky moje PS3, jestli dostane BAN, coz se nedozvim protoze se uz neprihlasim, nebude schopna bejt nikdy legalizovatelna kdybych si to rozmyslel :)

Ale tk co uz, bych si kdyztak koupil novou...stejne preferuju neplatit za hry, nez po sobe strilet online...

Hele, až ta legalizace na tebe příjde, tak zkusíš a uvidíš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a neposilaj nahodou tohle vsem registrovanym uzivatelum ???

Docela by me zajimalo co prislo ten co hrajou legal ? .) Mno asi smazu email ma lide.cz udelam si novej i na FB .)

Tohle je hodne divny .... ??? Pritom se tam prihlasim a vidim svuj nick ,ale nemuzu na profil a menit udaje.

//

Předchozí účty webu eu.playstation.com již nejsou platné a budete se muset přihlásit níže pomocí ID sítě PlayStation Network. Jakmile se přihlásíte, budete moci přesunout údaje ze svého starého účtu a nastavit svůj vlastní profil na webu eu.playstation.com.

Pokud nemáte ID sítě PlayStation Network, zaregistrujte se klepnutím na Vytvořit účet.

// Neco me rika,ze uz se tam nemuzu dostat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Quik: ne, neposílaj ;) ...

a to myslíte vážně, že se bojíte že přijdou k vám před barák? ... :D a kdo by k vám jako přišel? Někdo ze Sony Czech? myslim že ti by se na to vysrali, stejně jako každej čech, objíždět takdy republiku a hledat puberťáky :D ...

nebo nějakej japonskej ninja?.. :D ... hoši dík, dneska budu usínat s úsměvem na tváři :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zatim se taky neodvazim jit na psn v ps3 ale zkusil jsem se prihlasit zde: http://cz.playstation.com/ a ucet jede v pohode. Takze se zda, ze banuji jen konzole a ucty nechavaji napokoji (stejne jako xbox) btw ucet jsem na sve konzoli deaktivoval cca dnes ve 21h tak jestli to neni tim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano to same doslo dnes i me ... Ale at uvazuju jak uvazuju .. kdyz mam 3.55 cfw tak prece muzu byt pripojenej k netu ... ale nepouzivat zadne sluzby ktere se stahuji s PSN ne ? Game update neni prez PSN nebo ano ... ? protoze nemusite byt prihlaseni pri stahovani aktualizace do hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano to same doslo dnes i me ... Ale at uvazuju jak uvazuju .. kdyz mam 3.55 cfw tak prece muzu byt pripojenej k netu ... ale nepouzivat zadne sluzby ktere se stahuji s PSN ne ? Game update neni prez PSN nebo ano ... ? protoze nemusite byt prihlaseni pri stahovani aktualizace do hry

Pleteš si Playstation Network a Playstation Store

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu