Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 BANY a je to tu


The.ZERO

Recommended Posts

/Sm@jD/ : Chlape s CFW proste nemuzes na net pochopil si to? PSN - PLAYSTATION NETWORK to nic nema spolecneho s psn store.A ani originalni hra te nezachrani pokavat sis precetl poradne prvni prispevek. Jakykoliv uzivani internetu s nejakou nelegalni veci v PS3 je na BAN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 356
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Pojdete radsi hrat World of Warcraft, budete mit doma 30 originalnich her,ale zadny cas na ne:D Pripadam si skoro jako bych mel CFW:D

Stejne ostatni co maji CFW,tak maji tolik her,ze stejne nemaji cas na online, takze se vlastne nic nezmenilo. Pokud nebude ban MAC adresy,tak vsichni uzivatele CFW muzou v klidu spat a hrani her pred ofic vydanim,jim nic nezabrani. Me to nevadi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojdete radsi hrat World of Warcraft, budete mit doma 30 originalnich her,ale zadny cas na ne:D Pripadam si skoro jako bych mel CFW:D

Stejne ostatni co maji CFW,tak maji tolik her,ze stejne nemaji cas na online, takze se vlastne nic nezmenilo. Pokud nebude ban MAC adresy,tak vsichni uzivatele CFW muzou v klidu spat a hrani her pred ofic vydanim,jim nic nezabrani. Me to nevadi.

wowko uz me po 2rokac hrani na blizzliku omrzelo 3x 80ka a uz nuda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove , jenom prosim o vysvetleni vas, kteri jste ty hry ukradli , s vymluvou ze jsou drahy, ze je to otazka priorit a podobne kraviny.

z jakeho duvodu si myslite, ze tu hru musite mit ? proc si myslite, ze vydavatel je povinen umoznit vam tu hru hrat ? a kdyz to neudela za vami stanovenych podminek (zadarmo) tak mate narok si hru ukrast ?

proste mi jen nejak unika logika tohodle uvazovani...:?

Tobě toho uniká o hodně víc než logika.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shark.: Cítím to stejně, ale v tomhle tématu to nemá co dělat, takže ti na to nikdo neodpoví ;)

Být vámi, tak nebrečím, že Sony dává bany, můžete si za to sami. Všichni jste o tom věděli, (s prominutím) - vaše vina - vaše mínus.

Tohle řešení po fórech vám stejně nepomůže :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to shark1 : když tě to všechno tak pobuřuje, tak proč pořád lezeš do témat tohohle typu

prave proto, ze me to poburuje...abych pouzil tve "vtipne" slovo...:ziped:...vic to nema cenu s tebou rozebirat. ze si o vas nemyslim, ze jste nejaky hrdinove je asi jasny.

no, na moji otazku mi odpovis ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak tak koukám každej je ted vyděšenej že SONY rozdává BANY " což se dalo čekat byla to jen otázka času " :D Lidi pokavat chcete hrát online a chodit na PSN tak vše smažte a můžete jet dál v pohodě je to stejné jako to začínalo na X360 tam se taky davali bany a že jich bylo a co Mrkvosoft pořád vydělává prachy.

PS: Kupoval jsem si ps3 proto že to mělo být multimedialní a co Sony postupně vše odebralo viz " Linux " dodneška sony neumí ani mkv i když dneska už je dost zařízení " Digi kamery atd. " které nahravají v mkv ale vy si je na ps3 pustit nemůžete protože to neumí a nikdy zřejmě umět nebude a to nemluvím o kompletním překladu českého PSN a o hrách ani nemluvím zaplatíte za hru 1500kč která neni ani v CZ za každou mapu si věčinou musíte zaplatit extra a dohraní je cca 3 - 5 hod a to abych si koupil hru za 1500kč makám v práci jak magor a zábava na 4 hodinky mi příde trochu drahé...

Hlavně že SONY hrabe a hrabe a neni schopné udělat ani aby mohl člověk když hraje singl kecat s kámošema jako je to u Xka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svacina: tak ja ti nevim mam v tom praxi delam to tak jak sem napsal a zadnej upominkovej email mi nedosel A vysvetli mi jak by nekdo zjisti kdyz bych hral origos hru ktera ma jedinecky originalni klic ze mam v ps3 nainstalovanej nejaky sofrware??to je uplna blbustka preci nikdy nemuzou zjisti ze neco mam nejegalniho v ps3 pokud bych nehral tu konkretni stahnutou hru pres net......ja ti nevim proste ti to nahraju na video jak strcim origos hru a hraju ji bezproblemu v kuse tyden a zadnej meil chces??? to co pise sony jsou jenom plane vyhruzkly tak jak to bylo za casu ps2 i PSP proste jenom plane vyhruzky...jo a co to tuplacas o PSN store nic takoveho jsem nepsal o store :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave proto, ze me to poburuje...abych pouzil tve "vtipne" slovo...:ziped:...vic to nema cenu s tebou rozebirat. ze si o vas nemyslim, ze jste nejaky hrdinove je asi jasny.

no, na moji otazku mi odpovis ?

Víš proč si myslim že na ní mam nárok? Protože prostě existuje a ta možnost tu je tak proč sakra ne? Každej jak chce ne? Tak už sem prosimtě nepiš tyhle kraviny..stačilo mi číst tvoje komentáře na Kawexe (eurogamer-recenze KZ3)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistit CFW se dá poměrně snadno. Stačí zkontrolovat určité soubory, zda odpovídají originálním. CFW ze své podstaty nikdy nemůže být stejné, jako OFW.

Stejně jako ti MS dokáže zjistit nelegální vidle v PC, nebo JTAG konzoli na Live (což je ban asi tak do hodiny).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existuje jedina moznost jak nedostat ban i kdyz o vas Sony uz vedi !!!

Odpojte kabel od netu a budte offline.Sony tak uz neuvidi vase HDD.

Pokud by po dalsim zjisteni zjistili,ze i nadale pouzivate CFW a mate tam hry.

Prijde vam od Sony dalsi e.mail ve kterem se pise o nedodrzeni podminek a trvala blokace PSN.

To znamena : Pokud nekdy v budoucnu budete chtit byt Online - vse smazat a hrat fer tot vse.

Akorat jsem byl s toho vcera vedle.

PS: U ps3 je vyhoda o proti Xbox360 ze je konsole kompletne desifrovana to znamena,ze v budoucnu budeme moct pouzivat zmenu ID console i MAC adresy.

Takze si nemyslim,ze ten BAN bude trvale a ani by jsem se nedivil,kdyby se pak casem emulovalo FW kde by Sony nahodne napsalo ... hral jsem to a delam to.

A parim origos. (kazdopadne) Ocekavejte navrat na PSN brzy .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš proč si myslim že na ní mam nárok? Protože prostě existuje a ta možnost tu je tak proč sakra ne? Každej jak chce ne?

hmm, zajimavej duvod. zitra jdu nakupovat jidlo, zkusim teda rict na pokladne v globusu ze ja tu ta moznost neplatit, tak mi to mozna daj zadara. nebo kdyz to strcim do tasky a budu se tvarit ze v ni nic nemam, tak co ...zejo...kdyz je tu ta moznost.

asi se proste lisime v pohledu na vec. ty si myslis, ze normalni je neco ukrast, kdyz je ta moznost. a ja si to proste nemyslim. protoze me treba vadilo to, ze mi vykradli garaz, protoze proste meli moznost . stacilo prece jen vypacit dvere a bylo.

verim, ze lidi jako ty si mysli ze jsou to kraviny. ostatne kdyz vam ty hry platej rodice a tak nemate predstavu o hodnote penez, natoz aby jste vedeli co je to "stanovit si priority".

ale na druhou stranu normalni lidi si mozna mysli opak. tzn ze nejste hrdinove a nebudou vas poplacavat po zadech. pro normalniho cloveka jste jen vychcankove ...kteri z toho mozna jednou vyrostou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Quicksilver: On psal, že NEMÁ CFW a mail nepřišel, ne, že má.

Nicméně, změna ID není zase taková super, jak si myslíš. Změníš si ho a stane se co? Dostaneš ban znovu. Jediný trochu reálný způsob je změna informací, co se posílají k Sony a to není zase taková sranda, JTAG Xboxy to třeba ještě pořád nemají. Stejně tak Sony může změnit žádané info a pokud CFW odpoví špatně, končíš. Celé to bude spíš balancování na hraně meče se střídavými úspěchy. Kdo do toho půjde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, zajimavej duvod. zitra jdu nakupovat jidlo, zkusim teda rict na pokladne v globusu ze ja tu ta moznost neplatit, tak mi to mozna daj zadara. nebo kdyz to strcim do tasky a budu se tvarit ze v ni nic nemam, tak co ...zejo...kdyz je tu ta moznost.

asi se proste lisime v pohledu na vec. ty si myslis, ze normalni je neco ukrast, kdyz je ta moznost. a ja si to proste nemyslim. protoze me treba vadilo to, ze mi vykradli garaz, protoze proste meli moznost . stacilo prece jen vypacit dvere a bylo.

verim, ze lidi jako ty si mysli ze jsou to kraviny. ostatne kdyz vam ty hry platej rodice a tak nemate predstavu o hodnote penez, natoz aby jste vedeli co je to "stanovit si priority".

ale na druhou stranu normalni lidi si mozna mysli opak. tzn ze nejste hrdinove a nebudou vas poplacavat po zadech. pro normalniho cloveka jste jen vychcankove ...kteri z toho mozna jednou vyrostou...

Srovnavas hrusky s jabkama.. Nic nekrade. Proboha pochop uz, ze on by si tu hru tak ci tak NEKOUPIL. Takze zadne penize by z neho stejne nebyly... To je jako bych mel moznost mit zadara auto.. ale na cooo.. Radsi si ho koupim, ze? Jak myslis..

A ver, ze clovek, kterej ma normalni vyplatu da ty penize radsi do pritelkyne nez do her.. Problem je v tom, ze pritelkyni na internetu nestahnes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srovnavas hrusky s jabkama.. Nic nekrade. Proboha pochop uz, ze on by si tu hru tak ci tak NEKOUPIL. Takze zadne penize by z neho stejne nebyly... To je jako bych mel moznost mit zadara auto.. ale na cooo.. Radsi si ho koupim, ze? Jak myslis..

A ver, ze clovek, kterej ma normalni vyplatu da ty penize radsi do pritelkyne nez do her.. Problem je v tom, ze pritelkyni na internetu nestahnes...

Presne tak kazdej normalni clovek co bere 12-13 tisic jak trotl a vyplati mesicne za vsechny blbosti okolo 9 000 kc copak potom jidlo ? Hry ? S toho se moc nenajis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to ses pripojil na net a hral si neco ? Ja hral jen asi 3 dny chvilema Fifu 11.Chtel jsem si zkusit jaky to je online na ps3 a pak to vypl.

A stejne me to prislo.

jasně, jel jsem online Bioshock 2 a BFBC2. Jinak se není nutné obávat, že by v noci Sony zvonilo u dveří jako ty fašounský komanda od ČEZu, na to nemaj prachy resp. akcionáři je chtěj pro sebe. Uživatelů jsou mraky, jak by to asi ty naše soudy rozsoudily, když jsou v prdeli už teď...hrozí jen ban, ale souhlasím s tím, že slibovali Linux, mkv, dokonce se kdysi mluvilo i o bluray vypalovačce, podpora PS2 her byla zrušena, když vyhodili Emotion engine chip - mor na ně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srovnavas hrusky s jabkama.. Nic nekrade. Proboha pochop uz, ze on by si tu hru tak ci tak NEKOUPIL. Takze zadne penize by z neho stejne nebyly... To je jako bych mel moznost mit zadara auto.. ale na cooo.. Radsi si ho koupim, ze? Jak myslis..

A ver, ze clovek, kterej ma normalni vyplatu da ty penize radsi do pritelkyne nez do her.. Problem je v tom, ze pritelkyni na internetu nestahnes...

Jenže vy berete hry jako něco zvláštního, ale je to stejně tak zboží, výrobek jako auto, televize, jídlo apod. NEMÁŠ právo si to stáhnout, tedy ukrást. Je jedno, jaké máš důvody, pokud nemáš peníze, je to tvoje "mínus", oni za to nemohou. Pokud nemáš na nový počítač, tak si ho nekoupíš - stejně tak je s hrami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže vy berete hry jako něco zvláštního, ale je to stejně tak zboží, výrobek jako auto, televize, jídlo apod. NEMÁŠ právo si to stáhnout, tedy ukrást. Je jedno, jaké máš důvody, pokud nemáš peníze, je to tvoje "mínus", oni za to nemohou. Pokud nemáš na nový počítač, tak si ho nekoupíš - stejně tak je s hrami.

Ale já netvrdím, že to není krádež, JE. Ale svůj názor nikomu nevnucuju a z lidí co se na to dívaj jinak nedělám pitomce. shark1 to dělá, neustále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže vy berete hry jako něco zvláštního, ale je to stejně tak zboží, výrobek jako auto, televize, jídlo apod. NEMÁŠ právo si to stáhnout, tedy ukrást. Je jedno, jaké máš důvody, pokud nemáš peníze, je to tvoje "mínus", oni za to nemohou. Pokud nemáš na nový počítač, tak si ho nekoupíš - stejně tak je s hrami.

konecne nekdo chape jak to je a princip obchodu.

uz jsem chtel skoncit, nicmene kometar quicksilvera a sandyse ( i dlasich) je typicky. malo penez, utrati je za vsechno mozne a asi i potrebne, a maji dojem, ze to ze nemaji na hry neni jejich chyba a problem. tak je proste ukradnou. stejne by si to nekoupili, tak vlastne zadna skoda nevznika. to ze vydavatel musel platit vyvajare naklady na distribuci atd uz nejak nevidej.

auto treba ukrast nemuze, aspon ne tak lehce. hry se daji jednoduse stahnout, tak to proste delaji. kdyby byla auta na ulici bez zamku, tak by si ho proste vzali. no co jenom by se projeli, protoze svoje si nikdy nekoupej a zase by ho vratili. prece zadna skoda nevznika. a kvuli trose toho benzinu se majitel zazobanec taky nezblazni. tak co...

Ale já netvrdím, že to není krádež, JE. Ale svůj názor nikomu nevnucuju a z lidí co se na to dívaj jinak nedělám pitomce. shark1 to dělá, neustále.

no comment...jsme radi, ze nam zlodej nevnucuje svuj nazor ze kradez je normalni...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu