Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mafia 2 - CZ Live Problém


karlospajdos1

Otázka

Zdravím. To že Mafia 2 Demo ani DLC balíčky nejdou stáhnout z CZ Livu už asi ví každý, ale dnes jsem koukal, že tam přibyli i ty mini DLC balíčky (nové auta, hadry atd). Neví někdo proč když si dám game marketplace, vyberu Mafia 2 a dám extras, tak je tu jen 7 věcí a všechno z toho jsou jen nějaký hadry na avatara? Poté najedu na game marketplace a dám všechny hry a hned první je hra bez obrázku a bez názvu. Otevřu to a ejhle ona je to mafia 2,ale jen demo a DLC balíčky, které ani jedno nejde stáhnout. Už jsem psal na Xbox Czech, 2K Czech, 2K official, Cenga atd, ale nikde mi nebyli možni sdělit závadu proč to nejde. Může mi někdo prosím poradit kam se mám na toto obrátit, aby to už konečně sprovoznily? btw DLC Jimmyho Vandeta a Joyho Dobrodružství mám staženo z Polského xbox.com kompletně v češtině, ale bohužel to nepřičítá achievementy. Hra to vidí a zná to,ale prostě je to v erroru.Díky za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu