Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dead island


ctverec23

Recommended Posts

  • Odpovědi 163
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

potřeboval bych pomoct,něco se mi asi stalo z uložením nebo co.je to v act 2 chapter 7 .je to poté co se v těch kanálech vypořádate s tím tlustochem,pak se musíte dostat z toho kanálu a ocitnete se někde v city hall nebo nevím přesně, ale mi se objeví celá černá obrazovka na konci nějaké světlo a život pomalu ubíha až zemřu a tak pořád dokola,nejde chodit nejde se nikam dostat,přitom dole na mapce mám zobrazenou cestu k cíli a délku v metrech ale vůbec to neubíhá.stalo se něco podobného někomu?bohužel hra používá autosave takže to vypadá že jsem zkončil.zkuste mi někdo nějak poradit,hru jsem zkusil i odinstalovat a hrát z dvd ale je to to samé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já, když zombíky - tak radši šílenou masakrozní jízdu, která nepotřebuje bejt epická či tak, ale prostě masakr...
Nechci špatně radit, abys pak nenadával co jsis to koupil za chujovinu :D Masakr to teda je :D Pokud rád vraždíš zoombíky, tak do toho jdi.. Krve, uříznutých částí a tak podobně je tam až moc :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřeboval bych pomoct,něco se mi asi stalo z uložením nebo co.je to v act 2 chapter 7 .je to poté co se v těch kanálech vypořádate s tím tlustochem,pak se musíte dostat z toho kanálu a ocitnete se někde v city hall nebo nevím přesně, ale mi se objeví celá černá obrazovka na konci nějaké světlo a život pomalu ubíha až zemřu a tak pořád dokola,nejde chodit nejde se nikam dostat,přitom dole na mapce mám zobrazenou cestu k cíli a délku v metrech ale vůbec to neubíhá.stalo se něco podobného někomu?bohužel hra používá autosave takže to vypadá že jsem zkončil.zkuste mi někdo nějak poradit,hru jsem zkusil i odinstalovat a hrát z dvd ale je to to samé.
To vypadá na nějaký bug :( Máš originálku? Jestli ti jde jít do obrazovky s questama, tak si zkus vybrat jinej, ale fakt nevim jestli to pomůže..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci špatně radit, abys pak nenadával co jsis to koupil za chujovinu :D Masakr to teda je :D Pokud rád vraždíš zoombíky, tak do toho jdi.. Krve, uříznutých částí a tak podobně je tam až moc :D

Mě jde hlavně o počet těch zombíků :lol:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřeboval bych pomoct,něco se mi asi stalo z uložením nebo co.je to v act 2 chapter 7 .je to poté co se v těch kanálech vypořádate s tím tlustochem,pak se musíte dostat z toho kanálu a ocitnete se někde v city hall nebo nevím přesně, ale mi se objeví celá černá obrazovka na konci nějaké světlo a život pomalu ubíha až zemřu a tak pořád dokola,nejde chodit nejde se nikam dostat,přitom dole na mapce mám zobrazenou cestu k cíli a délku v metrech ale vůbec to neubíhá.stalo se něco podobného někomu?bohužel hra používá autosave takže to vypadá že jsem zkončil.zkuste mi někdo nějak poradit,hru jsem zkusil i odinstalovat a hrát z dvd ale je to to samé.

Když v menu dáš load last checkpoint, tak tě to hodí do stejného místa s černou obrazovkou ? Nejspíš jsi někam spadl nějak mimo mapu. Špatné je, že autosave je jen jeden s jedinou postupovou pozicí, nevím jak z toho ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemužete srovnávat L4D stímto :D ;-) Protože v Dead Islanduá máte aji nějaký ukoly třeba obsadit něco nebo napřiklad povilt zavity na vodu atd... načež v L4D jenom jdeš a kosiš ;-) ale jinak je tam zombie dost když se stoupneš a čekáš tak ti menši kupa přijde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaute :) stahl jsem DeadIslan, vse vporad ku vypaleno, jde o to, kdyz jsem v hlavnim menu teto hry, dam PLAY / New Game (nejspis je to singleplayer) tak to po me chce pripojeni k XBL!!! sakra ale ja nechci hrat CO.op aspon prozatim, chci obyc SINGLE! da s e s tim neco delat nebo musim yt opravdu pripojeny? FLASH mi to bohuzel neumoznuje :D diky za odp

UPRAVENO: Tak už jsem na to došel :D kua kdo má vědět že musí jít do NASTAVENÍ / ONLINE a tam jen zaměnit GAME TYPE : z Cooperative na Singleplayer.......stupidní! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je, že mi všechny zbraně došly a ty co ještě mám se při každém nahrání checkpointu akorát ničí. Tam ten "zabíjecí mód" při podržení B mám, ale vypotřeboval jsem ho na ně poprve a na znovunabití tam není čas. A hlavně ten šaman vydrží hrozně málo, nestačím zabíjet a on už umírá. Je to divná část hry.

edit: Právě mě to přestalo bavit, když jsem konečně udělal tu část se šamanem, tak následovala skoro stejná s nějakou černoškou. Je to neskutečně nevyvážené, jak se dá ubránit, když jde na mě hromada zombie a já se nemám čím bránit, ani reakce nemá ta postava tak dobré, aby se vůbec mohla bránit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Nedavno jsem Dead island začal hrá a docela mě překvapil, čekal jsem tupou rubačku ve stylu L4D ale mýlil jsem se.

Promakáné upgradování/vyrábění zbraní, schopností, plno úkolů, volný pohyb atd. je to fakt super :)

Akorát teď nevim kde seženu konzervy a začíná to bejt i dost těžký..hrajete to ještě někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu