Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 BANY a je to tu


The.ZERO

Recommended Posts

Neni co komentovat .Bloknou celou konzoli a uz sni nepujde na net. Dneska se sony vyjadril

http://blog.us.playstation.com/2011/02/16/official-statement-regarding-ps3-circumvention-devices-and-pirated-software/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+PSBlog+%28PlayStation.Blog%29

Prelozeno pres google

Dnes, Sony Computer Entertainment vydala následující prohlášení:

Upozornění: Neoprávněné obcházení zařízení pro PlayStation 3 systému byly nedávno zveřejnil hackery. Tato zařízení umožňují použití nepovolených nebo pirátský software. Použití takového zařízení nebo software porušuje podmínky "systému Licenční smlouva k softwaru pro systém PlayStation 3" a "Podmínky služeb a uživatele" pro PlayStation Network / Qriocity a jeho kodex Společenství chování předpisů. Porušení System Software Licenční smlouva pro PlayStation 3 Systém zruší spotřebiteli záruku, že systém. Kromě toho, kopírování nebo hraní pirátského softwaru je porušením mezinárodního autorského práva. Spotřebiteli za obcházení zařízení nebo spuštění neoprávněné nebo pirátský software budou mít přístup k PlayStation Network a přístup ke službám prostřednictvím Qriocity PlayStation 3 systému trvale ukončena.

Abyste tomu předešli, musí mít spotřebitel okamžitě přestat používat a odstranit všechny obcházení zařízení a odstranit všechny neoprávněné nebo pirátský software od svých systémů PlayStation 3.

Co to znamená pro vás

Obcházení zařízení a hra pirátství poškodit náš průmysl a potenciálně mohou poškodit online zkušenost pro vás, naše věrné zákazníky, PlayStation, přes hacky a podvádí.

Mnoho PlayStation.Blog čtenářů zeptal, jak máme v úmyslu zabývat se těmito incidenty, které byly ve čtení o hraní tisku, a to je náš prvotní reakce.

Tím, že pozná PlayStation 3 systémy, které porušují naše pravidla, a ukončení jejich schopnost se připojit k síti PlayStation Network, chráníme naše podnikání a zachování poctivé hry zážitky, které můžete očekávat a zaslouží si.

Ujišťujeme vás, tato zpráva se netýká drtivá většina našich uživatelů, kteří mají ve světě zábavy PlayStation 3 má nabídnout bez porušení pokynů uvedených výše, a my žádáme, abyste v tom pokračovat beze strachu.

---------------------------------------------------------

Dalsi info od Sony

http://www.ps3news.com/PS3-Hacks/sony-suspends-ps3-consoles-psn-ban-wave-error-8002a227/

Preklad googlem.

Aktualizace: Mnoho uživatelů včetně namdlo a nannou poukázali na obrázku je starý, a že se rozhodl toto zděšení být více Wake-up call než pravda zákaz PS3 Sony PS3 vlna přes PS útěk z vězení modchip.

Jak se dalo očekávat, s vydáním PSGroove open-source PS Útěk z vězení PS3 využít Sony bojuje zpět a nyní zákaz PS3 konzolí, se zákazem PSN vlna kód chyby je 8002A227.

Fórum uživatel StandardBus italského webu ModdingStudio.com (souvisí výše) nejprve ohlásil tuto, a na základě PSJB Backup Manager ID zřejmě Sony zakazuje OpenPSID nebo PS3 MAC adresu ... význam jiný účet PSN se ti nepřinese vůbec nic dobrého.

Netřeba dodávat, že konzole PlayStation 3 bude brzy plavby s aktualizovanou PS3 verze firmware pro opravu využít.

Níže je hrubý překlad z StandardBus na PS3 konzole PS Útěk z vězení zakazuje:

"Jak se dalo čekat, nakonec se to stalo. Možná někteří z vás už o něm dozvěděl, ale kvůli dovolené (a nedostatečné pokrytí pro přenos dat v oblasti, kde jsem byl na dovolené) jsem se nemohl aktivně sledovat scénu Já obvykle.

Pro každého, kdo chyběl zprávy, je Sony odešel s jeho rukama vidění kopie jeho JigKey distribuovány na působivé rychlosti do všech hlavních prodejců mod čipů pro konzole.

Někteří uživatelé, kteří mají spěchal koupit klíč v otázce a zneužívají, aniž by se příliš mnoho problémů, o zákonnosti svého jednání, by v poslední době si pomoct, ale vědomí, že jejich konzole byla vyloučena z použití jakýchkoli online služby nabízené společností Sony.

Toto vyloučení / omezení (v počítačové pojmy "BAN") je zahrnutí NRP registrovaný uživatel přezdívku "černou listinu" servery v této společnosti Sony.

Jakýkoliv pokus o přístup na konzoli, bude Sony PlayStation Network pomocí přezdívku v tomto blacklistu být identifikovány a sledovány až do případné porušení podmínky použití uložené Sony sám.

Ale mluvíme o ... JigKey. Sony hodlá zablokovat všechny on-line konzole, kteří využívají tohoto klíče, stejně jako Microsoft s Xbox 360 před nějakým časem.

Řekli jsme, že několik uživatelů, po zakoupení klíče, obdržel neobvyklý chybový kód pokusu o přístup ke hře online. Informace o kód je 8002A227.

Analyzovat záložní nakladač pkg PSJailbreak povolený týmu, můžete si všimnout, že program je LAUNE ID-12345.

Zahájení programů (s jeho ID) je zaznamenáno v jakési přihlášení HDD PS3 a Sony je odeslána na server pro statistickou analýzu nic, ale anonymní, když je konzole připojena k internetu (ano, oni vědí, kdo jsme jsou, jaké hry budeme hrát, jak budeme hrát a jak často, ale to je jen špička ledovce údajů Aquisito naším jménem každý den).

Wii také používá tento systém, ale je více diskrétní v aspektu, že uživatel je dána možnost zobrazení protokolu v pochybnost.

Jakmile pochopíte tento jednoduchý mechanismus, to je přirozené pochopit, jak mohou servery automaticky identifikovat Sony konzoli a PSN účet lidí, kteří používají klíče: jednou za log a našel ID-12345 LAUNE jednoduše zjistit IP připojit konzoli k nalezení přezdívka uživatele, který používá, a pokračovat v zákazu tím, že přidá přezdívku blacklist PSN.

A je tu další: někteří uživatelé mohou předat myšlenku změnit přezdívku, aby konzole přístup opět NRP, a částečně jako řešení se může zdát efektivní, ale zdá se, že Sony má také si myslel, tuto možnost na požádání na konzole připojené na PSN jejich MAC adresu, jednoznačně identifikovat konzole bez možnosti chyby, a umožňuje trvalý zákaz konzoli všechny on-line.

Zbývá pochopit, proč není tým PSJailbreak aktivován okamžitě změnit své ID aplikace, umožňující Sony jít na bankovní účet, na účet, konzole na konzole.

Nastat v tomto bodě spontánní otázky: Toto je první ukázkou toho, že tým má jediný záměr prodeje co nejvíce a pak zmizí odcházející zákazníky?

Klíčem aktualizace firmware byla popsána řada odborníků jako funkce k ničemu, opravdu potřeba napálit více lidí může oklamat s možností aktualizací, které nejsou vůbec neexistují?

Doufáme, že pro ty, kteří již uskutečněné koupi JigKey tak není. Závažnosti tým byl napadán na mnoha fórech, reagují na tento konektor velký problém, nebo to pustit? "

Zůstaňte naladěni na další novinky PS3 Hacks. Také se ujistěte, že pokles o PS3 Hacks fórum pro aktualizace!

Přečtěte si více: http://www.ps3news.com/PS3-Hacks/sony-suspends-ps3-consoles-psn-ban-wave-error-8002a227/ # ixzz1EBzkAahB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 356
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

ASi tak lidi me zbude z vyplati na radovanky tak 400 kc s toho si hry rozhodne kupovat nemuzu.Radsi dam na autobus a jedu k pritelkyni a je me lip.

Me by zajimalo mam ps3 odpojeny od netu ... na PSN uz chodit nebudu ,ale zajimalo by me ,kdyz dam kabel od netu a budu si chtit stahnout hru pres FTP .... to se nejak taky pripoji na PSN ?

Jde me o to,ze kdyz jsem najel do Game slozky tak vidim PSN obrazky jake nove hry jsou venku ... takze nejak se to na to PSN stejne dostala aby se stahli info data. (Jinak budu davat hry pres Externi disk jen by me tohle zajimalo).

Jestli muzu normalne FTP pouzivat nic jineho nechci.Diky lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Achrisoofa: no ne každej má prachy na vyhazování prachů za hry který stojej průměrně 1500kč

To je věc priorit. Pokud máš dojem, že musíš bezpodmínečně hrát hry první den, co vyjdou, tak ti hold nezbyde, než si pořádně zaplatit. Já si počkám nějakou dobu, pak se porozhlédnu po netu (ebay, bazary) a za 1500 Kč seženu 3-4 hry.

Ad bany: whatewer, tohle jde mimo mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je věc priorit. Pokud máš dojem, že musíš bezpodmínečně hrát hry první den, co vyjdou, tak ti hold nezbyde, než si pořádně zaplatit. Já si počkám nějakou dobu, pak se porozhlédnu po netu (ebay, bazary) a za 1500 Kč seženu 3-4 hry.

Ad bany: whatewer, tohle jde mimo mě.

Podle mě, když koupíš hry v bazaru tak je to "podobné" (opravdu jen lehce) CFW ...prachy pak kolují jen mezi lidmi a nejde to vývojářům (sorry za OT ani mě pls nenapadejte...je to můj názor)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ASi tak lidi me zbude z vyplati na radovanky tak 400 kc s toho si hry rozhodne kupovat nemuzu.Radsi dam na autobus a jedu k pritelkyni a je me lip.

Me by zajimalo mam ps3 odpojeny od netu ... na PSN uz chodit nebudu ,ale zajimalo by me ,kdyz dam kabel od netu a budu si chtit stahnout hru pres FTP .... to se nejak taky pripoji na PSN ?

Jde me o to,ze kdyz jsem najel do Game slozky tak vidim PSN obrazky jake nove hry jsou venku ... takze nejak se to na to PSN stejne dostala aby se stahli info data. (Jinak budu davat hry pres Externi disk jen by me tohle zajimalo).

Jestli muzu normalne FTP pouzivat nic jineho nechci.Diky lidi.

jasně, že můžeš. pokud se nelogneš ns PSN,tak by to mělo bejt v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě, když koupíš hry v bazaru tak je to "podobné" (opravdu jen lehce) CFW ...prachy pak kolují jen mezi lidmi a nejde to vývojářům (sorry za OT ani mě pls nenapadejte...je to můj názor:) )

Nikdo tě nenapadne, naopak, podobné debaty se už vedly na spoustě míst. Je fakt, že ideální stav je kupovat nové hry, nejlépe za plnou cenu. Tak dostane vývojář nejvíc peněz. Nicméně, pořád je zde několik faktů. První věc, kupování použitých her je legální a nehrozí ti tedy žádné stíhání. Druhý fakt, ve zdejším kontextu důležitější, je kvantitativní rozdíl. Přeci jen, kolikrát hra projde v bazarech? Nehledal jsem žádná čísla, ale přes dvě číslice to bude asi těžko. Naproti tomu při pirátství se množství kopií pohybuje až milionech. To je IMO dost podstatný rozdíl.

Pokud ale chtějí vývojáři vydělat o něco víc, ať zkusí nějak zákazníka zaujmout, asby hru nepustil dál. Když se dohraje za pět hodin a pak už není důvod hrát, dá se čekat, že hra bude v bazarech mnohem víc, než když se jedná o hru rozsáhlou a zajímavou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně, že můžeš. pokud se nelogneš ns PSN,tak by to mělo bejt v pohodě

IMO, pokud se mu už objevují informace o nových hrách, tak už zalogovaný je. A zde by ban přijít mohl.

Zkusil bych najet na "Account managment", trojúhelník a zde zadat "Auto Sign-In Off". Třeba to pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně, že můžeš. pokud se nelogneš ns PSN,tak by to mělo bejt v pohodě

Prave ze neloguju mam to vypnuty.Akorat nechapu v tom menu : Game je tam info PSN a tam jsem porad videl nove hry ... tak ,aby nejak s toho si to neco nestahlo. ( jako kdyz se konsole tam sama pripojuje)

A nebo jen si stahne info stranky jako jen tak ? S toho mam obavu,abych tam v budoucnu nedal kabel a mame Te a pritom jsem chtel jen pres FTP tam soupnout hru :)

Stacilo by i napsat co mam v ps3 vypnout klidne i to info ... vzdy jsem hral offline a budu hrat offline dal .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IMO, pokud se mu už objevují informace o nových hrách, tak už zalogovaný je. A zde by ban přijít mohl.

Zkusil bych najet na "Account managment", trojúhelník a zde zadat "Auto Sign-In Off". Třeba to pomůže.

Ja mam login vypnuty akorat jsem chvili hral Killzone 3 a pak jsem tam najel na info a pravo se me ukazalo 6 her (PSN) a pak jdu na web a koukam ,ze uz se bavuje ...tak jsem se leknul a kabel sen ven :)

Kdyz tak nejak smaznout acount k pripojeni na psn ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když pustíš PS3, tak se v záložce "Playstation Network" objeví co? Pokud jen "Sign In", tak připojený nebudeš. Pokud se ti začnou stahovat informace o nových hrách, tak už budeš připojený.

Edit: Ještě bych kdyžtak zkusil tohle: "Settings", "Network Settings", "Internet Connection" na Disabled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo tě nenapadne, naopak, podobné debaty se už vedly na spoustě míst. Je fakt, že ideální stav je kupovat nové hry, nejlépe za plnou cenu. Tak dostane vývojář nejvíc peněz. Nicméně, pořád je zde několik faktů. První věc, kupování použitých her je legální a nehrozí ti tedy žádné stíhání. Druhý fakt, ve zdejším kontextu důležitější, je kvantitativní rozdíl. Přeci jen, kolikrát hra projde v bazarech? Nehledal jsem žádná čísla, ale přes dvě číslice to bude asi těžko. Naproti tomu při pirátství se množství kopií pohybuje až milionech. To je IMO dost podstatný rozdíl.

Pokud ale chtějí vývojáři vydělat o něco víc, ať zkusí nějak zákazníka zaujmout, asby hru nepustil dál. Když se dohraje za pět hodin a pak už není důvod hrát, dá se čekat, že hra bude v bazarech mnohem víc, než když se jedná o hru rozsáhlou a zajímavou.

Naprosto souhlasím - hra bez multiplayeru by pak určitě měla krátkého trvání a důvod k prodeji třeba do bazaru, pro mě je důvod k prodeji hry i 100% Trophy List :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu